Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes

Cienie

<< < (3/4) > >>

Ankh-Morpork:
cienie są poddanymi gomeza. ludzie, którym zleca różne zadania, wiece:posprzątaj(coś, kogoś?) i inne, drobniejsze zadania. są najniżsi rangą w SO(poza kopaczami)

Paweł Mag Innosa:
Ja myślę że cienie pełnią funkcję strażników kopaczy i dbają żeby kopacze wypełniali rozkazy Gomez, ale nawet wtedy kradną ile się da. Moim zdaniem pełnią też funkcję złodzieji, ale to robią z własnej woloi.





              Pozdarawiam

diego16:
Moim zdaniem to zwykli skazańcy którzy poszli za Gomezem i się im poszczęściło, a teraz pilnują kopaczy żeby robili to co trzeba.

Grigorius:
Cienie są satrażnikami zewnętrznego pierścienia starego obozu .
Strażnicy to tylko Cienie tylko ,że podlegają wyłączie Gomezowi.

Cienie także pilnują kopaczy (sami kradną  ).

Ikendar:
Cienie? Podstawowa jednostka starego obozu. Nie tak ważni jak straż ale i tak uprzywilejowani. To oni wyznaczają kandydatów do dołączenia do starego obozu. Nie zapominajmy o roli Cieni w 1-szym rozdziale.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej