Autor Wątek: Co po pierwszych 3 wioskach?  (Przeczytany 6985 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gruby85

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Co po pierwszych 3 wioskach?
« dnia: 10 Maj 2007, 10:57:02 »
Witam, mam problem, zaczolem grac pare dni temu, przeszedlem 3 pierwsze wioski(ardee, redok oraz carpe...) i nie wiem co dalej mam robic , poszedlem do monery i narazie nie gram,

moje  pytania:
- czy jest jakis konkretny scenariusz aby w jakiejs specjalnej kolejnosci przechodzic miasta?
-czy mozna to robic jak sie chce?  
-jaki jest ogolnie cel gry?
- czy mam trzymac sie ludzi ? czy np w miesicie carpe.. wydac buntownika szefowi orkow ? i czy mam sie przyjaznic z tymi i tymi bo to nie ma znaczenia?

ogolnie to gralem pare lat temu w g2 i bylo spoko, g3 tez jest wypas, ale pochlania wiele czasu wiec chcialbym to przejsc dobrze, bo jak cos zwale to potem moge miec problemy :)

dziekuje za wziecie udzialu w dyskusji i pomocy mi :)

najwazniejsze to kolejnosc miast ktore mam odwiedzac !!

pzdr

\\rc: Fakt nie zauważone. Raz, to to, że regulamin jasno określa, że nazwa ma odzwierciedlać zawartość i treść tematu. A nie twoje "o co chodzi?"
Dwa to zły dział. G3 informacje i fakty...?
Trzy, oj popraw Ty ortografię i zapis bo to się źle skończy.
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2007, 13:16:23 wysłana przez Rajca »

Offline Bondzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2007, 11:16:55 »
Musisz udać sie do normadru (dobrze pisze ?) i odszukać Xardasa. A  przy okazji taka rada, Nie odbijaj miast od razu

Forum Tawerny Gothic

Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2007, 11:16:55 »

Respev

  • Gość
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2007, 12:22:25 »
Idź do Montery, odbij ją, potem do Gothy, znajdź teleport do stolicy, pogadaj z królem i ruszaj odszukać Xardasa w Nordmarze. Tak się spytam - czy poradnika dołączonego z grą nie można przeczytać?

Offline Ekwador

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2007, 12:46:21 »
Nie ma żądnej kolejnosci robisz wszystko tak jak ci sie podoba mozesz nawet odrazu isc na południe lub gdziekolwiek celem gry głównym jest zdecydowanie ktory Bóg wygra wojne ale i to nie ma wpływu jak grasz predzej z grubsza. Praktycznie wszystko jest dowolne

Respev

  • Gość
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maj 2007, 13:58:51 »
Cytuj
Nie ma żądnej kolejnosci robisz wszystko tak jak ci sie podoba mozesz nawet odrazu isc na południe lub gdziekolwiek
Właśnie tak nie należy robić. Popląta tylko fabułe i zrobi sobie mętlik w głowie.

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Maj 2007, 15:28:58 »
Po pierwsze chciałbym się zapytać czy niema solucji na stronie ??
Ale jak już pisze to powiem że głównym celem niejest wcale iść do Xardasa , masz trzy wybory  a głównym zadaniem jest zdobycie pięciu boskich artefaktów .
Jeśli jesteś z królem to idziesz do niego po berło i potem do klasztoru w nardmarze by pogadać z Innosem .
Jeśli jesteś z Assasynami to idziesz do Zubena po berło a potem do świątyni Beliara w Bakareszu .
Jeśli trzymasz z Xardasem do prosto do niego idziesz .
A co do stacji ja szłem w następującej kolejności ( czasem się powtarza ):
Ardea ,Reddok ,Cape Dun ,Reddok ,Cape Dun ,
Ardea ,Faring ,Montera ,Gotha ,Montera ,Silden ,Geldern ,Trelis , Nemora , Trelis ,Braga ,Ben Erai ,Lago ,Ben Erai ,Lago ,
Ben Sala , Bakaresh ,Montera ( teleport ) ,Okara ,Montera , Trelis ( Niech Vak spoczywa w pokoju ),
Ben Erai , Mora Sul ....

Ps: ci co chcą wykończyć kogoś bez towarzystwa ( tak jak ja Vaka ) powinni nauczyć się czaru zatruwania .
Zatrułem Vaka , jako jedyny wyszedł z zamku , wyprowadziłem go do jaskini Ogrów ( już ich niebyło ) i tam go zabiłem , problemów niemiałem bo nauczyłem się Tłumaczenia  

Offline Kubus64

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Maj 2007, 17:22:32 »
Jeszcze jedna rzecz, którą możesz zrobić na początku. Pozbieraj trochę każdego rodzaju roślin. Potem będzie kilka zadań typu: przynieś x sztuk rośliny y. Poza tym dobrze jest pozbierać/poszukać paczek z bronią. Jeżeli będziesz chciał robić wszystkie zadania dla buntowników i dla orków to będzie tej broni brakować.

Aha, na tym etapie gry dobrze jest zdecydować się na profesję i konsekwentnie rozwijać tylko potrzebne współczynniki, lepsze bronie zwykle wymagają ponad 200 punktów odpowiedniego współczynnika.

Poza tym w każdym mieście znajduje się ktoś, kto ma zadania, które kierują cię do następnej lokacji. Ja bez specjalnego kombinowania korzystając z naturalnego ciągu zadań odwiedziłem po kolei Monterę, Okarę, Gothę,
Vengard

Przy okazji. Granie z solucją trochę zaprzecza idei RPG. Dla mnie zawsze najbardziej wciągające jest odkrywanie co można zrobić i jakie są tego konsekwencje.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maj 2007, 09:28:33 »
Musisz sie teraz udać do Montery (jezeli grasz według prwadziwej fabuły)i oczywiście zrobic tam misję na reputacje i ją wyzwolić (jezeli trzymasz z buntownikami).Potem idziesz do Gothy a tam bierzesz kamień teleportacyjny do Vengardu.Teleportujesz sie do Vengradu po porozmawianiu z królem i takie tam musisz sie udać do Farringu.Tam zaś musisz zostac myśliwym, by przejść przez przełęcz.Potem przez przełęcz udajesz sie do Nordmaru.Dalej myśle że juz sam sobie poradzisz.

P.S.Tylko nie myśl że gra jest aż tak krótka bo to co napisałem jest bardzo streszczone.

Offline asd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maj 2007, 13:27:13 »
kolejność jest. wyzwalasz wioski po kolei Andera, Cape Dun, Montera później idziesz do Ortedy i gadasz z Rolandem i musisz mu przynieść kamień teleportacyjny idziesz do Gothy i szukasz tego kamienia... i dalej nie wiem jak dokładnie trzeba sie poruszać.

Mam pytanie (jak juz jestem na tym temacie)

Tkwi u mnie problem z Montera gdyż nie moge jej wyzwolić wszystko idzie gładko dostałem sie do Vareka i ide do Sanforda powiedzieć mu że gadałęm z przywudcą orków (czyli Varekiem). On mi mówi żebym powiadomił innych i zaczą rewolucje. I TU PROBLEM. Nie wiem co mam zrobić bo nic sie nie dzieje nikt nikogo nie atakuje. Pmóżcie. Z góry dzieki
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2007, 13:31:53 wysłana przez asd »

Forum Tawerny Gothic

Co po pierwszych 3 wioskach?
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maj 2007, 13:27:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything