Autor Wątek: problem  (Przeczytany 2540 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matizek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
problem
« dnia: 05 Wrzesień 2006, 20:19:16 »
gdziemoge w korinis kupic albo znalesc lepszom zbroje hyba wy wiecie  

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
problem
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień 2006, 20:31:06 »
Zalezy jaką masz tereaz zbroje. Na początku gry zanim wstąpisz do gildii najlepszą zbroją (przynajmniej tak mi się wydaje) jest pancerz se skóry zębacza. Możesz go kupić od mattea, ale jak nie chcesz wydać kasy to kup sobię zwój z zaklęciem sen i uśpij tego strażnika co pilnuje magazynu po lewej stronie gdy wchodzisz do Kchorinis pierwszą bramą.

Forum Tawerny Gothic

problem
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień 2006, 20:31:06 »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
problem
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Wrzesień 2006, 20:39:52 »
Nie musisz kupować nawet zaklęcia, do magazynu można wejść od tyłu, wspinając się po murach.

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
problem
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Wrzesień 2006, 21:08:56 »
W Khorinis jako "Człowiek bez Gildii" dostępne są tylko dwa rodzaje pancerza, a mianowicie Skórzana Zbroja i Strój Obywatela. Skórzaną Zbroję można kupić u Mattea lub wykraść ze skrzyni na jego podwórku (obojętnie jakim sposobem), a Strój Obywatela też jest chyba w drugiej z dwóch skrzyń na placu obok sklepu Mattea (tak mi się zdaje, ale nie wiem czy przypadkiem Skórzana Zbroja nie występuje w tej skrzyni w Gothic 2, a Strój Obywatela w Nocy Kruka). Potem jako Strażnik Miastowy dostaniesz Lekki Pancerz Strażnika i będziesz chyba mógł zdobyć Ciężki Pancerz Strażnika. Po zostaniu Paladynem otrzymasz Zbroję Paladyna, a Pancerz Paladyna będziesz musiał wyciągnąc z komnaty, do której przeteleportujesz się własnoręcznie wykonaną runą teleportacji, o której dowiesz się za Almanachu Xardasa. I tyle.

Forum Tawerny Gothic

problem
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Wrzesień 2006, 21:08:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything