Autor Wątek: Post dnia  (Przeczytany 105147 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Sierpień 2007, 15:25:02 »
Niejaki Paddy założył taki oto temat(pisownia oryginalna):
Cytuj
Naj szypsze przejscie gry bez kodow!, co o tym sadzicie nie morze byc "marvin mode"! bo nie za
Naj- taka gazeta dla kobiet z niskimi wymaganiami.
Szypsze to pewnie jakaś onomatopeja, dwuznak psze..."sz"; prze i rodzi.
(...)Nie morze(...)- jak nie morze to staw, albo i jeziorko.
Cytuj
Gralem sobie w G2 noi zachcialo mi sie plywac, wystarczy pojsc do portu, wybralem miejsce pry statku poplynelem w strone mniej wiecej dworu Irdorad wiedzialem ze to nie morzliwe ale chcialem sprubowac. No dobra do rzeczy, czeba plynac po skosie o tak:
|
|/_
ta gruba linia to sa skaly i klify ta po skosie to kierunek plyniecia a ta "lezaca" to molo gdzie lerzy brylka rudy, po chwili jest komunikat ze piranie jedza twoje buty noi slychac dziwne dzwieki ale nic plyniemy dalej i zaczyna sie filmik. lol.gif
Niewątpliwy plus za graficzne ukazanie problematyki się należy.
W jednym miejscu pisze "lezaca", a kawałek dalej "lerzy" cóż za konsekwencja.
Czeba i nie czeba, ale czy albo i czydzieściczy błedy to za wiele.
Cytuj
co wy nato tak morzna zrobic majateg bez kupowania stali!
To tak dla smaku, z innego tematu. Bogaćmy się, zbijajmy majątgi.
A wytłumaczeniem tego wszystkiego jest to:
Cytuj
3.nie mam polskich znakow bo na konsoli jestem cool.gif
Joł, joł mój ziomku. Ta emota doskonale oddaje twe uzdolnienia! Ave antychryst i antypapież Kominek!
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 15:30:46 wysłana przez Mike Inez »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Sierpień 2007, 21:37:42 »
Cytuj
jak skopiować savey??? ja nie umiem!!!!!
- post "kogoś" z bardzo dziwnym nickiem w pewnych problemach...

Czy trzeba komentować? Nie wydaje mi się... LUL

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Sierpień 2007, 21:37:42 »

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Post dnia
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Sierpień 2007, 21:57:18 »
Cytuj
klikam na gothic 2 noc kruka i ładuje sie pasek inscenizacja i konfiguracja lub nie.najpierw jest czarny ekran a potem sie wyłancza mam xp prubowałem wielu sposobów i tak mi nie działa u kuzyna weszła bez pszeszkut nic sie nie działo mu na kompie nie tneło mu sie a ni nie skakało a ma gorszy komp od mojego i też ma xp.pomocy prosze was pomuszcie g2 noc kruka to moja ulubiona gra!!!!
 
Wydaje mi się, że ten pan również pisał z konsoli i przez to nie mógł poprawnie napisać co drugiego słowa, a o znakach interpunkcyjnych nie wspominając. Rozumiem, ze na takim DualSchock'u nie wiele można zdziałać, ale to już jest przesada. Być może, jak komuś uda się przetłumaczyć twojego posta, to ci  pomoże.

Nie zgadniecie jak ten ynteligent nazwał ten temat.
Cytuj
super problem z grą,
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 21:57:47 wysłana przez Dark Prince »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Sierpień 2007, 12:04:14 »
Cytat: Paddy
na mnie zucal sie wlasnie on i ryzowy pupek tylko jedno pytanie jak idac do sekty doszles do NW? najlepiej wez wode i w dlugom

Kolejne dziecko "neo" dla którego używanie poprawnej polszczyzny jest jak zdobycie Rysów ;]. Jak się postara i potrenuje to może będzie normalnym człowiekiem... Hmmm... widziałem wiele postów tego autora które wyglądały podobnie... Dobrze mówiłem, dwa posty wyżej.

"ryzowy pupek" - lul, aż mi łzy poleciały ze śmiechu.

"jak idac do sekty doszles do NW?" - po prostu, mógł iść w nocy. Tyle ludzi zbłądziło...

Link:http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...amp;#entry51634
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2007, 12:07:25 wysłana przez Elrond »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Sierpień 2007, 12:18:12 »
Cytuj
Kolejne dziecko "neo" dla którego używanie poprawnej polszczyzny jest jak zdobycie Rysów ;]. Jak się postara i potrenuje to może będzie normalnym człowiekiem... Hmmm... widziałem wiele postów tego autora które wyglądały podobnie... Dobrze mówiłem, dwa posty wyżej.
Widzisz, problem polega na tym, ze teraz sam sobie zaprzeczę. Tak jak wyżej ciąłem z Paddego bekę za to jak zapisuje swoje wypowiedzi, tak teraz odwracam to o 180 stopni.

Urodziny: 24 Czerwiec 1993
Skąd: Dublin

Dane Paddego, skądinąd wiem, ze jeżeli nie używa pewnych sztuczek, a po nim bym się tego nie spodziewał, to jest to prawda. Czternastolatek z Irlandii, nie wymagajmy od niego pięknej polszczyzny, jeżeli do ku.rwy nędzy nie potrafi jej zachować połowa polaków z dziada pradziada, którzy przesiadują całe lata w polskich szkołach.

A Ty drogi Elrondzie, nie szafuj tak zwrotem dziecko neo itd.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Post dnia
« Odpowiedź #45 dnia: 18 Sierpień 2007, 17:50:14 »
Cytuj
a wlasnie tam dzisiaj zapisalem dzienki Kryha a tak przy okazi zaraz bede mial 4rozdzial i mam pantrzesz lowcy orkow a sily mam 88 i jestem miszczem b.dwurecznej i adptem b.jednorecznej wystarczy

Muechecheche, nasz ukochany Paddy ponownie wkracza do akcji.

Rozbrajają mnie te jego:

- dzienki
- okazi
- pantrzesz (zgon)
- miszczem (n/c)


Ech... żal.pl

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #46 dnia: 18 Sierpień 2007, 20:40:52 »
Cytat: ÂŁukasz425
Czy to pełna wersja bo może być to demo bo tak robi się jak ktoś ma demo bo kiedyś miałem Gothica z komputer świat i była to wersja demo i później pożyczyłem Gothica od kolegi pełną wersje

Nie ma to jak interpunkcja, nie ma to jak "piernik do wiatraka".
Pozdro.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Post dnia
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Sierpień 2007, 21:09:47 »
Kurna, po przeczytaniu paru postów, ja po prostu nie mogę. Sorry za offtop, ale muszę to powiedzieć. Kur**, czy Wy, jak mieliście początki z netem, też tak nie pisaliście ? Założę się, że tak... Więc, nie wiem, o co Wam chodzi, ciągłe naśmiewanie się z Paddiego. Dobra, popełnia masę różnorakich błędów i te pe, ale czy Wy w ogóle wiecie, że po drugiej stronie siedzi żywa osoba z krwi i kości ? Chyba nie... Bez urazy, ale po prostu to jest chamskie...

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Post dnia
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Sierpień 2007, 21:46:21 »
Cytuj
Bez urazy, ale po prostu to jest chamskie...
 
Chamskie to będzie dopiero.

Cytuj
No wlasnie jak to zrobic gdy sie zapomnialo loginu! Na tym forum brak opcji "przypomnij login" prosze o zrobienie czegos takiego, to jest moje drugie konto ale chce zajerestrowadz na email na kturym mam stare konto kturego nie chce!    z gory dziekuje za pomoc: Patryk Jarosz
 
Kup Bilobil, może przypomną ci się zasady ortografii, albo twój login. Rozumiem, że napisanie słowa 'który' poprawnie i do tego z przecinkiem, przed owym słowem może sprawić niektórym personą problem, jednakże można się tego nauczyć, wystarczy chcieć. BTW nawet Surykatka lepiej zna ojczystą ortografię niż Ty.

Cytuj
Czternastolatek z Irlandii, nie wymagajmy od niego pięknej polszczyzny

Nie zgadzam się z tobą. Mam 15 lat i jak gadam z 'angolami' to staram się zachować zasady ich ortografii.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Post dnia
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Sierpień 2007, 00:18:47 »
Cytuj
Nie zgadzam się z tobą. Mam 15 lat i jak gadam z 'angolami' to staram się zachować zasady ich ortografii.

czegoś tutaj nie rozumiem. Czy to oznacza, ze jeżeli ty masz 15 lat, i zachowujesz sie tak jak sie zachowujesz, to czy każdy inny 15 latek, tak samo ma sie zachowywać? jeżeli tak myślisz, to jesteś w wielkim błędzie, bo uwierz, ze nawet taki jak TY popelnia śmieszne błędy, które nieraz napotkałem. Myli sie jak każdy człowiek. Wiec prosiłbym o trochę powagi.

Po drugie nie rozumiem , po co tego typu dyskusje tutaj są przeprowadzane. Temat służy do odnotowania, najśmieszniejszego postu danego dnia i koniec. Więcej komentarzy możecie sobie udzielać na gg, bądź pw, a nie tutaj, jeszcze tak żałosne.

Uwierz mi, ze teraz ja Cie będę miał pod dokładną obserwacja.....

Ps. Oczywiście dotyczy sie tych którzy dyskutują tutaj na temat tej samej osoby.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2007, 00:23:15 wysłana przez Casano »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Post dnia
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Sierpień 2007, 12:49:21 »
Cytuj
BEZ BEZIEGO !!!???!!!???!!! TO NIE BÊDZIE GOTHIC !!! G1 , G2+NK , G3 to seria gry które połączone są ze sobą chistorią ,czasem, bezimiennym bochaterem cherosem , i jego kompenami Diego , Milten , Gorn , Lester
. Przewodnikiem tej piątki jest Xardas. Więc pytam po jaką cho...e przez wszystkie te części nie doszło do zmiany postaci ?
Odp. jest oczywista Gothic to Bezimienny bochater i tyle .
Jeśli Gothic 4 wyjdzie z innym bochaterem ,wydany przez inną firmę nie uznam tej gry za GOTHIC


Cóż, rozśmieszyła mnie ortografia w tym poście. Te wszystkie "bochater" "cherosem" "chistoria" (tutaj padłem). Autorem jest "czarny mag" w temacie "Gothic 4 - jaki będzie"

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #51 dnia: 31 Sierpień 2007, 20:16:51 »
Cytat: XAR_DAS
Co to  jest  spamowanie?

Bez komentarza. Koleś mnie rozbroił tym.

Link do tematu: TUTAJ

EDIT
Heh już usunięty. Kurde ci moderatorzy są coraz szybsi.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2007, 20:18:31 wysłana przez Samug »

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Post dnia
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Sierpień 2007, 20:32:01 »
Cytuj
Thoro to bardzo dobrze że podałeś "Karty graficzne, (nie)kompatybilne z grą", lecz niepodałeś tam karty takie jak np GeForce 8800. Ja mam w planie kupić sobie GeForce 8500GT 512 MB 256 Bit i niewiem na jakich detalach będe mógł sobie zagrać. I w tej sprawie proszę Cię byś dodał tam nowe karty graficzne.  

Koleś, GF 8800 jest jedną z lepszych kart dostępnych na rynku. Nie wiem z kąd biorą się tacy ludzie co mają sprzęt rodem z NASA i pytają się czy Mario im się będzie szarpać. ÂŻal.


Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Post dnia
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Wrzesień 2007, 12:44:47 »
Cytuj
Bardzo ładny wiersz. Błędów nie posiada ortograficznych jak i stylistycznych. Wybrałeś doskonały temat od którego nie odbiegałeś. Myślę, że posiadasz duszę prawdziwego poety. Wykorzystaj swój talent. W wierszu pokazałeś prawdziwe oblicze człowieka. Pokazałeś jaki człowiek jest. Zgadzam się z tematyką wiersz, gdy by nie istniały ostrzeżenia to człowiek robił by co chciał. Jak by np. nie było ostrzeżenia ,że oczy się psują gdy ogląda się telewizor. To człowiek by siedział 24 godziny na dobę przy telewizorze. Twój wiersz powinno przeczytać wiele ludzi ,aby poznać jaki jest naprawdę człowiek. Moja ocena to: 9/10

Post Walentin z tematu "Warny, warny" czy jakoś tak, założonego przez ridera.
Spadłem z krzesła, dostałem ataku niepohamowanego rotfla połączonego z padaczką epileptyczną i niekontrolowanym oddawaniem moczu. Nawet nie będę komentował...
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2007, 12:45:20 wysłana przez Altair »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Post dnia
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Wrzesień 2007, 13:11:35 »
Pan Atrhas95

Cytat: Arthas95
Jan nie kumam takiej rzeczy: Jestem magiem. Co dają mi runy? obrażenia takie same jak na zwojach. Do stworzenia runy, trzeba ZWOJU z TYM zaklęciem + kilka innych rzeczy. Czy one mają jakiś lepszy efekt np. Runa OGNISTA STRZAÂŁA albo Runa TWORZENIE SZKIELETU GOBLINA. Nie chodzi mi o runy teleportacyjne, lecz o te z zaklęciami. Czym one się różnią od zwoi? Wartością i czym jeszczę?

Kiedyś słyszałem o jakimś mieczu. Nazywa się chyba URIZJEL. To jest miecz? Jak tak, to jakie obrażenia i jakie wymagania? Jak można go zdobyć?

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Post dnia
« Odpowiedź #55 dnia: 17 Wrzesień 2007, 18:36:50 »
Post listo999 w dziale GIII problemy .
Cytuj
MAm Athlona 64x2 3600+ GHZ KArte graficzna Radeona X1300 Ram 1024 G. i Słuchaj ty co wyzej napisales wez mi odpsiz albo kto wie co a nie bedzie m ipisal tu ble ble ze nie wie itd. Tez mi pooda przyspiesza itd nie wiedzialem z kad to az znalazlem ten post i twoja odpowiedz i dziekuje ci za to ale ja mam jeszcze 1 problem oprocz tego wsyzstkiego to mnie odpycha do tylu i tak p o1 godz grania w raz z przyspieszaniem np jak zostawie kompa na 15 mni i nie rusze myszka czy czyms blokuje mi sie i msuze uruchomic go ponownie (reset) i to we wszystkich grach mam np Counter strike i nie dosc ze ja widze jak mnie jak... odpucha to inni tez itd wez mi doradz cos czy to jest podkrecenie procka czy cos czy z karta graficzna jest cos robnietego bede wdzieczny jak ty mi odpiszesz i bedziesz wiedzial o co biega albo ktos kto sie na tym znam jestem zdany na was POZDRO FORUM WYRABANE POZDRAWIAM ALL WSZYSTKICH DUZO RZECZY MOZNA SIE TU DOWIEDZIEC :D
Masło maślane.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2007, 18:37:21 wysłana przez EnzoFerrari »

Respev

  • Gość
Post dnia
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Wrzesień 2007, 21:15:27 »
Cytuj
Macie jakieś dobre i sprawdzone sposoby na poderwanie dziewczyny?? Jeśli tak to piszcie tutaj. Nie znalazłem podobnego tematu więc piszę. Oto moje kilka sposobów:

-Na durnote  :W szkole albo na mieście podchodzę do jakiejś dziewczyny i sie pytam np. Lubisz pierniczki??

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Post dnia
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Wrzesień 2007, 20:40:40 »
Autor: Cheatos01
Temat : TES III Morrowind vs Gothic II
Treść, bądź fragment posta:
Cytuj
Według mnie dodatki lepsze ma TES III: Morrowind ponieważ możesz sobie ściągnąć z neta ile chcesz, z tych ciekawszych wymienię mod better bodies zamieniający wszystkie tekstury postaci przez co gra wygląda olśniewająco, Giants Ultimate lub Creatures of Morrowind dodające wiele ciekawych potworów, Darker Morrowind zmieniający pogodę i tekstury otoczenia na mroczniejsze.
LOL. TES III ma tylko dwa dodatki (Trójca i Przepowiednia), to co wymieniłeś to jest MODYFIKACJA (podkreśnlenie moje).
 Post znajdziecie tutaj.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #58 dnia: 29 Wrzesień 2007, 21:13:23 »
Cytuj
LOL. TES III ma tylko dwa dodatki (Trójca i Przepowiednia), to co wymieniłeś to jest MODYFIKACJA (podkreśnlenie moje).


Według mnie to słowem LOL można określić to co właśnie zrobiłeś. Człowiek poprostu przekręcił słowa i przez to wyszła mała zawierucha.

Nie widze nic śmiesznego w poście Cheatos'a, gdyż jest on napisany mądrym językiem i bez rzucających się w oczy błędów. I na pewno jego wypowiedź nie nadaje się do umieszczenia w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień 2007, 21:14:31 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Wrzesień 2007, 03:27:41 »
http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...amp;#entry60210
Temat; czy gracze Gothica3 grali w poprzednie czesci?

Cytuj
Ja sam zaczołem moją przygode z Gothiciem, zaczynając od 2 części. Nie mogłem jej przejść, i wtedy kupiłem G1. Urzekła mnie ta gra, i całą ją przeszłem, a później kupiłem jeszcze dodatek, tzn. NK (Noc Kruka) I przeszłem "dwójeczke" z dodatkiem. Później kupiłem jeszcze G3, ale ponieważ miałem zbyt słabego kompa, skończył w trójke grać po 2 godzinach. Z prostych przyczyn, ponieważ strasznie mi się zacinało. Ale u coci, przeszłem trójke, i tak naprawde do G2NK najbardziej wymiata ze wszystkich serii
Zaciekawiło mnie jak można zrobić 3 takie same błędy. Dla ludzi nie znających ortografi, powinno być przeszedłem, a nie ; "przeszłem se"

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Wrzesień 2007, 03:27:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top