Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Wasze komóry

(1/22) > >>

Kirgo32:
W tym temacie mozecie sie wypowiadac jakie macie telefony.Mozecie tez mówic jakie zamierzacie kupic i jakie komóry mieliscie w przeszlosci.Ja mam Siemensa ME 75 i bardzo jestem z niego zadowolony.Ma duzy wyswietlacz, niezly dzwiek, aparat, kamere.Szkoda tylko ze nie odbiera mp3.No ale i tak to bardzo fajny telefon.Polecam wszystkim telefony firmy Siemens.Kiedys mialem Siemensa c62.Nawet fajny, ale jest bez aparatu, ma maly wyswietlacz i brzydko wyglada.

PS:Nie widzialem takiego tematu na forum, ale jesli jest to sorry!

Pattrix:
Ja też lubię siemensy, ale nie polecam ich. Jestem posiadaczem Siemensa CT65. To model konstrukcyjny od Siemensa C65. Aparat, polifonia, dyktafon IRDA. Tak on wygląda:
[img]http://img520.imageshack.us/img520/6391/siemensct65vp1.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

To nie jest moje zdjęcie ani mój egzemplarz. Znalazłem dobre zdjęcie na necie. Ale mój tak samo wygląda.

Edit.

--- Cytat: BeluNi0 --- potem sie przerzuciłem na Siemensa C55, solidny był ale się utopił się w rzece,
--- Koniec cytatu ---

Też go miałem. Fajny był, mały, ale jak parę razy spadł na ziemię z półki to coś mu się odechciało działać.

Bela:
Ja zaczynałem od Philipsa Fisio XD jaki złom to szok hehe potem sie przerzuciłem na Siemensa C55, solidny był ale się utopił się w rzece, potem Nokia 5510, 3310, N-Gage, Motorola A925 (dotykowy wyświetlacz - brak klawiatury) no i teraz mam Nokie 6630

W szkole się śmieją, że zmieniam telefony jak majtki: co 2 miesiące XD

Hakuś:
No to tak o :) jestem posiadaczem Sagema my x6 :) jestem w miare z niego zadowolony choć ostatnio zaczął się wieszać troszke :)
[img]http://www.actu-mobile.com/sagem/148-sagem-MyX6.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Tak on wygląda :) Dokładnie taka obudowa itd
W niedalekiej przyszłości planuję kupić Samsunga E250 :)
Bo mój fonik niestety nie używa mp3, nie ma karty wymiennej więc troszkę jest lewy :)
Samsung prezentuję się tak:
[img]http://www.telix.pl/images/200607/samsung_sghd900.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Trivet:
Taa...szczęśliwie telefon to rzecz bez której spokojnie mogę się obejść, ale oczywiście zawsze warto mieć pod ręką komórke. Z tego też powodu od 3 lat jestem posiadaczem mocno już wysłużonej Nokii 6610.
 Nie sądze. W każdym razie ma jeszcze IRDe i przeglądarke GPRS. Rozdzielczość ekranu wynosi 128x128 pikseli. Warto nadmienić, żę jest to wersja uboższa, bez aparatu, lecz nie ma czego żałować, bo te robione prez 6610i są doprawdy żałosne. Największą zaletą tego telefonu są jego...gabaryty. Mały, poręczny niewidoczny. Dresy mi nie oklepią buźki za niego.  Może się wydawać archaicznym telefonem lecz naprawde go lubie...

Nokia 6610 jest już jednak mocnym przeżytkiem, a ja w przeciągu najbliższego miesiąca mam zamiar zmienić tego dziadunia na coś bardziej nowoczesnego. Nie mierze jednak bardzo wysoko. Szkoda mi wydawać majątku na komórke która i tak za 2 lata będzie sprzętem poprzedniej, przestarzałej generacji. Jako, że nie toleruje żadnych Siemensów, wybierałem pomiędzy moimi ulubionymi Nokiami i Sony Ericssonami. Wybór padł na tą drugą firme i zdecydowałem się, że kupie Sony Ericssona K750i
 

Warto się również pochwalić(a co!), że ostatnio mam szanse na dość intensywne testowanie nowiuśkiej Nokii N73 z racji tego, że mój rodzony brat niedawno sobie taką sprawił.
[img]http://m.onet.pl/_m/70ea9985622974a2b20aee53880ef057,15,1.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Nie ukrywam, że mi byłoby szkoda tych wszystkich PLNów jakie wydał na tą najnowszą technologie, ale zabawa tym telefonem to istna poezja. Całość działa jak taka zminiaturyzowana wersja Windowsa. Olbrzymiasty ekran, możliwość swobodnego przeglądania internetu, mnóstwo róźnorakich, przydatych aplikacji(przeglądarki .doc i .pdf) no i baaardzo miodne gierki jak na komórke. W końcu to najnowsza technologia. A i zapomniałbym. Aparat 3.2 mpx. Chyba samo mówi za siebie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej