Autor Wątek: Warhammer: Mark of Chaos  (Przeczytany 2605 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Warhammer: Mark of Chaos
« dnia: 02 Maj 2007, 10:17:05 »
Właśnie, był już temat o Warhammer 40000, więc założyłem temat o Mark of Chaos. Gra powstała jeszcze przed Warhammerem 40000 i rozgrywa się w dawnych czasach średniowiecza. Mamy do wyboru wiele ras ludzi, elfów, orków i Skavenów ( jak ktoś nie wie, to to są wielkie ohydne i przerośnięte szczury ). W samą grę, gra się znakomicie, ładna grafika i super grywalność. W tej grze, możemy jedynie kupować armie i ruszać nimi do boju i nie mamy możliwości budowania różnego typu budynków. Bardzo dużym plusem tej gry, jest to, że możemy po przejściu kampanii dobra, możemy zagrać kampanią chaosu. Jest bardzo duży wybór jednostek, w tym strzelców i rycerzy głównie, możliwe wszelakie ulepszenia pancerzy i broni, artefakty magiczne i magowie   Jest to strategia, w której trzeba w niektórych bitwach trochę pomyśleć. Ogólnie, bardzo mi sie spodobała, gdyż jest też możliwość grania na internecie.

Pozdrawiam,
Travis

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Warhammer: Mark of Chaos
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2007, 11:53:33 »
Ja niestety grałem tylko w demo. Brak funduszy i narazie muszę odpuścić chociaż już sporo potaniała. A co do demka to mi się nawet podobało, bardziej przypomina serię Total War niż Dawn of War bo tu nie ma rozbudowy tylko nacisk położono a ilość jednostek i samą walkę. Bardzo przyjemnie się gra.

Forum Tawerny Gothic

Warhammer: Mark of Chaos
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2007, 11:53:33 »

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Warhammer: Mark of Chaos
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj 2007, 18:58:31 »
Cytat: Celeb
Nie opłaca się wydawać kasy na to!!To ma większe wymagania od Gothica 3 ,bo mi się tak cieło przy drugiej misji ,że to aż załamka.Gra ciekawa nawet ,ale wymagania są denerwujące...Polecam wydawać pieniądze na coś innego...

Jesteś chyba niepoważny !!! Gra mi działa ładnie na najwyższych ustawieniach podczas gdy G3 chrupie mi na średnich. Proszę bardzo masz wymagania.

Procesor: Pentium 4 2,4 GHz
Pamięć: 512 MB
Grafika: Zgodna z DirectX 128 MB
System: Windows 2000/XP
Wymaga: DirectX 9.0
Dźwięk:  Zgodna z DirectX
Napęd: DVD-ROM
Wymagane: 3 GB HDD

Nie sądze żeby to były wymagania większe od g3.

Forum Tawerny Gothic

Warhammer: Mark of Chaos
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj 2007, 18:58:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything