Autor Wątek: zbroja paladyna... help!  (Przeczytany 3818 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
zbroja paladyna... help!
« dnia: 09 Maj 2007, 15:16:53 »
Witam

Mam problem. Jestem paladynem W gothic 2 NK. Jeśli chodzi o etap gry to szukam załogi do okrętu.  
I treść problemu:
Gdzie jest ta zbroja paladyna którą ma np. Lord Hagen? Czytałem na stronkach że jest umiejscowiona w podziemiach klasztoru ale przeszukałem kąt w kąt i ani śladu  

Prosze o dokładne wyjaśnienie w którym dokładnie miejscu jest w podziemiach klasztoru jest ta zbroja paladyna

P.S. Przeszłem Gothica 2 trzy razy i niegdy nie zdobyłem tej zbroji!

HELP!!

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
zbroja paladyna... help!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2007, 16:03:33 »
Zbroja faktycznie znajduje się w podziemiach klasztoru, ale by ją zdobyć, musisz przeteleportować się to tajemnej komnaty w tychże podziemiach. By stworzyć runę teleportu należy przeczytać almanach znajdujący się na końcu podziemi, dzięki któremu będziesz mógł stworzyć ową runę, która zaprowadzi cię do zbroi.

Forum Tawerny Gothic

zbroja paladyna... help!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2007, 16:03:33 »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
zbroja paladyna... help!
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2007, 17:10:25 »
Na razie idź do podziemi klasztoru. Weź Książkę ze stołu alchemicznego i podejdź do jednej z lamp i kliknij lewy przycisk myszy. Otworzy się przejście, zejdź na dół (będą szkielety i demony) przeczytaj almanach i weź wszystko (łącznie z łzami Innosa). Teraz pozbieraj rzeczy na teleport (składniki masz w dzienniku) jak będziesz już je miał idziesz do stołu runicznego i robisz runkę. Teraz się teleportujesz i bierzesz zbroje.
Tyle :)

Forum Tawerny Gothic

zbroja paladyna... help!
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2007, 17:10:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything