Autor Wątek: Orkowa palisada  (Przeczytany 6470 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gnom666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« dnia: 10 Maj 2007, 17:25:48 »
Grałem w gothica III i  dotarłem do górniczej doliny i zobaczyłem orkową palisadę. Przeszłem ją, a tam patrzę jakiś znak nie wiem co na nim pisało i nic nie mogłem zrozumieć. Po czym Zeszłem w dół tam gdzie stał obóz sekty i tam nic nie było nawet gruzów, jak myślicie, co się stało? Potem zaszłem, do klasztoru mnichów raczej nie zauważyłem większej różnicy w jego wyglądzie więc zeszłem na dół do tamtego magazynu i patrzę, a tam ciała przyjaciół, Diego, Gorna, Lestera i Miltena. Co się z nimi stało bo ja nie wiem.

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Orkowa palisada
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2007, 17:57:48 »
Hmm ja nie wiem ale mnie się zdaje, że twórcy gry zrobili taką jakby przestroge aby nie przechodzić tam. Tak sądze ponieważ na tablicy jes napisane że jeżeli się tam znalazłeś to musiałeś użyć kodów. Moim zdaniwm powinno być coś z tą palisadą bardziej związanego. Np atak paladynów i ty z nimi na obuz orków przy końcy gry czy coś. ALe nie wiem czemu znalazły się tam ciała Gorna Miltena Lestera i Diego. MOże aby ci dać nauczke...

Forum Tawerny Gothic

Orkowa palisada
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2007, 17:57:48 »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowa palisada
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2007, 18:08:22 »
Znalazły się tam, ponieważ gra nieprzenosi postaci w ten sam sposób co naszą. Muszą je tak umieścić by nikt ich nie widział. W Khorinis też musi być gdzieś takie miejsce, gdzie leża ciała. Pozdro

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowa palisada
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2007, 21:04:16 »
Rhobar II--> Tak, racja.
W Khorinis też są owe ciała ale tylko jak mamy dodatek "Noc Kruka".Wtedy jak Magowie Wody przechodzą do Jarkendaru. A więc w 3 rozdziale nadal są w Jarkendarze.To jak Magowie Wody tam są to podobno obok Słonecznego kręgu (gdzie naprawiamy Oko Innosa) jest jaskinia.Tam będą ciała chyba Miltena (jak w 2 rozdziale jest w GD) i Magów Wody jak są  w nowym świecie, ale nie jestem pewien.

PS: Czas ustawić Avatar  

Offline gnom666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maj 2007, 08:35:14 »
Co do tej tabliczki to wątpię że o kodach, bo przeszłemtam bez ich użycia.
A co do ciał to nie wiem czy to przez to ale nie mam dodatku "noc kruka".

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowa palisada
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maj 2007, 11:49:46 »
Dobra więc tak.

Palisada (a raczej to co było za nią) było śmietnikiem dla twórców. Niepotrzebne modele postaci wyrzucali właśnie pod klasztor mnichów.

Na tabliczce jest coś napisane o krasnoludzie z kosmosu (ktoś na jakieś stronce napisał co tam dokładnie jest).

Po co robić obóz sekty jeśli nie ma z nim związanych żadnych zadań, No chyba że ktoś chce sobie pozwiedzać.

To tyle
pzdr.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Orkowa palisada
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Wrzesień 2007, 18:39:20 »
Byłem za palisada orków, znalazłem w necie podpowiedź , jak tam sie dostać, wspiąć sie w odpowiednim miejscu :D. Nie wiedziałem tylko, co tam pisało na tej tabliczce ( dziex za przetłumaczenie  ) i było składowisko ciał tam, gdzie była stara cytadela, zapewne o tym wiecie, pisze dla tych, co nie wiedza  .
pzdr-Ankh-Morpork

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 15:43:13 »
przeszłem przez nia (bez kodów) i znalazłem tap ciała Miltena Gorna Diega i Lestera
teraz bug chyba z tym związany gdy wyszłem z doliny i ciała leżały przed starą kopalnią

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Orkowa palisada
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2008, 15:51:54 »
Cytat: Maksous
Dobra więc tak.

Palisada (a raczej to co było za nią) było śmietnikiem dla twórców. Niepotrzebne modele postaci wyrzucali właśnie pod klasztor mnichów.

Na tabliczce jest coś napisane o krasnoludzie z kosmosu (ktoś na jakieś stronce napisał co tam dokładnie jest).

Po co robić obóz sekty jeśli nie ma z nim związanych żadnych zadań, No chyba że ktoś chce sobie pozwiedzać.

To tyle
pzdr.
Co do krasnoluda z kosmosu. Jego grób można znaleźć nieopodal farmy Onara.

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Styczeń 2008, 11:44:17 »
Tak ja też tam doszedłem(w Gothic 3 nieda się dojść do górniczej doliny, a ten napis jest w Gothic 2) i widziałem ten napis i też go nie zrozymiałem, ale na dole napisu była buźka . A te ciała to są ci którzy wyszli z górniczej doliny w Gothic 2, a w trzecim rozdziale mówią że kowal z toważyszem uciekli i dopiero po dowiedzeniu się o tym ciała kowala i Parlafa leżą w jaskini.



      Pozdrawiam

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2008, 12:15:14 »
Też słyszałem, że miejsce za orkową palisadą robiło za śmietnik dla twórców. Ale nie wiedziałem, że za nia jest cokolwiek. No ale grałem bez kodów, więc nie miałem możliwości przejścia przez nią.

Offline Smok ożywieniec

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Orkowa palisada
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2008, 13:08:49 »
Prawde mówiąc byłem za palisadą i nie znalazłem nic oprócz tej tabliczki, ale gdy zwiedzałem sobie ten teren natrafiłem na koniec mapy... Po prostu widze ląd i za chwile już go nie ma, a jak wszedłem na tą pustkę zacząłem spadać i teleportowało mnie znowu na ląd...

PS:Dzięki za przetłumaczenie mi tej tabliczki, bo nie mogłem jej do końca przetłumaczyć...

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Luty 2008, 13:11:06 »
Na tej teablicy pisze żę chyba nie można tam wejść (ty chyba używasz cheatów jak tam przeszedłes)

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Orkowa palisada
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Luty 2008, 05:05:48 »
Ja zrobiłem to na kodach ach   nienawidze   kodów  ale słyszałem o tym sposobie a ten Gorn , Lester , Diego i Milten dorobili ich dla zaciekawienia ,  i żeby było tam coś konkretnego  

Offline Vender

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdy jesteś sam nikt cię nie zdradzi...
Odp: Orkowa palisada
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Styczeń 2009, 22:59:26 »
Potężny Krasnolud z Kosmosu  ale kim on jest?
Ma swój grobowiec i jeszcz ta tabliczka

Forum Tawerny Gothic

Odp: Orkowa palisada
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Styczeń 2009, 22:59:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top