Autor Wątek: Blad podczas logowaniu...  (Przeczytany 4423 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Blad podczas logowaniu...
« dnia: 01 Wrzesień 2006, 17:03:55 »
Ostatnio se postanowilem ponownie zagrac w Gothic 1 bo zapewne tak jak i ja tak i wy wyczekujecie na G3.
Gralem juz normalnie az do dzis. Wchodze do gry. Wybieram save obojetnie ktorego... i mi wraca do pulpitu gra sie minimalizuje i wyskakuje to:
http://img367.imageshack.us/img367/9367/lolrm7.jpg

Resetowalem kompa przeinstalowywalem i nic ; / Czekam na wasze odpowiedzi...
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2006, 17:33:24 wysłana przez Thoro »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2006, 17:21:52 »
Proponuje ci przeinstalować grę, a jeśli to nie pomoże musisz grać od nowa. Poza tym podobne błedy występują gdy ktoś dość długo gra na kodach nie robiłeś tego ?
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2006, 17:22:56 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2006, 17:21:52 »

Thoro

  • Gość
Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2006, 17:35:55 »
Cytuj
Poza tym podobne błedy występują gdy ktoś dość długo gra na kodach

Nie koniecznie na kodach. Poprostu pierwsza część gry ma w sobie dużo błędów. Owe okno jest spotykane bardzo często, czasami występuję sporadycznie podczas gry, czasami w ogóle lub jak powiedziałeś w wyniku używania kodów. Niekiedy nie mamy na to bezpośredniego wpływu.

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2006, 18:18:25 »
byscie sie wstydzili oskarzac o gre na kodach naprawde ; / w zyciu nie uzywalem kodow do Gothica 1 ;/ moze jakies porady jak to naprawic? tak jak wspomnialem przeinstlowywalem juz gre wiele razy

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień 2006, 18:28:38 »
Cytat: Shaol
byscie sie wstydzili oskarzac o gre na kodach naprawde ; / w zyciu nie uzywalem kodow do Gothica 1 ;/
Po prostu najczęstszym powodem błendów jest gra na kodach chyba logiczne jest że będzie to naszym pierwszym podejżeniem.


Cytat: Shaol
moze jakies porady jak to naprawic? tak jak wspomnialem przeinstlowywalem juz gre wiele razy
Zadam kolejne pytanie: zapisywałeś wielokrotnie grę na jednym i tym samym slocie, jeśli tak to jest to powód błędu. Czasami się tak dzieje po prostu nie można zapisywać gry na jednym slocie kilkukrotnie, jeśli dojdzie do tego zmiana nazwy zapisanego stanu gry prawdopodobieństwo błędu zwiększa się.

Naprawić się tego nie da, ewentualnie możesz próbować ale nie widzę w tym większego sensu.

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrzesień 2006, 18:47:11 »
tak zapisalem na jednym slocie bodajze 4 czy tam 5 razy gre ; / ale jak wlanczam innego save na ktorego zapisalem rowniez raz to tez mi sie to wlancza ; )) a od nowa jakos mi sie juz ni chce grac  ; / a co do zmiany nazwy to nie zmienialem

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień 2006, 19:45:49 »
Mam podobny problem, tylko, że u mnie dotyczy on Gothic NK. Podobny błąd mam, jak u Shaol'a. Może nie byłem daleko (pierwszy rozdział), ale miałem nieźle napakowaną postać i dosć dużo questów już zrobionych. Od początku już sił nie mam, by grać, a grę przeinstalowywałem i nadal to samo.

A co do tych save'ów... To pierwszy raz o czymś takim słyszę.   Ja zawsze zapisywałem tylko na dwóch (wiele, wiele razy) i jakoś nigdy czegoś takiego nie miałem. Tak samo mój kumpel. Przeszedł GNK 3 razy (i samego Gothica 2 z dwa razy chyba) i nigdy takiego czegoś nie miał, a on najczęściej na jednym zapisie grał.
Wątpie, aby to było spowodowane zapisami.

Jakieś sugestie? Chętnie bym wrócił do tamteg zapisu.

Ps. Ani ja, ani on nie graliśmy na kodach. :P

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień 2006, 11:16:17 »
dobra zamknijcie ten temat zaczalem grac od nowa... ale jak dla mnie chyba jednak wina byla w tym ze kilka razy zapisywalem na 1  slocie... bo tera zapisuje caly czas na innym to nie mam tego problemu.
Dzieki wszystkim za rady...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień 2006, 11:30:53 »
Cytat: Boba Fett
Mam podobny problem, tylko, że u mnie dotyczy on Gothic NK. Podobny błąd mam, jak u Shaol'a. Może nie byłem daleko (pierwszy rozdział), ale miałem nieźle napakowaną postać i dosć dużo questów już zrobionych. Od początku już sił nie mam, by grać, a grę przeinstalowywałem i nadal to samo.
Przeinstalowanie mało da...


Cytat: Boba Fett
A co do tych save'ów... To pierwszy raz o czymś takim słyszę.   Ja zawsze zapisywałem tylko na dwóch (wiele, wiele razy) i jakoś nigdy czegoś takiego nie miałem. Tak samo mój kumpel. Przeszedł GNK 3 razy (i samego Gothica 2 z dwa razy chyba) i nigdy takiego czegoś nie miał, a on najczęściej na jednym zapisie grał.
Wątpie, aby to było spowodowane zapisami.
To zależy od szczęscia, jest to jedna wielka ruletka czasami wystąmi błąd a czasami nie. Lepiej nie ryzykować i nie zapisywać zbyt wiele razy gry na 1 slocie. Dwa czy trzy raz bez zmiany nazwy zapisanego stanu gry nic nie zrobią ale jeśli zapisujesz tam cały czas stan gry do tego zmieniasz jego nazwę to jak już wspominałem prawdopodobieństwo błędu wzrasta.


Cytat: Boba Fett
Jakieś sugestie? Chętnie bym wrócił do tamteg zapisu.
Co do GI trzeba grać od nowa, ale jeśli chodzi o NK...raz wystąpił mi podobny błąd uruchomiłem ponownie kompa, wyłączyłem wszelkie możliwe programy by przeznaczyć całą pamięć na grę. Następnie wczytałem save i jakoś dało rade. Również w tym przypadku to ruletka raz zadziała a raz nie.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Październik 2006, 01:53:18 »
Cytat: Shaol
byscie sie wstydzili oskarzac o gre na kodach naprawde ; / w zyciu nie uzywalem kodow do Gothica 1 ;/

Hmm. Granie w Gothica na kodach to nie grzech. Ja osobiście przeszłem Gothica 3 razy bez kodów
( w NO , SO i OB) puźniej grałem jeszcze pare razy ale tym razem na kodach. Dzieki nim można bardzo fajnie pograć (wcale nie mówie o robieniu statsów na 1 000 000 każdy i włączaniu nieśmiertelności).
Poza tym, grając na kodach można się pozbyc sporej ilości bugów, ktore czekają na nas tuż za rogiem.


Z poważaniem
Garret


Forum Tawerny Gothic

Blad podczas logowaniu...
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Październik 2006, 01:53:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top