Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Post dnia

(1/55) > >>

BakMan:
Tutaj podawajcie w cytatach wypowiedzi innych u?ytkowników, które uwa?acie, ?e s? godne na miano postu dnia. Mog? by? ?mieszne, powa?ne, m?dre lub inne, które was powali?y na kolana :D Inaczej mówi?c: post dnia ;] Aha i jeszcze jedno: cytujemy posty napisane przez zarejestrowanych u?ytkowników forum Tawerna Gothic ;)



Od razu podaj? pierwszy post xD


--- Cytuj ---Witam serdecznie wszytskich cz?onków teo forum . nie wiem czys?yszeli?cie mo?e o pomy?le niejakiego yabola , który chcia? po?czy? wszystkie ma?e fora o gothicu by stworzyc konkurencje dla wi?kszych for. Niestety jego zamiary sprowadzi?y sie tylko do sprowadzenia paru userów i nic wi?cej. Królestwo khorinis , zosta?o nathnione tym pomys?em i postanowilismy z?a?o?y? nowe forum , równie? na ibp (tak jak wy), kiedys królestwo mia?o 120 userów i ok 3000 postów . Dla dobra gothica postanowilismmy zacz? wszystko od nowa i szukamy mniejszych fór gotowychna to samo. Wi?c serdecznie zapraszam na www.gothicgo.30.pl Osobno niemamy szans ani my ani wy. Ale je?eli przejdziecie do nas to mo?emy zdzia?a? wiele. Je?eli admin tego forum postanowi zamkna? to forum , to dostanie on range VIP. Ju? negocjujemy z paroma forami , i czekamy a? ich uzytkownicy sie do nas przenios? . Je?eli chcielibyscie dowiedziec sie czegos wi?cej to moje gg 538908 albo eamil guzik-men@wp.pl . Serdecznie zapraszam . Mówie warto , skoro my mozemy zacz? od nowa to mam nadzieje , ?e dla gothica jeste?cie w stanie zrobi? to samo . Czekam na kontakt

guzik-men
--- Koniec cytatu ---

ROTFL+

Isentor:
Co prawda narazie nie ma zbyt du?o postów, ale czasami mo?e trafi? si? co? fajnego.  <_<


Ten post nasuwa tylko jedn? my?l...g?upota ludzka nie zna granic.

--- Cytat: guzik-men ---Witam serdecznie wszytskich cz?onków teo forum . Niewiem czys?yszeli?cie mo?e o pomy?le niejakiego yabola , który chcia? po??czy? wszystkie ma?e fora o gothicu by stworzyc konkurencje dla wi?kszych for. Niestety jego zamiary sprowadzi?y sie tylko do sprowadzenia paru userów i nic wi?cej. Królestwo khorinis , zosta?o nathnione tym pomys?em i postanowilismy z?a?o?y? nowe forum , równie? na ibp (tak jak wy), kiedys królestwo mia?o 120 userów i ok 3000 postów . Dla dobra gothica postanowilismmy  zacz?? wszystko od nowa i szukamy mniejszych fór gotowychna to samo. Wi?c serdecznie zapraszam na www.gothicgo.30.pl Osobno niemamy szans ani my ani  wy. Ale je?eli przejdziecie do nas to mo?emy zdzia?a? wiele. Je?eli admin tego forum postanowi zamkna? to forum , to dostanie on range VIP. Ju? negocjujemy z paroma forami , i czekamy a? ich uzytkownicy sie do nas przenios? . Je?eli chcielibyscie dowiedziec sie czegos wi?cej to moje gg 538908 albo eamil guzik-men@wp.pl . Serdecznie zapraszam . Mówie warto , skoro my mozemy zacz?? od nowa to mam nadzieje , ?e dla gothica jeste?cie w stanie zrobi? to samo . Czekam na kontakt

guzik-men

--- Koniec cytatu ---




A ten cytat z postu Thora jest OK    

--- Cytat: tH. ---My?lisz, ?e porzucimy stron? i jej sumplementy nad którymi ci??ko pracowali?my ku czci Waszego "?wietnego pomys?u?

--- Koniec cytatu ---

BakMan:

--- Cytat: IsentoR ---A ten cytat z postu Thora jest OK  

--- Koniec cytatu ---

[!--quoteo(post=0:date=May 8 2006, 12:44 PM:name=)--][div class=\'quotetop\']QUOTE( @ May 8 2006, 12:44 PM)[div class=\'quotemain\'][!--quotec--]

My?lisz, ?e porzucimy stron? i jej sumplementy nad którymi ci??ko pracowali?my ku czci Waszego "?wietnego pomys?u?[/quote]

Ja bym do jego postu dorzuci? jedno s?owo: "Amen" ;)

Seth:

--- Cytuj --- Witam serdecznie wszytskich cz?onków teo forum . Niewiem czys?yszeli?cie mo?e o pomy?le niejakiego yabola , który chcia? po??czy? wszystkie ma?e fora o gothicu by stworzyc konkurencje dla wi?kszych for. Niestety jego zamiary sprowadzi?y sie tylko do sprowadzenia paru userów i nic wi?cej. Królestwo khorinis , zosta?o nathnione tym pomys?em i postanowilismy z?a?o?y? nowe forum , równie? na ibp (tak jak wy), kiedys królestwo mia?o 120 userów i ok 3000 postów . Dla dobra gothica postanowilismmy zacz?? wszystko od nowa i szukamy mniejszych fór gotowychna to samo. Wi?c serdecznie zapraszam na www.gothicgo.30.pl Osobno niemamy szans ani my ani wy. Ale je?eli przejdziecie do nas to mo?emy zdzia?a? wiele. Je?eli admin tego forum postanowi zamkna? to forum , to dostanie on range VIP. Ju? negocjujemy z paroma forami , i czekamy a? ich uzytkownicy sie do nas przenios? . Je?eli chcielibyscie dowiedziec sie czegos wi?cej to moje gg 538908 albo eamil guzik-men@wp.pl . Serdecznie zapraszam . Mówie warto , skoro my mozemy zacz?? od nowa to mam nadzieje , ?e dla gothica jeste?cie w stanie zrobi? to samo . Czekam na kontakt

guzik-men
--- Koniec cytatu ---

To zas?uguje na miano najlepszego posta dzi? ;P ostro breche z tego sia?em

Insiderth:
Na forum jest bardzo ma?o takich ?miesznych postów. Nic moim zdaniem wi?cej nie nadaje si? na post dnia. Wy jako? znale?li?cie fajne posty a ja nie moge no spoko. W tym temacie nie b?dzie du?o odpowiezi  .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej