Autor Wątek: Ulubione i nielubiane misje  (Przeczytany 16005 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Ulubione i nielubiane misje
« dnia: 12 Maj 2007, 18:34:07 »
Jaka jest wasza ulubiona i nielubiana misja.
Moją ulubioną misją jest zabijanie smoków
A nie lubianą jest poszukiwanie "Oka Innosa"aby przejść tą misje była mi potrzebna pomoc kolegi
Zapraszam do postowania
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2007, 20:57:40 wysłana przez SzlugA »

canis

  • Gość
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maj 2007, 19:48:33 »
Moja ulubiona misja to zebranie 6 krwawych pucharów dla Cassii fajne są poszukiwania tych "Kielichów od Rhobara"
A nie lubiana to misja zlecona przez lee na znalezienie dowodów na winę Sędziego (ze ma brudne rączki) bo trzeba okraść magów z młota Innosa a tego nie lubię  

pozdrawiam Canis

Forum Tawerny Gothic

Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maj 2007, 19:48:33 »

Offline Akil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maj 2007, 20:09:49 »
Mi się podoba misja którą zleca nam ktoś w knajpie na farmie Onara.Polega na tym że trzeba zlać trzech ludzi Silvio.A nie lubię misji  w której trzeba zabić smoki. Trzeba się za nimi uganiać po całej Górniczej Dolinie.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2007, 21:26:49 »

Nielubiana: Wszytkie zadania w Górniczej Dolinie. Nienawidze tej lokacjii   .
Byz może dlatego, że wylądowałem tam w nocy, i się nieźle wydygałem, kiedy zobaczyłem takie zielone opary nad rzeką.Wcześniej spotykałem takie opary i zobaczyłem tam szkieleta, więc przyjęłem, że to ich teren. A to tylko bagna były   . Zresztą spotykamy tam Orków. I się nieźle napociłem nim wlazłem na taran. Kiedy wbiegłem do dziury w murze odwróciłem się szybko i wyciągnęłem miecz. Drżący z strachu spostrzegłem, że Orkowie nie idą. To w ogóle mroczna lokacja. Nienawidze jej i wszytkich misji z nią związanych.

Lubiana: Uganianie się za Pedrem i zdobycie stroju farmera    .
Pedra się fajnie goniło. Przy okazji Trolla zabiłem i kupe kasiory dostałem.
A strój farmera. Poprostu fajna skromna misja.Nie jakaś ogromna akcja ale taka sobie spokojniutka, gdzie rzepe trza pozbierać    .

Pozdrawiam,
Ciastek

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2007, 17:54:25 »
Gdy gram paladynem najlepszą misją jest wybicie wszystkich orków w okolicy. Nielubiana : Roaul zleca nam zadanie żeby przynieść mu skórę czarnego trolla i misja Zdobycie boni orkowej dla Harada. Dureń przecież na tym poziomie gry nie mozemy zabić orka, bo nas zaraz położy.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2007, 18:36:00 »
Ulubiona misja: Moja ulubioną i zarazem najbardziej satysfakcjonującą mnie misją jest rozpracowanie Gildii Złodzieji. Zadanie to jest złożone i można je wykonać na dwa sposoby - 1. Nie wpakowujemy do więzienia żadnego z trzech przestępców (Rengaru, Nagur, Halvor), na których znalezienie dowodów jest troszkę ciężkie- trzeba pokombinować. Drugim za to jest pokonanie Atylli, którego na początku gry nie da się zabić nie stosując bugów bądź sztuczek.
Po odkryciu Gildii dostajemy jeszcze dwa dodatkowe zadania od jej przywódczyni oraz możemy się nauczyć kilku przydatnych rzeczy.

Nielubiane misje: Są to np. poszukiwania Smoków. Nie dość, że trzeba przemierzyć Kolonię wzdłóż i wszerz, to jeszcze trzeba się namordować z różnego rodzaju plugastwem (Jaszczuroczłeki, Golemy, Orki...). Plus tylko jest w tym, że można sobie nabić expa oraz że Smoki posiadają swoje zacne skarby.
Drugim takim zadaniem jest zdobycie dowodów dla Lorda Hagena. Problem jest w tym, że na początku w Górniczej Dolinie trzeba w zasadzie tylko się skrycie przedzierać i uciekać przed potworami. Jednak najgorsze jest to, że po zdobyciu już tych dowodów i powrocie z Koloni, na ścieżkach Khorinis pojawiają się Poszukiwacze - najbardziej znienawidzeni przeze mnie przeciwnicy.

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2007, 19:54:22 »
Moja ulubiona misja było (jeśli można to nazwać misją w ogóle) stanie się obywatelem Khorinis. Trzeba się było sporo namęczyc żeby zdobyć zaufanie tych rzemieślników i w ogóle. To mi sie podobało bo oddawało realność świata.
Natomiast najbardziej nie lubiłem... W sumie to nie było takiej misji której bym nie lubił;) Wszystkie były fajne:)

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2007, 20:10:25 »
Ulubiona misja:
Polowanie na smoki- ach powrót do Górniczej Doliny okrywanie strych ale trochę zmienionych terenów, mordować różnego rodzaju potwory nabijanie exp'a no i jeszcze smoki mają skarby he he już zacieram rączki chodź nawet nie wiem poco mi są te skarby np.Bezimienny chcę sobie kupić miecz poco ma wydawać kasę ściągnie se z eMula za friko   .

Nielubiana misja:
Dowody-głównie dla tego że na początku jesteśmy słabi a to przekradanie się koło orków i innych potworów dla niedoświadczonego bohatera to nie lada zadanie takiego bolka ta zanim ork do niego dobiegł byłby już martwy ze strachu. No można jeszcze kupić zwoje przemiany ale jak wiadomo bogaczami na początku też nie jesteśmy.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Maj 2007, 21:44:08 »
Ulubiona no ja najbardziej lubi misje z ur-schakiem. nie ma to jak stary kumpel jeszcze spod bariery.

Najgorsza no to to oko innosa.. trzeba sie olatac jak jasny gwint to za bagiennym zielem to za kowalem do wiezienia i takie tam pierdoły zanim w końcu odpalimy to oko na dobre
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2007, 21:54:43 wysłana przez Rajca »

Offline bum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maj 2007, 15:43:13 »
Gothic 1 :  lubię misje początkowe a nie lubię misji która jest w świątyni śniącego
Mroczne tajemnice lubię misje u pradawnych a nie lubię misji w obozie strażników koło kopalni
gothic 2 noc kruka: lubię misje na farmie onara i w obozie bandytów a nie lubię misji związanej z tabliczkami

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maj 2007, 21:42:13 »
Ulubiona misja
 Tutaj właśnie większość osobników podkreśliła, że najgorsze misje, to są w Górniczej Dolinie. Według mnie, to w grze Gothic 2, wszystkie misje są bardzo dobrze wykonane, lecz musiałem wybrać i trafiło na zabijanie smoków w GD. Po pierwsze, w takich grach jak Gothic, zwracam dużą uwagę na zwiedzanie świata gry oraz jeszcze spotykać poszczególne miejsca kilkakrotnie. Po drugie, w Gothic zabijanie smoków dawało nam wiele zabawy, doświadczenia, i co najważniejsze, skarbów. Może dlatego jest to moja ulubiona misja, ponieważ już na samym początku zobaczenia Górniczej Doliny, ta kraina wyparła na mnie ogromne wrażenie. Może i zwiedzałem te same miejsca, lecz bardzo mi się to podobało i ani trochę podczas wykonywania tego zadania, się nie nudziłem.

Najgorsza misja
 Praktycznie, to nie mam nielubianych zadań w Gothic, lecz musiałem jakieś wybrać. Wypadło na gonienie Pedra. Otóż, ta misja miała największą ilość poszukiwaczy, których strasznie się boję. Chodzenie tam i z powrotem, bez sensu...

Pozdrawiam,
Travis

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maj 2007, 22:36:19 »
Ulubiona misja
Moją ulubioną misja jest zostanie obywatelem miasta. Bardzo mi się podobał realizm w tym zadaniu, trzeba wszystkim wejść w dupę, aby dostać się do Hagena. Zwykle zostawałem czeladnikiem Harada, ale zdażyło mi się pare razy skumać z bosperem. U kowala jest o tyle fajnie o ile mamy sztaby żelaza. Dość szybko można zarobić sporą sumkę w ten sposób. U myśliwego jest łatwiej dla niedoświadczonych, gdyż przez całą grę wybijamy całe zastepy jakiś futrzastych stworzeń, więc ze skórami nie ma problemu.
Znienawidzona misja
Naprawa oka innosa
Trzeba zapieprzać kilka razy przez całą wyspę tylko po to, aby naprawić malutki amulet. Pamiętam jaki byłem wkurzony jak musiałem zapieprzać za Xardasem bo pyrokar nie chciał iść.

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Maj 2007, 21:05:46 »
Ja nie lubię Dowodó dla Hagena-trochę trudno grająć nie rozwiniętą postacią.

Ulubioną misją jest zbieranie załogi na statek.

Offline Arti121

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Czerwiec 2007, 12:28:48 »
Moją ulubioną misją jest oczyszczenie bandytów z latarni morskiej. Niby nic wielkiego ale ja zabiłem dwóch pierwszych zbirów i z ostanim pięc minut sie bawiłem w różne boloki mieczem i unikanie ciosów.
Najgorsza misja to zbieranie almanachów dla Pyrokara (jakby sam nie mógł), czesto miałem bug ze dałem wszystkie a on powiedział ze jeszcze kilka.

Hagen13

  • Gość
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lipiec 2007, 15:17:24 »
Moją ulubioną misją misją w Gothic 2 jest polowanie na smoki..Jest to wymagająca i ogólnie ciekawa,dość długa misja.Nielubianą za to przeze mnie misją jest informowanie Garonda o tym,ile rudy wydobyli jego ludzie.Tyle męki z orkami,różnymi bestiami....uuu,jak to sobie przypomnę to mi się odechciewa grania w Gothic 2.Ale misję ze smokami wolę,mimo że jest więcej bestii to już jesteśmy w tej misji dość dobrym wojownikiem.

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lipiec 2007, 23:28:35 »
Ulubioną misją jest "Polowanie na smoki" - poprostu uwielbiam ubijać te ogromne bestie, czuć ich oddech na plecach. Poprostu super

Najbardziej nie lubianą misją jest : "Zbeszczeszczone kapliczki" - nienawidze biegac po calej mapie z wodą święconą i oczyszczać kapliczki Innosa.

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sierpień 2007, 14:20:26 »
1. Moją ulubioną misją jest zadanie ze znalezieniem i naprawieniem Oka Innosa. Po łażeniu po Górniczej Dolinie i zbieraniu informacji o kopaczach dla Garonda, przyniesieniu dowodów dla Hagena i wreszcie otrzymania od niego dokumentu uprawniającego do odebrania amuletu z klasztoru nieźle się wkurzyłem na wieść, że Oko Innosa zostało ukradzione. Moją złość spotęgował też fakt, że wszędzie pojawili się ci cholerni Poszukiwacze. Od razu wskoczyłem z klasztornego mostu do wody i popłynąłem za Pedrem. Po drodze wykosiłem ze złości wszystko co się ruszało, nie czekając na zaczepki Poszukiwaczy. Podobało mi się natomiast to, że nareszcie mam ten amulecik (chociaż zepsuty), a później oczyszczanie Benneta z zarzutów, naprawianie oprawy, rozwiązywanie sporów z Xardasem i Pyrokarem i ponowne naładowanie Oka. Ciekawa była też misja ,,Polowanie na Smoki".

2. Nie podobała mi się ww. misja ze zbieraniem informacji o kopaczach dla Garonda. Denerwowało mnie to, że żaden z paladynów nie chciał mi udzielić informacji odnośnie wydobytej rudy. Musiałem biegać i wykonywać dla nich bezsensowne misje.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Sierpień 2007, 15:17:28 »
Moją ulubioną misją jest: Uwolnienie Gorna G2 , Zabijanie polnych bestii (i nie tylko) , Znalezienie Neka G1 ,
Zabicie kruka i misje u Piratów z G2 NK  

A nie ulubione to wszystkie oprócz wyżej podanych

Looq

  • Gość
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Sierpień 2007, 15:45:17 »
Moją ulubioną misją w gothic 1 jest polowanie na pełzacze i szukanie kamieni ogniskujących misje długie ale za to niezbyt trudne i zwiększamy o kilka poziomów swój level. W gothic 2 najlepsze było polowanaie na smoki. Z nielubianych  misji to w gothic 1 cmentarzysko orków było nudne a w Gothic 2 NK odnalezienie i zabicie kruka.

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Sierpień 2007, 08:17:40 »
Ulubiona misja:
Mam kilka takich misji, jedną z nich jest rozpracowywanie gildii złodziei (jak na porządnego obywatela przystało    ), Misje związane z przyjęciem na czeladnika u mistrzów z Dolej częśći Khorinis. Ogólnie lubię misje w pierwszym rozdziale, kiedy gra nie nabiera zabójczego tempa i można sobie spokojnie chodzić i robić misje.
Nielubiana misja:
Misja z dostarczeniem Garondowi info o wydobyciu rudy. Lubię się skradać między okrami i innymi poczwarami, ale te bezsensowe misje zlecane przez paladynów...
Nie lubię też wszelkich misji odbywających się na wyspie Irdorath. Nie lubię ciemnych i posępnych wnętrz, gdzie zza każdej kolumny może na ciebie wyskoczyć Poszukiwacz...

Forum Tawerny Gothic

Ulubione i nielubiane misje
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Sierpień 2007, 08:17:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top