Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 9071 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Diablo 3
« dnia: 19 Maj 2007, 21:20:49 »
Witam Was !
Ale mi dzisiaj wesoło, gdyż dowiedziałem się o Diablo 3 ! Tak, tak, panowie, będzie ! A oto tego recenzja:
http://www.diablo.mocny.com/81,aktualnosci,
Podobno ma wyjść na tagach E3, już w maju, twórcy pracowali nad tą grą aż 4 lata, lecz gdy projekt miał już ujrzeć światło dzienne, to Blizzard kazał wprowadzić masę poprawek. Co o tym myślicie ??
Jak dla mnie, to BOMBA. Nowe nabijanie leveli, nowy świat, walka Piekła z Niebem. Nowe postacie i wiele innych różnych rzeczy. Aahhh, już się nie mogę doczekać Diablo 3  

Pozdrawiam,
Travis

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Diablo 3
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2007, 23:42:41 »
Cały tekst przeczytałem z radością i na reszcie będzie mój ukochany Diablo ale zaciekawiła mnie jedna rzecz:
-Jak wiemy Diablo i jego bracia zostali unicestwieni a kamienie dusz zniszczone w piekielnej kuźni a więc kto będzie naszym wrogiem szwagier Diablo, a może coś straszniejszego mrożącego krew w żyłach czyli teściowa?
Gra powinna nas zabrać w niewidziane miejsca świata Diablo no bo jak popatrzeć na mapę świata to przez te dwie części nawet jednej trzeciej nie okryliśmy.

Pisząc to wpadłem na pewien pomysł a można byłoby umieścić fabułę Diablo 3 w przeszłości zanim mroczna trójca została zamknięta w kamieniach dusz to było by super co sądzicie o moim pomyśle nawet jak już postanowione jest że akcja Diablo 3 będzie rozgrywać się w niebie.

PS:Mam nadzieje że nie zmienią zdania i nie powstanie World of Diablo ,ach i ta recenzja ma już ponad rok.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2007, 01:07:47 wysłana przez Thrall »

Forum Tawerny Gothic

Diablo 3
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2007, 23:42:41 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Diablo 3
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2007, 00:09:12 »
Specjalnie nie nastawiam się na to, że informacja ta jest w 100% wiarygodna. Przyjmijmy jednak, że tak jest.
Cieszy mnie to niezmiernie, ale nie wiem, czy trzecia odsłona Diablo sprosta wymaganiom graczy i czy będzie godnym następcą Diablo II. Nie będzie to łatwe, ponieważ chyba każdy wie, jak bardzo szanowana jest ta produkcja Blizzarda. Czekam na dalszy bieg wydarzeń. Mam nadzieje, że nie będzie to długo trwało.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Diablo 3
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2007, 18:47:12 »
Ja szybko zgaszę wasze ambicje panowie.

1. Blizzard pracuje nad StarCraftem 2 (jest o tym temat poparty lepszymi dowodami)
2. Zobaczcie datę newsa! 2006-02-08 Dalej jest taka wiarygodna? Wątpię.

Ale skoro o Diablo 3 mowa. Blizzard na prezentacji SC2 w Seulu oznajmił że na Blizzconie ujawnią drugi projekt nad którym pracują więc jest nadzieja dla fanów Diablo.

Dziękuje...
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2007, 19:04:20 wysłana przez Visor »

Offline Szaman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Diablo 3
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2007, 21:05:39 »
Nareszcie, Diablo III nadchodzi.
Cytuj
gra powstaje już od czterech lat i jest ciągle udoskonalana.
Coś czuje że ta gra będzie bardzo rozbudowana, już się ciesze  
Cytuj
fabuła "Diablo 3" będzie rozgrywać się w Niebie,
Brzmi trochę dziwnie, ale wojna dobra ze złem rozgrywająca się w niebie, hmmm...
Cytuj
zamiast "Przymierza" i "Hordy" naprzeciwko siebie staną "Niebo" i "Piekło"
Ale fajnie można będzie stanąć po stornie piekła lub nieba!!!  

Już się nie mogę doczekać.

Offline Vetinari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Diablo 3
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2007, 22:37:42 »
Niestety, będę kolejnym realistą, to źródło jest zupełnie niewiarygodne. Po pierwsze oparte na relacji osobnika, "który na łamach swojego serwisu internetowego szczyci się bliskimi kontaktami z pracownikami Blizzarda."
Pozorna mnogość faktów, to nie problem dla fana i zapaleńca, marzenia piękna rzecz, wiadomo...

Jeszcze jedna sprawa: czas. Któryś z moich poprzedników zwracał na to uwagę, a ja to rozwinę.
Cytuj
być może zostanie zaprezentowana już podczas majowych targów E3.
Data 'newsa' to o ile się nie mylę 8 lutego 2006, więc musiało chodzić o targi E3 z tegoż roku. A jakoś nie przypominają się mi z tamtego okresu sensacje o Diablo.

Nie chcę złośliwie rozwiewać waszych nadziei, ale spójrzcie prawdzie w oczy. Blizzard pracuje nad Starcraftem 2, więc marne szanse, że ujrzymy Diablo 3 w najbliższej przyszłości.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Diablo 3
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Maj 2007, 14:28:07 »
Cytuj
Ale mi dzisiaj wesoło, gdyż dowiedziałem się o Diablo 3 ! Tak, tak, panowie, będzie ! A oto tego recenzja:
http://www.diablo.mocny.com/81,aktualnosci,

No dobra tylko to raczej nie realne gdyż :

- Jak już wspomniano tajemniczo grą okazał się SC II więc to na pewno nie będzie Diablo III
- Z tego co kiedyś czytałem Blizzard North się rozpadł i połowa ludzi odeszła a reszta wróciła do głównej siedziby zamieci a to właśnie North stworzył Diablo
- Ta zapowiedz jest przestarzała ( też już ktoś o tym wspomniał) najwidoczniej nie spojrzałeś  na date
- Tutaj nie jestem pewien ale blizzard daje nam możliwość wejścia na stronę projektu ( tak jak w SC II itp)
na głównej stronie poprzez linki w Current Projects
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2007, 14:41:40 wysłana przez Imroth »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Diablo 3
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Maj 2007, 22:27:54 »
Hurrrrrra będzie Diablo III i nie psuj mi dobrego humoru Imroth! Od kiedy zagrałem w DII czekam od wieków na DIII i nareszcie będzie! Super mowie wam to będzie przełom! Fajnie walka aniołów z diabełkami. Wprost nie mogę sie doczekać!
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2007, 22:31:57 wysłana przez Diomedes »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Diablo 3
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Maj 2007, 10:59:56 »
Nareszcie Diablo 3!!!!Gdy gralem w dwójke bylem ciekawy co zdazy sie dalej, a teraz mam szanse sie dowiedziec!Bardzo sie z tego powodu ciesze i niemoge sie juz doczekac!Poprzednie czesci Diablo byly swietne, ciekawe czy ich kontynuacja tez taka bedzie.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Diablo 3
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Maj 2007, 11:03:49 »
Ludzie czy wy naprawdę jesteście tak zaślepieni czy może czytać nie umiecie? Wejdźcie na przykład na diablo.phx. Tam jest news ze teraz zostanie wydany StarCraft 2. Tak. Piszę o tym na serwisie o Diablo! I do tego sprzed dwóch dni a nie sprzed roku jak na stronie podanej przez Travisa. Obudźcie sie i pogódźcie z faktem. Jeśli Diablo 3 będzie to zostanie zapowiedziane na tegorocznym Blizzconie.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 11:04:28 wysłana przez Visor »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Diablo 3
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2007, 12:49:26 »
Zgadzam się kompletnie z przedmówcą. Nie ma czym się ekscytować. Informacja ta bowiem jest jedynie domysłem autora artykułu i z rzeczywistością ma tyle wspólnego co lądowanie człowieka na Marsie. Jak już wielu wcześniej wspomniało, Blizzard zapowiedział Starcrafta 2, grę którą z pewnością będą chcieli szlifować w każdym aspekcie i sądzę, że na tym właśnie projekcie Blizzard skupia się najbardziej. Wszelkie spekulacje na temat Diablo III są więc dla mnie śmieszne. Ludzie otwórzcie oczy! Istnienie tego tematu jest dla mnie zjawiskiem co najmniej dziwnym, gdyż artykuł, który Travis podrzucił czytałem już kilka miesięcy temu, a o kolejnych zmaganiach z siłami piekielnymi, ze strony Blizzardu, ani widu, ani słychu.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Diablo 3
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Maj 2007, 14:20:31 »
Cytuj
\Hurrrrrra będzie Diablo III i nie psuj mi dobrego humoru Imroth!



OMG człowieku nie będzie żadnego Diablo III powody ci podałem więc nie rób sobie nadziei ponieważ ta informacja jest nieaktualna i nie wiarygodna  2006-02-08 grubo rok temu dali taką informacje i dotyczyła ona pewnie roku 2006 a jak wiemy takie coś się nie ukazało a na tej stronie ciągle aktualizowanej http://www.diablo.phx.pl/ nie ma ani wzmianki o twoim to diablo III więc ty mi nie psuj humoru tymi swymi nadziejami które są nie uzasadnione
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 14:21:26 wysłana przez Imroth »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Diablo 3
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Maj 2007, 17:21:42 »
Przepraszam wszystkich bardzo za to, że Wam nie powiedziałem, lecz gdy zobaczyłem zapowiedź, byłem kompletnie zaślepiony i nie patrzyłem na datę, tylko chciałem o tym czym prędzej napisać. Lecz, ja myślę, żego tą grę wydadzą.

Jeszcze raz Was przepraszam.

Offline Tompor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Diablo 3
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Grudzień 2007, 19:42:05 »
jak by wyszlo to by bylo zawaliscie ale ja i tak gustuje w singlu ;]    tylko strach czyczy by mi weszlo, raczej tak ale nic nie wiadomo, i strach czy w ogole wyjdzie bo zdania sa podzielone ;] (tez mysle ze nie wyjdzie ;p) .. diablo to nie to samo co np. fifa wychodzaca co roku i praktycznie niczym nie rozniaca sie od poprzednika z zeszlego roku ;D  diablo pewnie nigdy sie nie znudzi ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2007, 19:44:33 wysłana przez Tompor »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Diablo 3
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Grudzień 2007, 19:50:33 »
Cytat: Visor
Ja szybko zgaszę wasze ambicje panowie.

1. Blizzard pracuje nad StarCraftem 2 (jest o tym temat poparty lepszymi dowodami)
2. Zobaczcie datę newsa! 2006-02-08 Dalej jest taka wiarygodna? Wątpię.

Ale skoro o Diablo 3 mowa. Blizzard na prezentacji SC2 w Seulu oznajmił że na Blizzconie ujawnią drugi projekt nad którym pracują więc jest nadzieja dla fanów Diablo.

Dziękuje...


Wiesz DIABLO III może powstawać nawet i 4 lata może to być jakaś fajowa gierka a ile powiedz mi powstawał G3 3-4 latka to czemu się czepiasz Diablo skoro tak długo robią to z pewnością będzie się różnić 100% pewnością rzeczami od pozostałych części.  

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Diablo 3
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Grudzień 2007, 13:58:01 »
ÂŚmiem wątpić w wiarygodność tego artykułu. Wiele takich już było. Ale... no właśnie jest to ale. Ale cieszę się że wyjdzie D3 ponieważ od dawna sie nie zacieszałem np. takim Ballrunem na b.necie. Myślę że gra będzie świetna bo Blizz robi gry "od serca" (haha xD).


P.S. A ty trochę nie za młody do takich gier?? Idź pograć w muminki albo gumisie. <joke>
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2007, 14:00:03 wysłana przez .:AngaR:. »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:39:05 »
Temat tak stary, że jeszcze w nim spekulowano czym będzie trzecia odsłona gry Diablo. ÂŁezka w oku. <anioł> W temacie zaś...czy ktoś z was posiada Diablo III?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:39:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top