Autor Wątek: Skąd wasz nick?  (Przeczytany 105820 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« dnia: 07 Maj 2006, 11:48:12 »
W temacie mo?ecie si? wypowiada? sk?d si? wzio? wasz nick, jego historie itp.

Ja mia?em ró?ne nicki, na pocz?tku mia?em takie nicki bardzo cz?sto u?ywane takie jak Diego lub Gorn. Kiedy? pomy?la?em ?eby sobie zrobi? co? innego ni? tylko takie i zmieni?em na jurekpl, lecz mi si? znudzi?o po pewnym czasie i kiedy? usiad?em do sto?u napisa?em kilka liter na kartce i z tego mi si? posk?ada?o Deft i tak ju? pozosta?o
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 10:57:16 wysłana przez Arthas »

Offline BakMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2006, 12:08:51 »
BakMan - nick dwucz?onowy (dlatego mam dwie litery napisane wielk? liter?), a wi?c omówi? ka?dy cz?on osobno:

Bak - inaczej mówi?c bokobrod, 'PeKaeS", bak ;] W I-II klasie gimnazjum jeszcze si? nie goli?em tak cz?sto jak teraz, tak?e na mej twarzy widnia?y baki. Z liczby mnogiej (baki) przekszta?ci?em na liczb? pojedyncz? i wysz?o mi "Bak".

Man - m??czyzna, cz?owiek. To chyba zrozumia?e ;)

Nick ten wymy?li?em mo?na powiedzie? w pi?? minut maj?c w??czon? gr? Battlefielda 1942. Po prostu dobija?y moje nicki pokroju "Kamil Wielki" (jak nie mia?em neta to jego zazwyczaj u?ywa?em - wiem, niewyobra?alna dzieciniada), b?d? "Knight" (nie u?ywam go, poniewa? ju? na necie widzia?em jak kto? pos?ugiwa? si? nim i stwierdzi?em, i? jest zbyt ma?o oryginalny).


U?ywam niekiedy jeszcze drugiego nicka - Keither. Równie? go opisz?, ?eby wasza baza danych forum by?a ci??sza ;] Taki ma?y sabota? (;

Gra Kingdom under fire - RTS, gdzie by?y dwie strony konfilktu: Przymierze i horda ;] Przymierze to ludzie, krasnoludy, le?ne elfy. Horda to wszelkie orki, ogry, mroczne elfy, wampiry, nieumarli, potwory. Najzabawniejsz? rzecz? w wersji ENG by?o to w jaki sposób mówi? le?ne i mroczne elfy. Le?ne mówi? z akcentem francuskim (po angielsku), a mroczne z rosyjskim (równie? po angielsku) xD BeKa z nich by?a w ka?dym razie ; D Ale wró?my do tematu: mój nick wzi??em od jednego z bohaterów Przymierza - Keithera, smoczego rycerza:

"Keither by? jednym z Rycerzy Xok, którzy ocalili Bersiach od rz?dów Keelianiego. Za?o?yciel królestwa Azilli zmar? naturaln? ?mierci? w wieku 65 lat [tego zdania nie rozumiem]." W ka?dym razie by? zajebisty ze wzgl?du na to, i? by? wspania?ym wojem, oraz móg? przywo?ywa? najpot??niejsze jednostki lataj?ce - smoki ;]

Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2006, 12:08:51 »

Kristo

  • Gość
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2006, 12:10:54 »
Kristo wzie?o si? od maila kris100@xxxxx.pl który przepad? mi gdzie? tam kiedy? :P. Kris od mojego imienia Krzysztof, a 100 czyli s?ownie sto po po??czeniu wysz?o Kristo( Nie Krissto bo nie lubie podujnych liter :P )

Drugi mój nick gdzie pod którym mo?na mnie zobaczy? w grach to Numerati. Wzio? si? prawde mówi?c z mojej ksi??ki Historii do ?redniowiecza. Numerati to na polski z francuskiego tyle co "liczba"( chyba lub co? w podobie niewa?ne ), a spodoba? mi si? skrót tego wyraz i tyle, po za tym jeszcze nikogo z takim nikiem nie spotka?em. Nie to co z nikiem  Kristo, których ostatnio widuje za du?o. ;]

Offline Astral

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maj 2006, 12:22:10 »
ja na pocz?tku mia?em nick Xardasss ale za du?o sie ró?nych Xardasów,Gornów i Diegów namno?y?o  :D wi?c musia?em co? nowego wymy?li?, ten nick nawet ju? dok?adnie nie pami?tam ale jest chyba z Heroesów...nie jest te? wymy?lony ale przynajmniej niema tylu Astralów co Xardasów :P

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Maj 2006, 13:21:21 »
Mój obecny nick - Arthas jest wzięty z gry Warcraft III, a mam go dlatego, ponieważ sam bohater bardzo mnie zaciekawił, spodobały mi się jego poczynania, charakter i jeden z wątków w grze, który przedstawia historię Arthasa. Poza tym podoba mi się ogólne brzmienie isamego nicku Arthas :) . W środowisku internetowym używam jeszcze nicka Throrus, można mnie spotkać na niektórych stronach i forach o Gothicu pod tym właśnie nickiem, jednak owy nick jest zbyt pospolity i często się powtarza, więc zaprzestałem posługiwania się nim.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2006, 18:44:10 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Maj 2006, 15:20:00 »
Mój nick wzio? sie od Goblina tak sie zawsze pdopisywa?em w necie ale kiedy?  na jakim? foro jak zobaczy?em swój nick poprostu mi sie znudzi? wi?c doda?em Hob i wszy?o  Hobgoblin

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Maj 2006, 15:33:56 »
Ja swój nick mam z Quake3.Od jednego z botów.Po poprostu bot visor mi sie bardzo spodbal i taki mam ick.

///Pisz d?u?sze posty - RdR
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2006, 17:05:42 wysłana przez RideR »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Maj 2006, 18:19:05 »
Zajrzałem do generatora imion Fantasy znalazłem tam nick Inthor i przerobiłem go sobie na IsentoR, ot cała filozofia.
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2008, 19:27:30 wysłana przez IsentoR »

Offline Exitulus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Maj 2006, 20:11:43 »
Exitulus - z ?a?. zgon / agonia

Szuka?em sobie nick'a i zasiegno?em do medycznego s?ownika ?aci?skiego. pogrzeba?em i znalaz?em. mo?liwe, ?e nie jest to idealnie taka pisownia, tylko jest przestawione kilka liter, ?eby dobrze si? wymawia?o.

by?o te? : ( ale przejsciowo)

Dark Lord Anti - mroczny lord odbyt xD ( miesznka j?zykowa )

wymy?li?em tagrze nazwe mojego zespo?u :D

Cheavinion - Heavi Zgon

^ - mia?em ten napis na koszulce i nas bardzo zaintrygowa? ( chyba po pikau ) i si? zmieni?o :D

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Maj 2006, 20:47:59 »
Mój nick wzio? si? z gry StarCraft :P w SC byly trzy rasy Zergi Protosi i Terranie :), a ?e zawsze lubi?em ras? ludzk? xP to wioz?em Terran, a ?e oprócz gothica to gra?em ( i gram) w alien vs predator 2 a tam gram cz?owiekiem to mi tym bardziej przypasowa? ten nick :) i tak juz zosta?o :P. Czasami tylko jeszcze u?ywam nicku Terranik, gdy w grach typu thang tibia itp. mój nick jest zaj?ty i jaki? inny musze wpisa? ^^

Offline Trane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Maj 2006, 20:51:52 »
Mój nick jest tak jakby "zapo?yczony" :D Ogl?da?em "Hypera" i pokazywali filmik z gry "Getting Up". Jako i? pokazywali znajome mi rzeczy z ch?ci? to obejrza?em i "zapo?yczy?em" sobie nazwe g?ównego bohatera :D

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Lipiec 2006, 23:29:00 »
Kuzyn wymyślił. Takie Maks, tylko z końcówką -ous, jakoś się przyjęło i zostało ^^
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2011, 19:24:10 wysłana przez Maksous »

Offline Serpentes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Lipiec 2006, 19:22:32 »
Kiedy?, dawno temu, kiedy kolega robi? mi profil na moim pierwszym w ?yciu forum (GothicWorld)  zapyta? si? mnie jaki chce mie? nick. No to paln??em-  Serpentes...

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lipiec 2006, 19:56:21 »
mój wzio? si? z Fake Obrazka z Gry Republic Commando mo?na znale?c ten Fake jeszcze w Googlach ale jak komu? niechce si? szuka? to dam linka   bo leniwi jeste?cie   <joke>

http://www.lucasarts.com/games/swrepublicc..._deltaSquad.jpg

^-Normalnie Zdj?cie.<patrzcie na tego kolesia po lewej na ko?cu>

http://www.daves-sw-rogues.de/republic_com...mbdaSquad-2.jpg

^-Fake<Patrzcie na tego co ma Niebieski he?m i trzyma granatnik>

I st?d mam nick  

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Lipiec 2006, 16:18:28 »
Jakie? 2 tygodnie temu ogl?da?em na TVP2 Hity na Czasie 2006 i gdy wszystko dobiega?o ju? ko?ca wyst?pi? zespó? Sylver i mi si? spodba?a ta nazwa wi?c j? troszke przerobi?em "Sylver" na "SylveR" i tak ju? zosta?o. A co do ciebie IsentoR to wiem z k?d wzie?o ci si? to 102. Og??da?e? pewnie 102 dalmaty?czyki i jako? ci si? zkoja?y?o z 102 Xardasy   .

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Lipiec 2006, 20:59:24 »
Mój stary nick był denny i go zmnieniłam. Metztli to pradawna bogini azteków. Władała nocą, teraz jest zaliczana przez satanistów do armii demonów...
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 19:22:44 wysłana przez Metztli »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpień 2006, 15:49:10 »
Mój nick to Turing, używam go odkąd tylko pamiętam, jest to również moja ksywa...kumpel tak se wymyślił i tak już zostało :D

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrzesień 2006, 10:16:47 »
Co do mego nicka: Casano wzioł sie on z fascynacji do futtbolu. Oczywiscie wcześniej miałem inne nicki, które jak widać mi nie pasowały. Dlatego na jakiś czas postanowiłem używać tego oto nicku, który jest nad avatarem.

Pozdrawiam

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Wrzesień 2006, 13:10:39 »
To jedyne forum na, którym urzywam nika MenThor. Wszędzie indziej jestem zwany Kozo WSP. Nie wiem dlaczego akurat ten nik wybrałem, ale kiedyś mi wpadł do głowy i pomyślałem, że jest spox.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2006, 14:24:47 »
Ja chciałem mieć nick Ronaldinho ale nie pasował mi.Mój kolega napisał na kartce Ronaldhino

a ja zaczołem się z niego śmiać.Później przypadłmi do gustu i dałem sobie taki nick.


Forum Tawerny Gothic

Skąd wasz nick?
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Wrzesień 2006, 14:24:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top