Autor Wątek: Smok Ożywieniec  (Przeczytany 2034 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lordhagen

  • Gość
Smok Ożywieniec
« dnia: 19 Maj 2007, 21:12:01 »
Podczas rozmowy ze smokiem ożywieńcem na końcu gry mówi coś że służy swojemu bogu tak jak bezi swojemu i potem mówi:teraz już wiesz kim jestem? ,potem bezio mówi że xardas coś zawsze wspominał.Czy może mi ktoś dokładniej wyjasnić o co obu rozmówcom chodziło???

PS.Jeśli te tematy wydają się wam głupie to napiszcie a odejdę z forum na wieki.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Smok Ożywieniec
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2007, 21:19:26 »
Cytat: lordhagen
Podczas rozmowy ze smokiem ożywieńcem na końcu gry mówi coś że służy swojemu bogu tak jak bezi swojemu

Chodzi mu o to, że służy on Beliarowi tak jak Bezimienny Innosowi, ma wolną rękę przy podejmowaniu decyzji choć robi je na korzyść swego boga.

Cytuj
potem mówi:teraz już wiesz kim jestem?

Cóż nie dziwię się, że tego nie zrozumiałeś, ponieważ nie skojarzyłeś poprzedniego zdania. Tak więc smok nawiązuje do tego, że i on jest wybrańcem tak jak Bezimienny.

Cytuj
,potem bezio mówi że xardas coś zawsze wspominał.

Kłania się fabuła gry. Radzę Ci przejść ją po raz kolejny, by w pełni tą grę zrozumieć. Xardas napomina, że Beliar wyśle swe sługi przeciw nam i, że najprawdopodobniej będzie nim silniejszy przeciwnik niż kiedykolwiek.

Radzę przejść tą grę ponownie  Tym razem słuchając dialogów.

Forum Tawerny Gothic

Smok Ożywieniec
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2007, 21:19:26 »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Smok Ożywieniec
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2007, 18:41:43 »
Smok mówił że on słuzy Beliarowi tak samo jak bezi Innosowi.Mówił że on nie ma imienia tak samo jak bezi.Chciał on powiedziec ze sa tacy sami i naklonic naszego bohatera aby słuzył Beliarowi.

Forum Tawerny Gothic

Smok Ożywieniec
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2007, 18:41:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top