Autor Wątek: Sposób na zarobienie kasy  (Przeczytany 3870 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Sposób na zarobienie kasy
« dnia: 19 Maj 2007, 17:55:34 »
Witam wszystkich.Mam bardzo prosty sposób na szybki zarobek(sam z niego korzystam).Wszystko jest bardzo proste.Idziemy do Jensa który ma chate koło Cape Dun.Bijemy go(nie zabijamy!!!) i bierzemy od niego łuk który jest dość cenny.Następnie teleportujemy sie do Cape Dun i znowu do niego idziemy,bijemy i zabieramy łuk, który sie odnawia w jego ekwipunek.I tak w kółko.Potem sprzedajemy nasz łup jakiemuś ludkowi.Miłego zarabiania  

P.S Łuk kosztuje 5550 sztuk złota.

Co o tym sądzicie?

Zauważyłem że jest taki sam temat ale gdy uzywałem opcji szukaj nic nie znalazłem.Prosze moderatorów o usuniecie tego tematu
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2007, 11:14:14 wysłana przez Onar »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2007, 19:49:32 »
Ja tam znam lepszy sposób na kase ale bez oszustwa. Zabjiamy orków wojowników i bierzemy od nich bronie opłaca sie bo ich bronie są drogie. Około 50 broni to wyjdzie kilka tysięcy to sporo nie kożystając z błędu gry   .
_____________________________

Pozdro dla wszystkich

Forum Tawerny Gothic

Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2007, 19:49:32 »

Offline Greg666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwiec 2007, 20:06:29 »
Cytat: Orc Szaman
Ja tam znam lepszy sposób na kase ale bez oszustwa. Zabjiamy orków wojowników i bierzemy od nich bronie opłaca sie bo ich bronie są drogie. Około 50 broni to wyjdzie kilka tysięcy to sporo nie kożystając z błędu gry   .
_____________________________

Pozdro dla wszystkich


Poprostu zbierasz rzeczy wow nie wiedzialem ze tak można dzięki . Ale żeś odkrył ameryke.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwiec 2007, 14:23:39 »
Ja znam jeszcze lepszy !

Lsres może nas wyuczyć otwieranie arc. trudnych zamków. Idziemy z tą umiejętnością do Isthar. Przy wejściu do skarbca, rzucamy czar mgła i rabujemy !
Pozatym w grze jest wiele Arcytrudnych skrzyń, które kryją wspaniałą zawartość.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lipiec 2007, 18:10:16 »
ja w gothicu 3 zarobiłem kase w bardzo prosty sposób:
po wyzwoleniu miast,zbierałem broń orków i wszystko co się dało,a puzniej sprzedawałem  

pozdrowienia .:KERTH:.  

Cytuj
"ręka która ich karmi,i pięść która ich bije"
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2007, 20:11:29 wysłana przez DODO »

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec 2007, 20:41:31 »
Krok 1: Zabieramy Gorna do drużyny.
Krok 2: Wyciągamy broń.
Krok 3: Cieszymy się jak dzieci powalając Gorna na ziemie.
Krok 4: Bierzemy jego topór.
Krok 5: Amnezja :)

I tak w kółko :)

Offline bedzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipiec 2007, 07:44:34 »
Tak ,a można po prostu szukać żelaza i wykuwać miecze półtoraręczne  i sprzedawać je (każdy po 4800).
Pozdro dla wszystkich!,

Offline kruszek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień 2007, 22:23:06 »
Syriusz23  krok 5 jest nie potrzebny, ponieważ Gorn jest naszym przyjacielem i bez względu na to ile razy go zlejemy to i tak nim pozostanie, a więc po co marnować pożyteczne zaklęcie

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sierpień 2007, 23:03:22 »
Cytat: Syriusz23
Krok 1: Zabieramy Gorna do drużyny.
Krok 2: Wyciągamy broń.
Krok 3: Cieszymy się jak dzieci powalając Gorna na ziemie.
Krok 4: Bierzemy jego topór.
Krok 5: Amnezja :)

I tak w kółko :)



A ja znam lepszy i szybszy pomysł    Na samym początku gry , po wyzwoleniu Ardei , bierzemy runę teleportacyjną do Ardei , obijamy Gorna , bierzemy topór , wychodzimy z Ardei do takiej skały i się teleportujemy . Tak z 25 razy i jesteśmy ustawieni do końca gry . Ten twój sposób też jest dobry ale trzeba miec czary  

Offline kgdaro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Sierpień 2007, 21:42:11 »
Cytuj
Naucz się lepiej człowieku logicznie myślec. Jakby ktoś cię pobił i zabrał np. ten łuk to byś sobie nowy kupił.  Następnym razem pomyśl.
I kto tu potrzebuje się nauczyć: jak logicznie myśleć, hehe - dobry jesteś -.-'  

Cytuj
Więc nie trujcie mi że to jakieś bugi i tym podobne.
A czy ktoś Ci truje? wygłaszając swoją opinię na forum? Jeżeli tak to jest chyba łamanie regulaminu: bodajże dotyczący poszanowania dla  poglądów innych użytkowników forum.

Cytuj
To są po prostu realia związane z prawdziwym życiem. ras.gif
Bardzo ładne bajki opowiadasz.

Ja mam pomyśleć, dobra myślę i wiesz co wymyśliłem?
Jakie realia? związane z prawdziwym życiem? i kto ma tu problemy z myśleniem, czy też odróżnieniem świata realnego od fikcji.
Jasne nie miałbym co robić tylko marnować kasę na nowy łuk, odnalazł bym kolesia, który mi go ukradł i spuścił mu taki łomot  , że nawet Twój ojciec lekarz by mu nie pomógł. To są realia Gothica.
Jak pobijesz jakąś postać obojętnie jaką i zabierzesz mu broń, weźmy pod uwagę np. Gorna, to on nie pójdzie kupić sobie nowej broni. Tylko system mu automatycznie ją doda do ekwipunku !!
Pograj w gothica dłużej niż 5 minut, to może dojdziesz do tego.

A jeżeli jeszcze Cię nie przekonałem to weź z łaski swojej przeczytaj uważnie pierwszy post w tymże temacie !!
Albo pójdę Ci na rękę żebyś się nie musiał wysilać i zacytuję Ci to na co powinieneś zwrócić uwagę za nim zacząłeś gadać od rzeczy.

Cytuj
Następnie teleportujemy sie do Cape Dun i znowu do niego idziemy,bijemy i zabieramy łuk, który sie odnawia w jego ekwipunek.

Zwróć uwagę na fragment zdania, który jest napisany pogrubioną czcionką. Nie wiem jak ty, ale ja nie widzę tam czegoś w stylu: który potem idzie do miasta i kupuje sobie nowy łuk taki sam, jaki my sprzedaliśmy, po czym wraca do swojej chatki, a robi to w zaledwie kilkanaście sekund, bo tyle nie którym zabiera teleportowanie się tu i tam pobicie odpowiedniej osoby i zrabowanie dóbr.


Następnym razem jak chcesz do mnie wyskoczyć z tą swoją nie wyparzoną "twarzą" (żeby nie było, że Cię obrażam)   to się zastanów, czy rzeczywiście Ci się to opłaci.  

Nie zamierzam z Toba na ten temat więcej dyskutować, bo zrobi się bardzo nie przyjemny offtop.
Tyle na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2007, 22:00:33 wysłana przez kgdaro »

Offline piotros1991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Luty 2008, 08:57:38 »
Idziemy do obozu gońców lesnych, bijemy ich i zabieramy broń. To będzie kilka łuków i mieczy czyli za jednym razem jakieś 40-50 tysięcy. Potem odchodimy na taką odległośc zeby nie było ich widac i wracamy. Niespodzianka znów mają swoją cenną broń.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2008, 12:08:24 »
Tak na prawde to broń orków nie wiele jest warta,co innego już broń orkowych najemników,jeśli czasem mają miecz półtoratęczny+tarcza czaszki to już około 6 tysięcy jest,oczywiście na początku zbierałem także bronie orków ale stwierdziłem,że to już tylko strata czasu:/

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty 2008, 21:27:26 »
powiem tak

jest jeszcze sposób na lestera , bo on już z poczatku gry ma klucz do swiatyni trochę dalej od  mora sul ''al shedim'' pobijamy go i zabiramy klucz , i wyskakuje zadanie wypelnione: coś tam coś tam - i mamy +2000 exp'a :)


teraz drugi jak odprowadza nas gorn do reddock to go tez pobijamy i zabieramy mu topur barbarzyńcy , mozemy robic tak w kółko bo gdy tylko wstanie topur będzie mieć znowu na plecach i tak w kołko :D

Pozdrawiam, Russel

Forum Tawerny Gothic

Sposób na zarobienie kasy
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty 2008, 21:27:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything