Autor Wątek: Pad do PoP WW  (Przeczytany 1805 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Pad do PoP WW
« dnia: 02 Maj 2007, 20:59:18 »
Chciałbym zakupić jakiś dobry pad do kompa. Oczywiscie nasuwa się pytanie, który najlepszy. Wypatrzyłem sobie 'Dragon' MediaTech i w związku z tym mam małe pytanko. Czy owy pad będzie mi współpracował z moim pecetem i co najważniejsze, czy będzie można na nim grac w Prince of Persia Worrior Within. Ciagle się wacham czy kupić, czy nie kupić.

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Pad do PoP WW
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2007, 10:40:49 »
Nawet jeśli zakupisz jakiś najprostszy pad za 20zł to będzie on w stanie spokojnie działać na komputerze, nie wspominając już o produktach bardziej znanych firm. Większość współczesnych padów wyposażona jest w końcówkę pasującą do USB i działa na zasadzie "plug & play". Często nie wymagają nawet instalacji jakichkolwiek sterowników.

Cytuj
Wypatrzyłem sobie 'Dragon' MediaTech
Mógłbyś następnym razem podać pełną nazwę tego urządzenia. Z tego co się orientuje to jedyny pad ze smokiem w nazwie to Manta MM-801 Dragon Pad PC USB i wygląda tak:
[img]http://www.ardsoft.pl/images/DRAGON_PAD.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Nie powiem - całkiem efektowy, sporo guzików. Z pewnością dobrze by ci służył przez jakieś 2-3 lata. Do PoP również by pasował ze względu na dużą ilość przycisków. Jeżeli jednak poszukujesz czegoś naprawdę niezawodnego to polecam ci jakieś konstrukcje Logitecha. W tym przypadku jednak musisz się liczyć ze znacznie większymi kosztami.

Ja pada kupiłem jakieś 5 lat temu. Był to Saitek P750 Digital Gamepad i wyglądał tak:
[img]http://www.inzerce-bazar.cz/inzerce/fotky/2006-07/26505_gamepad_saitek_p750.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Dość duży, ale całkiem wytrzymały. Po 5 latach uszkodzony ma lekko przycisk R1(brat przez całe wakacje dość intensywnie testował FIFA 2000) i startą gumkę na drążku analogowym. Z perspektywy czasu nie polecał bym go jednak, gdyż można znaleźć teraz urządzenia o wiele bardziej poręczne i funkcjonalne.
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2007, 10:43:36 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

Pad do PoP WW
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2007, 10:40:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything