Autor Wątek: G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?  (Przeczytany 4121 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Guardian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« dnia: 08 Maj 2007, 18:50:01 »
Witam wszystkich serdecznie.

Zapewne wielu z Was czytało już tego newsa http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33057

Brzmi obiecująco. Powiem szcerze, że bardzo się ucieszę, jeśli Gothic 3 pojawi się na next-genach. Jak policzyłem, ile musiałbym zapłacić za upgrade komputera, aby grać w 70% jakości, to tyle samo zapłacę za X360.

Na forum oficjalnym dyskusja wrze na ten temat. Są tacy, którzy twierdzą, że konsole go uciągną, a drudzy twierdzą, że streamowane na bieżąco świata (brak loadingów) spowoduje, że gra nie ma szans być nalezycie obsłużona na konsolach (mam na myśłi X360 i PS3, naturalnie). Uważam, że raczej nie powinno być problemów, szczególnie z PS3. A i maszynka Miętkiego dała by radę, nawet jeśli zaimplementowaliby, na przykład, loadingi do miast.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2007, 18:50:39 wysłana przez Guardian »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2007, 19:03:52 »
Możliwe że Gothic wejdzie na konsole, jeśli tak to zapewne Gothic 3 i jego kontynuacje.Choć nie powiem żebym się z tego powodu specjalnie cieszył, ponieważ aktualnie nie posiadam żadnej konsoli i w najbliższym czasie nie mam zamiaru kupować.Na konsoli to już nie będzie to samo co na PC. Za sterowaniem za pomocą padu nie przepadam, a pozatym grafika też już nie będzie taka sama.No ale dla posiadaczy konsol to napewno świetna wiadomość.

Forum Tawerny Gothic

G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2007, 19:03:52 »

Offline Guardian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2007, 19:27:12 »
Mam nadzieję, że nie będzie to samo, szczególnie w kwesti optymalizacji. Chodzi tu oczywiście o ustawienia opcji audio/video oraz loadingi, które muszą być odpowiednio krótkie, w przypadku kosoli Miętkiego oczywiście.
Co do sterowania, to jest ono dość podobne jak w "TES IV: Oblivion", więc nie powinno być problemów.  Faktycznie, cięcia mogą sięgnąć grafiki, ale na pewno nie na tyle drastyczne, żeby różnice były widoczne na pierwszy rzut oka.



I oby skasowali jak najwięcej. Muszą jakoś zarobić, żeby móc jak najlepiej zrobić kolejną część.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2007, 19:27:45 wysłana przez Guardian »

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maj 2007, 19:42:36 »
"Otóż ludzie z JoWooD Productions zamierzają przenieść szereg hitowych tytułów, znanych do tej pory np. wyłącznie posiadaczom PeCetów"
Nie sprecyzowali czy to będzie Gothic, a wy tu już spekulujecie. Ja osobiście szczerze wątpię by chcieli przenieść Gothica 3 na konsolę - powód prosty, jego sprzedaż była wysoka prawie tylko dlatego, że poprzednie części są świetne. W każdym razie Gothic 3 jest dla mnie straszną kichą w porównaniu do poprzednich części, a konsolowców dużo się na to nie nabierze, bo mogą poznać opinię graczy komputerowych ;) Poza tym Gothic 3 nie nadaję się na konsolę zbytnio, system walki kompletnie do przerobienia by był (straszny jest po prostu... taki siermiężny...), sterowanie też, fabuła też raczej miałka i duużo błędów których by w wersji na konsolę musiało nie być (żeby się dobrze sprzedało). Wątpię by twórcy gry mieli ochotę na takie zabawy :)

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2007, 17:47:24 »
Mi się wydaje że Gothic jest i pozastanie PeCetowym exclusivem. Jeśli nie zrobili Gothica 1 i 2 na konsole to tym bardziej trójka na nie nie wyjdzie. Nie ma reputacji na konsolach a pozatym ma wiele błędów które trzebaby poprawić.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2007, 18:47:33 »
Osobiście nie jestem specjalnie przekonany co do pomysłu przełożenia tak wspaniałej gry na inne konsole, jednak patrząc racjonalnie na tę stronę trzeba przyznać, że gra wtedy byłaby bardziej tańsza, a niżeli ulepszanie swojego komputera co jakiś czas. Znając możliwości XBox360 czy PS3, trzeba by było popracować jedynie nad jej ogólną adaptacją na konsolę i poprawieniu błędów.
Pisząc ten post zasadniczo zmieniło się moje zdanie, dlatego uważam, że dobrym pomysłem jest wydanie Gothic na konsole inne a niżeli PC.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2007, 11:53:35 »
Jestem ciekawy jakby wyglądał G3 na takim PS3 czy choćby X-pudle. Bo na mojej konfiguracji sprzętu wyglądał genialnie i bił na głowe Obliviona. Ale nie oszukujmy się... JooWood chce tylko kasy z tego zabiegu.

McSloniu

  • Gość
Odp: G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2008, 09:51:12 »
Mi to w sumie obojętne, bo nie mam żadnej konsoli i tak wole grać na PC. Ale ciekawy pomysł. Choć twierdzę że sterowanie będzie trudniejsze niż na komputerze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: G3 na konsole XBOX360 i PlayStation 3 ?
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2008, 09:51:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top