Autor Wątek: Skąd wasz nick?  (Przeczytany 106422 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Czerwiec 2007, 22:38:05 »
Mój nick się wziął z czasów partyzanckich kiedy to źli <nie podaję narodowości> rabowali wieś określająca się jako "Najdłuższa wieś w Polsce" położoną na południu polski w średnich partiach gór... Dobra przejdę do konkterów! Mój nick wziął się właściwie od imienia Obywatela Sierżanta plutonu (nie pamiętam jakiego). A cyfry (w nicku) wzięły się od pierwszych cyfr z początku mojego pierwszego numeru telefonu.

A tak naprawde: Nick jest od mojego imienia.

Sory wybitni moderatorzy na głupoty w poście, ale raz (pierwszy i ostatni) sobie na to pozwoliłem.

Offline Selene

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Czerwiec 2007, 23:00:45 »
Zakładając konto jakiś nick musiałam wpisać, a ten był pierwszym jaki mi przyszedł do głowy. Ponoć pierwsza myśl jest zawsze najlepsza. ; )

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Czerwiec 2007, 23:00:45 »

Offline Marcivo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #82 dnia: 29 Czerwiec 2007, 04:02:15 »
Jako, że mam na imię Marcin, a chciałem mieć 'imiennopodobną' ksywkę pomyślałem chwilę i wyszło Marcivo. No i tak już zostało.  

Offline Ancient God Ra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #83 dnia: 29 Czerwiec 2007, 13:16:47 »
Ja to natomiast zawsze interesowałem się mitologią :D A najbardziej zawsze mnie fascynował Ra. Więc i taki nick mi pozostał.

Offline Arisa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Lipiec 2007, 18:21:55 »
Szczerze mówiąc, mój nick wybrałam spośród listy kilkudziesięciu imion elfów, znalezionych przez koleżankę na stronce poświęconej tym stworzeniom.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Lipiec 2007, 11:46:29 »
Na gothic.ilife.pl mój nick to Kerth tutaj miało być podobnie ale już był zajęty spróbowałem kilka innych nicków też były zajęte i zaczołem przeglądać poradnik z G III i zobaczyłem zdjęcie orka nad którym widnieje napis Elitarny Wojownik i takiego już mam nicka.

Hagen13

  • Gość
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Lipiec 2007, 12:20:29 »
Ja wcześniej miałem nick:lordhagen,ale to szpetnie wygląda,więc chciałem zmienić na Hagen,ale taki ktoś był już zarejestrowany na forum więc do Hagen na końcu dodałem mój wiek.To tyle.Pozdro

Offline Burzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #87 dnia: 04 Lipiec 2007, 13:09:23 »
Ja pisze tak swoj nic gdyz tak w szkole mnie nazywaja, a nazwa sie wziela z tad ze slucham muzyki metalowej i jednym z moich ulubionych zespolow jest Burzum i tak zaczeli mnie nazywac. Slowo oznacza w jezyku skandynawskim ,,Ciemnosc" Mroczny...

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Lipiec 2007, 10:39:14 »
Mój nick po części wziął się z gry Assassin's Creed. Z początku wymyśliłem nick Altahir, jednak coś mi to słabo brzmiało, więc zapożyczyłem Altair z tej właśnie gry ;). Myślę, że jest to nick krótki i łatwy do zapamiętania, no i może określić charakter (przynajmniej skojarzenia, no i jeśli się zna wspaniałą grę Assassin's Creed).

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #89 dnia: 24 Lipiec 2007, 13:39:06 »
Mój nick wziął się od mojego imienia    Mam na imię Radek ------> Rado.  Więc zamiast dużej litery R wstawiłem małą (lepiej wygląda xD) ; zamiast  litery A  wziąłem 4 ( jak wiadomo A to 4 ); D pozostało bez zmian; a O zmieniłem na 00. W końcu wyszło     r4d00       Na razie nie spotkałem się żeby ktoś miał taką ksywkę na Sieci.

Pozdrawiam.

Offline Joeyventos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #90 dnia: 24 Lipiec 2007, 13:42:54 »
Joey bo Joey a Ventos bo Ventos i tak się sklepało w całość Joeyventos

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #91 dnia: 27 Lipiec 2007, 08:52:22 »
ja muj nick posiadam z mojej wyobraźni.jak sobie wymyśliłem,.:KERTH:.to sierota,która w wieku 3 lat stracił cała rodzine.
przygarneła go nordmarska rodzina,i gdy podrósł wyuczyła w walce.niestety gdy stał się pełnoletni,jego rodzinną wioske spalili poszukiwacze,on sam stracił część twarzy,i przyłaczył sie do nich...
dalsze losy odkryjecie na ziemiach marantu"dom KERTHA"

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #92 dnia: 27 Lipiec 2007, 09:03:27 »
Właśnie wczoraj zmieniłem swój nick miałem Maciekar :
1. Mam na imię Maciek mój brat na imię ma Arek i wyszło MACIEK AR Dwie pierwsze litery z imiona mojego brata.
2. Mój nowy nick EnzoFerrari. Ferrari mój ulubiony samochód. Enzo jego nowy model.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #93 dnia: 27 Lipiec 2007, 20:02:01 »
Wielu userów uważa, że mój nick wziął się z 3 części PoP, ale są w błędzie, ponieważ ja jeszcze nie grałem w 'trójkę'. Na początku chciałem samo Prince, wiadomo od księcia, jednak po zagraniu w WW doszedłem do wniusku, że nowy książe mi się bardziej podoba, więc powstało New Prince, choć ten nick był jakiś taki ciamajdowaty, więc poszedł do kosza. Długo rozmyślałem i wpadłem na Prince of Darkness, gdyż nowy książe w 2 odsłonie zrobił się mroczny i był takim księciem cienia. Byłem już niemal na 100% pewien, że zostanę Księciem Cienia, gdy do głowy wpadł mi genaialny i szaleńczy pomysł. Skojazyłem księcia i ciemność, w moim wykonaniu dziedzic persji był panem ciemności, co nijak miało się do gry, więc 'spiknąłem' inaczej ciemność z księciem i wyszedł Mroczny Książe. Teraz wielu ludzi pisze mi po prostu Dark, choć o Prince nie zapominają. Mam nadzieję, że mój nick pozostanie taki już do końca moich dni.
PS. Planuje niedługo kupić TT.

Offline REIDAK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #94 dnia: 03 Sierpień 2007, 14:04:53 »
Cześc. Jestem tutaj nowy. Mój nick wziął się z nazwy figurek Bionicle. ÂŻeby wogóle zajerestrować się tutaj namówił mnie brat nick EnzoFerrari. Uwilebiam Bionicle mam ponad 20 figurek.

Pzdr. REIDAK

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #95 dnia: 03 Sierpień 2007, 18:06:15 »
Zhai - krótkie,łatwo zapamiętać no i w końcu tak mnie zwą na osiedlu na którym mieszkam ( sam nie wiem czemu... ) pewnie dlatego, że interesuje się wschodnią sztuką, lecz i tak nie dowiedziałem się dlaczego właśnie Zhai a nie np.Kim Zon Kill. Zhai podoba mi się jako nick/ksywa więc tak zostało
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 18:06:43 wysłana przez Zhai »

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #96 dnia: 09 Sierpień 2007, 10:08:12 »
Mój nick pochodzi oczywiście od moich zainteresowań muzycznych. Od dawna jestem fanem zespołu Red Hot Chili Peppers, a Hillel Slovak był jednym z ich pierwszych gitarzystów. Nagrał z Papryczkami dwie świetne płyty "Freaky Styley" i "The Uplift Mofo Party Plan". Szkoda, że skończył, jak skończył, bo dziś byłby z pewnością jednym z najlepszych na świecie.

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #97 dnia: 09 Sierpień 2007, 10:12:39 »
Mój nick pochodzi od mojego nazwiska, które jest bardzo podobne, Podoba mi się i nie mam zamiaru go zmienić,  ---  może wkońcu ktoś mnie rozpozna i krzyknie" Hej, patrz to ten koleś co wymiata w bf'2142"- heh, marzenia.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #98 dnia: 10 Sierpień 2007, 11:48:10 »
Na początku miałem roboczą wersję nicku czyli imię i trzy szóstki obok siebie. Nie wiedziałem jaki dać, aby mówił coś o mnie. Obecna nazwa opisuje mój charakter. Bardzo trudno mnie zdenerwować, lecz znajomi mi mówią, że jak już się wkurzę to jestem zupełnie innym człowiekiem. Uważają, że zachowuję się wtedy jak wściekły pies (i być może mają rację  ). Coś jak kompleks Dr Jakyll'a i Mr Hyde'a . Stąd też ten nick.

Offline Dziecko Bezia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #99 dnia: 11 Sierpień 2007, 07:57:58 »
mój pierwszy nick to "Dzidzia" -dlaczego?
tak jakoś wyszło  

ostatnio jednak rozmyślałem o drugiej części gothic'a i wpadłem na pewien pomysł
pamiętacie opcje pójścia do burdelu w gothic 2 ?
a co by było jakby Bezio zaliczył wpadkę ?      
Powstałoby Dziecko Bezia       i stąd mój obecny nick

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #99 dnia: 11 Sierpień 2007, 07:57:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything