Autor Wątek: Zbroje  (Przeczytany 37309 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:25:18 »
Cytat: Dante147
Hehe. A mi podoba się zbroja rycerza. :D Za jej styl i nie zbyt tak wydymaną jak ciężkie zbroje oto moje uzasadnienie.

Jedyna sensowna odpowiedz jaką tu dostrzegłem , bo nie jesteś jak cała(praktycznie)reszta co lubi to co najdroższe i najwytrzymalsze. Szacunek dla ciebie  .





..::Bezimienny::.. POZDRAWIA( CIEBIÊ )

Cytat: K.R.Y.S.T.I.A.N
Mi najbardziej podoba się zbroja strażnika kruka,jeśli chodzi o kolor i obronę to jest super  .Podoba mi się też zbroja wodnego kręgu chociaż jest prosta ale fajna i dobrą ma obronę(tak sie uważa jeśli dopiero się zaczyna grę) i jest fajna.Ciężka zbroja łowcy smoków też jest super,te smocze łuski na zbroi-jest super.
Mi najbardziej podoba się zbroja strażnika kruka,jeśli chodzi o kolor i obronę to jest super  .Podoba mi się też zbroja wodnego kręgu chociaż jest prosta ale fajna i dobrą ma obronę(tak sie uważa jeśli dopiero się zaczyna grę) i jest fajna.Ciężka zbroja łowcy smoków też jest super,te smocze łuski na zbroi-jest super.

Tu oto następna osoba, która przeczytał moje posty i dowiedziała się że tu możemy powiedzieć o zbrojach z G2 Noc Kruka, resztę przepraszam bo źle ulokowałem mój post.
A co do postu to jeśli nie zauważyłeś powtarzasz go dwukrotnie.
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2007, 21:26:18 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Zbroje
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Czerwiec 2007, 01:29:11 »
Moimi ulubionymi zbrojami w świecie Gothic 2 są:
- Ciężka Zbroja ÂŁowcy Smoków - ze względu na, wygląd, ochronę, którą daje bohaterowi i charakterystyczne szpony na rękach;
- Pancerz Paladyna - ta zbroja jest po prostu świetna. Wspaniała ochrona, wygląd. Dlatego jest moją ulubioną zbroją w grze.

Forum Tawerny Gothic

Zbroje
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Czerwiec 2007, 01:29:11 »

Offline Arti121

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Czerwiec 2007, 10:30:26 »
Mi sie najbardziej podobała lekka zbroja łowcy smoków i ciezka. Lekka zakrywa całe ciało oprócz głowy, a ciezka ma fajne szpony i fajne wygląda. Mają bardzo ładne kolory i dają duzo ochrony. Chociarz cholerni duzo kosztują. Oprucz lekkiej bo ją dostaniemy w prezencie za wyjęcie benneta z paki, jesli jestesmy najemnikiem. Ciekawie wygląda na ciężkiej zbroji Szpon Beliara.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 13:23:48 wysłana przez Arti121 »

Offline Altevan'ix

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez adminów, bez modów, tylko używkownik...
Zbroje
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Lipiec 2007, 12:58:54 »
Mi najbardziej podoba się szata nekromanty, szata maga wody i szata arcymaga ognia. Fajnie wyglądają, niektóre dobrze chronią... Ale przede wszystkim są to magiczne szaty, (bo przecież kup se prawdziwy miecz, i uszyj taką szatę identyczną, i spróbuj ją przebić, to z łatwością przebije takie szmatki) szaty magów, mojej ulubionej profesji w grach RPG.

Offline Niedamir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Lipiec 2007, 13:06:12 »
Według mnie najpiękniejszą zbroją w G2 jest ciężka zbroja paladyna. ÂŻeby ją zdobyć trzeba pokombinować ale jak się ją ma to robi wrażenie.
 Na drugim miejscu postawiłbym ciężką zbroje łowcy smoków bo też nieźle wygląda.

Offline Metfan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Lipiec 2007, 19:27:50 »
Mi najbardziej podobają się: pancerz paladyna i ciężki pancerz łowcy smoków za ochronę i świetny wygląd. Na 3 miejscu jest szata maga ognia jedynie za fajny wygląd.

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Lipiec 2007, 23:02:31 »
Cytat: Maksous
mnie najbardziej podoba się strój farmera!!!!!!!!!!

Nie no to był żart, tak na serio najbardziej podoba mi się ciężka zbroja łowcy smoków. Jest ona ładna a na dodatek ma najlepsze staty w grze :)

Co do tego że Ciężki Pancerz ÂŁowców Smoków ma najlepsze statystyki to się nie zgadzam, bo najlepsze staty ma oczywiści Pancerz Paladyna. A co do mojej ulubionej zbroi to jest nią oczywiści Cięzki Pancerz ÂŁowców Smoków ze wzgledu na wspaniały wygląd i bardzo dobre statystyki
Pozdrawiam!

Offline Umarły

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Lipiec 2007, 19:46:58 »
mi najbardziej sie podoba ciezka zbroja lowcy smokow dlatego ze ma bardzo fajny wyglad taki tajemniczy i prawdziwy dla wojownika    

Offline adamasek85

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Lipiec 2007, 20:12:00 »
najbardziej podoba mi się zbroja kruka,zbroja rycerza,ciężka zbroja strażnika,szata magów ognia,szata nekromanckich sztuk,pancerz pirata,ubranie kupca fernanda,zbroja ochroniarza kruka,ciężka zbroja najemnika,ciężka zbroja łowcy smoków,pancerz cor angara,pancerz elitarnego orka,pancerz herszta/pułkownika,przepaska szamana orków,zbroja lestera,zbroja diega,sukienka nadji  ,

oj dużo tego

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Zbroje
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Lipiec 2007, 09:51:05 »
Mnie najbardziej podoba sie w G2 Ciężki Pancerz ÂŁowcy Smoków. Bo naprawde wygląda na Ciężki:D Bezi wygląda w nim bardzo jak paker. i W ogóle widać że bardzo mocna zbroja. Szczególnie podobają mi sie te pazury przy rękawicach. Podoba mi sie takżę Pancerz Palladyna ostatnia zbroja Palladyna. Taka porządnie wykuta, nie widać żadnej kolczugi. Poprostu zajefajna. Oraz Szata Arcymaga Ognia. Bardzo fajnie wygląda bardzo fajnie jest zdobiona. I ogółem te trzy zbroje mi sie podobają.

Offline Valar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Lipiec 2007, 14:57:49 »
Ja tam najbardziej lubię:
1. Lekka zbroja łowcy smoków (Nie ma tego że wyglądasz jak przenośna zbrojownia... i całkiem spoko ochrona)
2. Ciężka zbroja najemnika (Ten kawał stali na klacie... To poprostu wspaniałe...)
3. Szata Maga Ognia (Fajna szata - jak gram magien to i tak cały czas chodze w niej a nie w szacie arcymaga)

Offline HexxaGram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Lipiec 2007, 15:06:22 »
Niestety, mój sprzęt raczej sobie z "trójeczką" na razie nie radzi (ale czeka na półce   ) więc raczej w zbrojach z tej części się nie orientuję. Natomiast w Gothicu I , II + NK najbardziej podobały mi się:

1.Ciężka zbroja strażnika (GI)/Ciężki pancerz strażników Kruka (GII NK)  ----> Dlaczego? Ano za masywność i przepiękne zdobienie w postaci twarzy jakiejś bestii jako przednia część pancerza.
Naprawdę, pokochałem tę zbroję i byłem wielce zawiedziony, kiedy dowiedziałem się, że w GI nie można jej zdobyć w normalny sposób....

2. Zbroja Kruka (GII NK) ---> Taak. Moim zdaniem zbroja najładniejsza zbroja w całym GII z dodatkiem.
Nawet ciężki paladyn i łowca smoków jej nie przebijają pod względem wizualnym.
Ma świetnie wyglądające płyty i kolczaste zdobienia. Ta zbroja plus orkowy miecz wojenny na plecach i ciężka kusza łowcy smoków = trve hero!

Przeniesione - nie ten dział - Triv
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2007, 15:33:43 wysłana przez Trivet »

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Zbroje
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Lipiec 2007, 18:49:29 »
Ja od niedawna zaczęłam grac w Gothica II Moją uwagę przykuła Szata Maga Wody Vatrasa , niebieska dobrze zdobiona, naprawdę bardzo mi się podobała . Niestety jednak bez użycia kodów mieć jej nie można a jeśli chodzi o dostępne zbroje szaty i zbroje to najbardziej podoba mi się zdobiona szata maga ognia . Również bardzo dobrze zrobiona i ma ładne kolory szaro – czerwone . Jednak nie zmienia to faktu że bardziej podoba mi się szata którą wymieniłam wcześniej .

Izrael

  • Gość
Zbroje
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Sierpień 2007, 15:22:10 »
Mi najbardziej podoba się szata/zbroja taka jaką ma Larius. Gdy wyjdziesz w niej na ulicę od razu respekt. Poza tym ma bardzo fajne zdobienia i kolory pasują do siebie.

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Sierpień 2007, 15:38:02 »
Mi najbardziej podobała się zbroja z płytek pełzacza i ciężka zbroja paladyna (niewiem czy tak sie nazywa). Lubie także lubie a wręcz kocham Ciężką zbroje łowcy smoków (wygląda jak by Beziminny miał takie mięśnie).    Z szat ale z przykrością mówie można ją zdobyć tylko na kodzie  szata poszukiwaczy (zapomniałem dokładnej nazwy) super wygląda jak się idzie w nocy w takiej szacie po mieści .  A w NK najbardziej lubie Ciężki pancerz bandytów to ten co nosili strażnicy w SO (chyba w GI niemożna jej było mieć).
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 15:38:43 wysłana przez Farvan »

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Wrzesień 2007, 13:35:46 »
A mi podobała się najbardziej zbroja Paladyna (Bezi wygląda jak góra stali, i trudno mu cokolwiek zrobic) oraz kaftan gubernatora (ten co ma larius). W obu bezi wygląda jak rycerz, tylko że w tym drugim jak rycerz po godzinach pracy. A z nocy kruka najbardziej podoba mi się zbroja kruka i lekka toga maga wody, pancerz kruka cenie za to że bezi wygląda w nim jak mroczna góra stali i trzeba się troszke postarac aby mu coś zrobic, a togę lubie za to że ma ładny kolorek  

                                                                                   Pozdrowienia Kuczaja

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Zbroje
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Wrzesień 2007, 17:38:19 »
Mi najbardziej podoba się szata maga ognia i ta którą ma Xardas.  

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zbroje
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Wrzesień 2007, 19:33:13 »
Mi najbardziej do gustu przypadł skórzany pancerz+skórzany pas  .Jak dołączy się do tego jeszcze krótki łuk i wilczy kieł to można iść na polowanie z nie najgorszym  uzbrojeniem. (i ten myśliwski klimat  )

               
                                                                 Pozdro Gorion  


Offline Arcanum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Wrzesień 2007, 18:51:56 »
Moje ulubione zbroje i szaty: ciężka zbroja najemnika, mroczny płaszcz (ten strój wymiata, ma to coś), zbroja paladyna (gdy ją po raz pierwszy ujrzałem to się w nie dosłownie zakochałem), kaftan gubernatora, ciężka zbroja łowcy smoków.

Offline nekrodavid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Październik 2007, 21:42:09 »
\A mi najbardziej podoba się Stara zbroja paladyna
na ją chyba pan ciemności
 na dworze irdohrat

Forum Tawerny Gothic

Zbroje
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Październik 2007, 21:42:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top