Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Skąd wasz nick?

<< < (2/51) > >>

Seth:
Mój nick wzio? sie od Goblina tak sie zawsze pdopisywa?em w necie ale kiedy?  na jakim? foro jak zobaczy?em swój nick poprostu mi sie znudzi? wi?c doda?em Hob i wszy?o  Hobgoblin

Visor:
Ja swój nick mam z Quake3.Od jednego z botów.Po poprostu bot visor mi sie bardzo spodbal i taki mam ick.

///Pisz d?u?sze posty - RdR

Isentor:
Zajrzałem do generatora imion Fantasy znalazłem tam nick Inthor i przerobiłem go sobie na IsentoR, ot cała filozofia.

Exitulus:
Exitulus - z ?a?. zgon / agonia

Szuka?em sobie nick'a i zasiegno?em do medycznego s?ownika ?aci?skiego. pogrzeba?em i znalaz?em. mo?liwe, ?e nie jest to idealnie taka pisownia, tylko jest przestawione kilka liter, ?eby dobrze si? wymawia?o.

by?o te? : ( ale przejsciowo)

Dark Lord Anti - mroczny lord odbyt xD ( miesznka j?zykowa )

wymy?li?em tagrze nazwe mojego zespo?u :D

Cheavinion - Heavi Zgon

^ - mia?em ten napis na koszulce i nas bardzo zaintrygowa? ( chyba po pikau ) i si? zmieni?o :D

Terranik:
Mój nick wzio? si? z gry StarCraft :P w SC byly trzy rasy Zergi Protosi i Terranie :), a ?e zawsze lubi?em ras? ludzk? xP to wioz?em Terran, a ?e oprócz gothica to gra?em ( i gram) w alien vs predator 2 a tam gram cz?owiekiem to mi tym bardziej przypasowa? ten nick :) i tak juz zosta?o :P. Czasami tylko jeszcze u?ywam nicku Terranik, gdy w grach typu thang tibia itp. mój nick jest zaj?ty i jaki? inny musze wpisa? ^^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej