Autor Wątek: Skąd wasz nick?  (Przeczytany 106138 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Luty 2007, 10:31:16 »
A więc tak:
Jak sami niektórzy wiecie posiadałem kiedyś nick: Najemnik Gorn 15. Nie był on zbytnio oryginalny więc postanowiłem go zmienić. Jednak na Forum wtedy był problem ze zmienianiem nicków. Dlatego poprosiłem administratora o zmienienie dla mnie nicka. Spytał się mnie jaki chcę. Myślałem długo. Na początku chciałem zostać przy tym samym tylko bez 15. Chciałem zostać przy nim gdyż bardzo lubiłem Gorna. Ostatecznie postanowiłem wymyślić coś oryginalnego więc wymyśliłem MeGorT:

Oznacza to:

Me-- skrót od Mes. Kumple tak na mnie wołają.
Gor-- skrót od Gorn.
T-- Together. Po polsku oznacza Razem.

No i tak pozostało.

Offline Burzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Luty 2007, 18:19:43 »
Ja swój nick wziołem od zespołu bleck metalowego, który lubie.
Nazwa ozanacza po staronorwesku ciemnosc. Oraz wszkole tak mnie nazywaja (trzeba wymyślać tak aby sie nie meczyć bo myślenie szkodzi zdrowiu)  


Prosiłbym jednak o nieco dłuższe posty. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 20:32:28 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Luty 2007, 18:19:43 »

Offline Moczar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #62 dnia: 24 Luty 2007, 15:41:58 »
Ja jestem znany również jako La-Tos, a nick wymyśliłem przy rejestracji. Hmmm... może to i nic szczególnego, oraz ciekawego, lecz zajęło mi to całe 3 min   Za dużo myślenia jak na jeden raz. Poza tym wzorowałem się lekko na przezwisku mojego kolegi Owczar, mam nadzieje że nie poda mnie do sądu za łamanie praw autorskich  

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Marzec 2007, 11:54:01 »
Ja z wymysleniem swojego niku niemiałem problemu żadnego , bowiem jestem znany jako LONY a ponieważ to strona o Gothic który jest takim Fantazy dodałem skród SARD żeby fajnie brzmiało ,
a LONY wziołem od swojego nazwiska - "Lonser" [ proste ]

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Marzec 2007, 13:28:52 »
Mój prawdziwy nick to Rethon - nie mam takiego na forum bo zapomniałem hasła i mam problemy z jego odzyskaniem.

Każdy szanujący się fan Gothica wie że wziąłem go z Gothica II :) Od ÂŁowcy Smoków znajdującego się w zamku w Górniczej Dolinie ^^

Offline Lord Londius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Marzec 2007, 12:17:05 »
Co tu dużo będę muwić !!
Ja też swój nick mam z nazwiska , w szkole znany jestem jako LONDI a mój BRAT jako LONY
Mogli by na mnie mówić tak samo ale niema czegos takiego że dwóch kolesi ma ten sam nick !!
Także LONYSARD to mój brat i tak jak on pozmieniałem troche w niku by brzmiał średniowiecznie          

Wsumnie to mam jeszcze dwóch braci      i siostre  
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 12:22:23 wysłana przez Lord Londius »

Offline Sir Lonnort

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #66 dnia: 17 Marzec 2007, 20:33:35 »
Cuż pod rząd ale dobra ,jestem Bratem i Lorda Londiusa i LONYSARDa .
Tak jak oni wziałem swoją nazwę od tej w szkole ( Lonnort )która pochodzi z nazwiska     .
Jam jest ten co ma 13 lat i jest opisany w dziale Rodzeńctwo .
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 20:44:59 wysłana przez Sir Lonnort »

Offline A imie jego 44

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #67 dnia: 17 Marzec 2007, 22:38:27 »
A ja pewnego razu przypomniłem sobie że kiedys w tv chyba słyszałem a imie jego 44 i zapragnołem sie dowiedzieć skąd to jest troche to trwało chociarz gdy w necie wpisze sie a imie jego czterdzieści i cztery odrazu wyskakuje tylko ja tego nie wiedziałem mój nick jest z dziadów zdajesiek czesc 4 mickiewiecz pod liczba 44 podobno ukrył osobę która wyzwolic ma naród polski podobno chodzi tu o samego autroa bo jak sie jakoś wedlug kabały czy czegoś odczyta adam  to wychodzi 45 tylko ze niby koleś (mickiewicz) nie wiedział że pierwsza litera liczy sie za 1 czy jakoś tak i wyszlo mu błędnie 44 ale w ten sposób interpertacji to se możemy każde imie dać ale to jest tesz fajne że tak naprawdę nie wiadomo o co z tym 44 biega a właściwie o kogo ale mi sie nick podoba i ma na swój sposob swoja historie " z matki obcej krew jego dawne bohatery a imie jego 44"

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Marzec 2007, 23:42:31 »
Z początku miałem nick RTW-25, ale tak jakoś mi się nie podobał... Więc wziołem, zrobiłem nick od mojego imienia ( Artur ) i wychodzi Arti. Mogłem też zrobić nick od mojego nazwiska i odziedziczyć go po ojcu i dwóch braciach, ale 4 Kempesów to trochę za dużo.

PS Kempes od nazwiska Kępka ( kępka trawy     jak czasem mówią    )
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 23:42:54 wysłana przez Arti »

Offline Cronnoss

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #69 dnia: 18 Marzec 2007, 16:23:28 »
Mój nick wynika z nazwy jednego z magów wody Cronosa.
Jest on obecny w gothicu 1, gothicu2 NK oraz w gothicu 3 (koło świątyni ben sala na pustyni)
TO jest mojm zdaniem najleprzy mag wody zna sie na handlu  i nie wścieka sie o stare sprawy.




Pozdro dla wszystkich.

Offline Akil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #70 dnia: 31 Maj 2007, 18:37:49 »
Ja mam nick od farmera z Gothica, Akila. Nie wiem dlaczego ale go po prostu lubię, lecz zamierzam zmienić na La Valrro. Zmodyfikowany nick z generatora :).

Offline Stierlok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #71 dnia: 31 Maj 2007, 19:52:41 »
Mój nick wzioł się z bodrze wam znanej(mam nadzieje) gry S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl. był tam taki ziom co sie nazywał Stierlok i mi się to spodobało więc postanowiłem sobie że napisze taki nick właśnie tutaj

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #72 dnia: 31 Maj 2007, 22:56:35 »
Ja ma nick w pełni oryginalny, nie pochodzący z filmu, gry czy książki albo - co gorsza - gwiazdy popu. Mój nick ma co najmniej 70 lat, bo z tego co mi babcia opowiadała to mój dziadek też był bela :) odziedziczyłem go w spadku po ojcu, który był tak nazywany po swoim ojcu (a moim dziadku). Mój syn tez pewnie bela będzie.  Oczywiście belunio to tylko forma zdrobniała od bela, przeważnie używana przez dziewczyny. Nick pochodzi oczywiście od nazwiska - Belczyk

BeluNiO

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Czerwiec 2007, 22:47:05 »
Hmm, kochany Travis   (lol), postanowił dać Wam historię swego nicka albo i paru   Otóż, najpierw logowałem się na głupich forach internetowych, pod różnymi nickami, to Ziemuś, to jakieś tam inne... W końcu znalazłem sobie humorystyczny nick, który brzmiał i brzmi " Pułkownik Bandzioch " xD  Po jakimś czasie, postanowiłem wymyślić jakiś inny nick. No i, z niewiadomych przyczyn, powstał nick Travis. Gdy go wymyślałem, nie wiedziałem, że jest to amerykańskie imię, ale tego nicka nie zmienię i przy takim pozostanę - przynajmniej na tym forum ;)

Pozdrawiam,
Saverance.

Canis

  • Gość
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Czerwiec 2007, 23:27:19 »
Canis - No większość znających mnie ludzi wie ze mym ulubionym zwierzęciem jest pies. Canis Familiaris czy coś oznacza pies domowy, Canis Lupus jest to wilk, a dodając jeszcze jedno lupus wychodzi wilk szary. No i dochodzimy do sedna sprawy. Od Canis Familiaris odejmując człon familiaris który oznaczać może domowy lub familijny wychodzi samo pies. Drugie tłumaczenie to, to iż wilki sierści są koloru szarego lub wchodzącego w szary, a wilki należą do rodziny psowatych. A więc wyjmując kolor lupus od Canis lupus wychodzi Canis. a napisałem jeszcze o Canis lupus lupus ponieważ drugie lupus w wyrażeniu oznacza szary, Więc żeby tak wyjaśnić. Trochę zagmatwane, jednak najbardziej logiczne jest wyjaśnienie pierwsze.

Z Poważaniem Canis

Offline Sephiroth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Czerwiec 2007, 14:52:14 »
Skąd się wziął mój Nick chyba każdy wie (jak nie , to pochodzi on z filmu i gry Final Fantasy).Miałem ja dużo nicków,  oj miałem. Zaczęło sie od Vadera915, potem był Cichy(moje nazwisko   ) , Suchy, Vergil, aż ma końcu, po obejrzeniu  filmu postanowiłem przybrać imię mojego ulubionego bohatera  

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #76 dnia: 15 Czerwiec 2007, 15:39:24 »
Mój nick wziął się jak wiadomo z Gothica, ponieważ polubiłem magów wody, a poza tym trzeba mieć jakiś nick. Tak samo jestem zalogowany na naszym szkolnym forum.
A cyferkę dopisałem, bo samo słowo Adanos było już zajęte, tak padło na 7(nawet lubię tą cyfrę).
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2007, 15:40:30 wysłana przez Adanos7 »

Offline Serafin_Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #77 dnia: 15 Czerwiec 2007, 15:40:00 »
Mój obecny nick składa się z 2 części. Pierwsza część - Serafin - została umieszczona w nicku z powodu rozwijającego się zainteresowania aniołami. Druga część - Gothic - tutaj nie muszę już nic wyjaśniać :D

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #78 dnia: 18 Czerwiec 2007, 16:03:44 »
A mój nick wziął sie z tąd że lubie orków. Lubie szczególe Orków Szamanów ponieważ są bardzo potężni i silni. A czemu Orc a nie Ork bo było zajęte a poza tym fainie brzmi  .
________________________________________

Pozdrawiam wszystkich

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Czerwiec 2007, 21:48:04 »
A ja tak myślałem nad swoim nickiem:
,,Mam na imię Kamil. A zdrobnienie od tego to Kamilek." Pokombinowałem trochę i wyszło Kamilex. Kiedyś, wpisując nick, przez przypadek napisałem Kjamilex. No i tak już zostało ^^

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Czerwiec 2007, 21:48:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top