Autor Wątek: Powiązanie  (Przeczytany 2220 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline milten ak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Powiązanie
« dnia: 29 Kwiecień 2007, 10:16:14 »
W gry Gothic gram od 1 części i jestem "starym wyjadaczem" w tej gre ale jest dla mnie kilka niejasności a mianowicie :
To ciekawy pomysł do dyskusji bo w Dworze Irdhorath spotkałem czarnego maga - szefa poszukiwaczy . Grając w 3-jkę spotkałem w Varancie również czarnych magów . Wiem że obie te postacie są sługami Beliara ale czy te osoby "mogły się znać i jakie inne mają powiązania ze sobą ??

                         pozdro milten ak

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Powiązanie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2007, 12:42:17 »
Moim zdaniem czarny mag na Dworze Irdhorath jest zniewolonym sługą lub czymś w tym rodzaju. Nie ma praktycznie cienia szansy aby obyć się bez walki z nim a Czarni Magowie na Varancie są normalnie nastawienia do świata pomimo tego, że są wyznawcami czarnego boga. Jeśli im pomożemy lub jakimś wpływowym obywatelom danego miasta to możemy nauczać się u niego czarnej magii. Podsumowujący - sądzę, że niema żadnego powiązania. No może jakieś tam maciupeńkie :D

Forum Tawerny Gothic

Powiązanie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2007, 12:42:17 »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Powiązanie
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2007, 09:49:57 »
Moim zdaniem to proste.Byli to słudzy Beliara którzy chcieli przeszkodzic w naszym zadaniu.Beliar dobrze wiedział ze nasz Bezimienny bohater jest wybrańcem Innosa, jego wroga.

P.S To jest bardzo ciekawe pytanie Xam.Niestety ja ci na nie nie odpowiem bo nie wiem.Może poprostu spytasz Pirania Bytes :P:P:P
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2007, 09:50:33 wysłana przez Onar »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Powiązanie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2007, 12:01:14 »
Nie sądze żeby Czarny Mag na Dworze Irdorath był z Bractwa ÂŚniącego. Raczej byłby to ktoś w rodzaju Xardiego. Powiązanie z Magami wsród ludu Assasynów wydaje mi się mało realne. Choćby najprostsze spostrzeżenie : Mają inne szaty.

Offline milten ak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Powiązanie
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Maj 2007, 17:53:11 »
Drogi Dante147 twoje ,, najprostrze spostrzezrzenie ,, na temat ich szat okazuje się błędne ponieważ nawet szata Xardasa się bardzo znacznie zmieniła to czemu producenci nie mieli by tego robić i z ich szatami ...


Zapraszam do postowania i pozdrawiam milten ak

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Powiązanie
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Maj 2007, 17:40:44 »
ja mam trzy propozycje

Mnie się wydaje że wszyscy czarni magowie są powiązani ze smokiem ożywieńcem. Możliwe że gdy on zginą, kult tych magów zniknął z powierzchni ziemi.

Możliwe że czarni magowie to po prostu magowie od asasynów.

Może krasnolud z kosmosu każdego zabił?? :D

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Powiązanie
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2007, 18:17:26 »
Ależ... skąd powiązanie Xardiego z tymi ów magami? Nie pamiętam w którym mieście ale można posłuchać o długiej histori assasynów. A Xardas nie jest aż tak stary.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Powiązanie
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2007, 18:49:17 »
Bardzo możliwe, że zesłany tutaj został przez Czarnych Magów urzędujących w Varancie by miał na oku całą sytuację i jako jeden z dobrze wyszkolonych wojowników w dziedzinie magicznej trzymał cały "cyrk" w garści by każdy zespół, podzespół i najmniejszy trybik działały jak należy. Dlaczego to wszystko? Historia składa się w jedną całość. Chcą kontrolować Khorinis, a przede wszystkim chcą zniszczyć Bezimiennego, który to stanowi największą przeszkodę podczas wykonywania ich niecnego planu zniszczenia Wyspy.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Powiązanie
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:28:44 »
bardzo możliwe że mogły się znać  .jest dużo powodów:
1.mają taką samą nazwe(zbieg okoliczności?nie sądze)
2.oby dwu przedstawicieli są sługami beliara

mogli się znać w jakimś klasztorze czarnych magów,lub służyć beliarowi w jakimś miejscu.najprawdobodobniejsze jest jednak to,że się wogóle nie znają,a beliarowi służą w oddzielnych regionach.



pozdrowienia .:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Powiązanie
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:28:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything