Autor Wątek: Pagani Zonda w NFS  (Przeczytany 1611 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Pagani Zonda w NFS
« dnia: 09 Maj 2007, 18:26:42 »
Na pewnej stronie gry Need For Speed Carbon zauważyłem że w grze jest samochód Pagani Zonda.Przeszłem całego NFS i takowego samochodu nie zauważyłem.Niema go także w kartach nagród ani w próbach wyścigowych.Czy ten samochód w tej grze istnieje?Jeśli istnieje to jak go zdobyć  ponieważ bardzo podoba mi się on i chciał bym sobie nim pojeżdzić.

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Pagani Zonda w NFS
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2007, 19:32:15 »
Na początku myślałem, że będe musiał cię zmartwić, gdyż z tego co się orientowałem Pagani Zonda dostępna była jedynie w wersji kolekcjonerskiej. O ile dobrze się orientuje w tejże również wersji dane nam jest pojeździć Dodge'em Challengerem '71 i Koenigseggiem CCX(fajne monstrum). Poszperałem jednak po sieci i znalazłem informacje jakoby łatka 1.3 poza kilkoma istotnymi zmianami(jak np. dostęp do gry sieciowej) pozwalała jeszcze stać się posiadaczem tych potworów. Osobiście nie moge sprawdzić, gdyż Carbona nie posiadam, ale odsyłem cię do tej strony: LINK
Chyba warto spróbować, chociaż po to aby się przekonać.

Forum Tawerny Gothic

Pagani Zonda w NFS
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2007, 19:32:15 »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Pagani Zonda w NFS
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2007, 20:12:29 »
Tak. Posiadam edycję kolekcjonerską Carbona, i z tego co pamiętam ten samochód się tam znajduje, jednak absolutnej pewności nie mam.
Ale raczej tak.

Forum Tawerny Gothic

Pagani Zonda w NFS
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2007, 20:12:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything