Autor Wątek: Gala Statuetek Innosa  (Przeczytany 11024 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gala Statuetek Innosa
« dnia: 26 Kwiecień 2007, 17:57:47 »
10 maja odbędzie się gala, na której zostaną rozdane statuetki Innosa w następujących kategoriach:
1. Najaktywniejszy user
2. Najbardziej pomocny user (w sprawie postów)
3. Najlepsze hasło z encyklopedii
4. Najciekawsze opowiadanie
5. Najciekawszy wiersz
6. Najbardziej uczynny user (w sprawie portalu)
7. Najbardziej lubiany user
8. Mistrz Ortografii
9. Najlepszy artykuł
10. Odkrycie roku

Gdzieś tak ósmego maja zostanie opublikowana lista nominowanych do danych kategorii. Laureatów wybiera specjalna "nasza" komisja prócz "Najbardziej lubianego usera" ponieważ to wy go wybierzecie właśnie w tym temacie. Od dzisiaj możecie pisać kto według was jest najbardziej lubianym userem.

Dodatkowym bonusem dla laureatów nie będzie tylko i wyłącznie sama "graficzna" statuetka ale również pewien mały upominek ale co to będzie wyjawię dopiero podczas publikacji nominowanych.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2007, 13:03:00 wysłana przez IsentoR »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:38:37 »
Ja typuję pana Arkhana (ale mi się rymło :D). Osobowością jest nawet fajną. Fajnie też gada się z nim na gg. Ogólnie lubię tego usera, nie spami, ma długi czas pobytu na forum. Stara się jak może pomagać innym userom. Ponadto zapodał mi soundtracka z Gothic 3 :P.

Forum Tawerny Gothic

Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:38:37 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwiecień 2007, 19:32:49 »
Ja głosuje na userkę Metztli. Ma świetną osobowość i wspaniale rozmawia się z nią przez GG. Zawsze można na nią liczyć. Jest kulturalna i uprzejma w stosuku do innych (a w szczegulności mnie  ).  Ponad to zauważyłem że niegdy nie spamowała i jest na forum dość długo. No, to chyba wszysko.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwiecień 2007, 12:32:17 »
Moi kumple z Tawerny to:

Iees
ALculusMorii

I mam dylemat na kogo zagłosować. Alculus pomógł mi w Leyanoi, naprowadził mnie co powininem zrobić żeby odnaleść się w grze, często rozmawiamy na GG, jest fajnym kuplem.
Natomiast z Iees'em rozmawiamy na GG, dzielimy sie radami, dyskutujemy.
I własnie mam taki dylemat, na kogo zagłosowć, więc nie obraź się Iees'ie ale wybrałem
Alculus'aMorii

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień 2007, 13:08:52 »
Moi kumple z tawerny to:

Elrond,
Alculus Morii

Z Elrondem czesto rozmawiam na gg,wymieniamy się opowiadaniami.Natomiast dzięki Alculusowi przyłączyłem się do Leyanoi,poznałem podstawy gry.
Mam dylemat kogo wybrać.

Wybieram jednak Alculus'a Morii.Nie obraź się Elrond.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2007, 13:56:05 »
Poznałem wielu wspaniałych ludzi na TG. Z wieloma przesiedziałem całe godziny rozmawiając przez komunikator. Nie potrafię wskazać tylko na jedną osobę i powiedzieć "lubię Cię bardziej od innych". Każdy z nich jest inny oraz posiada różne zainteresowania. Kontaktuję się zarówno z zespołem TG jak i z przypadkowymi userami. Cenię ich za to, że podeszli do mnie jak do człowieka a nie jak do rzeczy z którą warto się zaznajomić by mieć wolne. Cenię u nich szczerość oraz koleżeńskość. Swym wyborem nie chciałbym nikogo urazić, gdyż po prostu zrobiłem losowanie (). Padło na Sir Williama. Jest to osoba z którą można porozmawiać na każdy temat. Zawsze wysłucha i wspomoże. Posiada ogromne poczucie humoru więc rozmawiając z nim można sobie naprawdę poprawić nastrój. Zawsze kulturalny oraz pomocny, nikogo nie osądza z góry. Do tej pory pamiętam jego test który zafundował mi tuż po objęciu owego stanowiska (zainteresowani niech piszą na PM), wykazał się wówczas dużą odwagą, przebiegłością oraz przyzwoitością. Tak więc mój głos wędruje na konto Sir Williama.

P.S. Jak już wspomniałem zrobiłem losowanie by nikogo nie urazić swym wyborem.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2007, 20:51:21 wysłana przez DODO »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj 2007, 23:48:27 »
Rajca

Pewnie wielu z was nie dziwi ten głos, ale zaargumentować jednak trzeba. Tyle, że no cholera jakby to ująć...całą tą argumentacje mógłbym skwitować jednym prostym zwrotem: patrz wyżej. Rein w swym poście bowiem zawarł kilka naistotniejszych rzeczy, które doskonale charakteryzują Rajce. Tego nicponia i gagatka znam bliżej od kilku miesięcy. Posiada nietypowe, czasem wręcz rozbrajające poczucie humoru, wspaniały gust muzyczny(thx for Riverside) i jest cholernie nieprzewidywalny. Cechą którą cenie u niego najbardziej jest czasem wręcz dobitna szczerość. Każda rozmowa z nim jest dla mnie na wage złota, bo to naprawde człowiek z wielkim sercem i głupio mi, że czasem na takową, krótką wymiane zdań po prostu brakuje mi czasu.

Innosek dla Rajcy!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maj 2007, 21:29:52 »
Nominowani w danych kategoriach...

1. Najaktywniejszy user - Arthas, Lord Sado, MeGorT
2. Najbardziej pomocny user (w sprawie postów) - Arthas, Kozłow, Arkhan, Sir_William
3. Najlepsze hasło z encyklopedii:
Klasztor Magów Ognia w Nordmarze - _Snopek_
Drogowskazy - _Snopek_
Klan Wilka - _Snopek_
4. Najciekawsze opowiadanie:
Człowiek z kontynentu - viqux
Upadły Jedi - Dragosani
Post-Nuke - Trivet
Nowe Zagrożenie - Boba Fett
5. Najciekawszy wiersz
Na siłę - Sir William
Do Nadziei - Reinmar
Szmaragdowa góra - Reinmar
ÂŻniwa - Reinmar
Instrumentalne marzenia - Reinmar
6. Najbardziej uczynny user - Crisis, Travis, IsentoR, Thoro, Arkhan
7. Najbardziej lubiany user - Proszę by osoby, które nie wzięły jeszcze udziału w głosowaniu oddały swój głos ponieważ obecnie szanse są wyrównane.
8. Mistrz Ortografii - Rajca, DODO, Arthas, Trivet
9. Najlepszy artykuł:
Biblioteka Błedów - Sir_William
Bumshak solucja - Arthas
10. Odkrycie roku - DODO, MeGorT, Crisis, momo, Trivet

Z racji tego, że wynik w kategorii najbardziej lubiany user jest niemal identyczny w przypadku kilkunastu uczestników trzeba przedłużyć okres podawania swoich faworytów aż o 5 dni. Mam nadzieję, że osoby, które jeszcze nie oddały głosu zrobią to i sprawią, że ta jedna osoba wygra z pozostałymi.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maj 2007, 22:38:58 »
Ja swój głos oddaję dla Lorda Sado . Przyjemnie się z nim gada na GG i mamy wieeele takich samych poglądów   Cóż, tutaj niektóre osoby mogą się zdziwić, takie jak Arkhan, Alculus, czy Kozłow, lecz... Jest sympatyczny, ma duże poczucie humoru, lecz czasem się wkurza. Ale, umie pohamować gniew przed rozmawiającym. Co mniejsza, pomógł mi parę razy. Ja na 13 lat, to jest inteligentny. Nie wiem, może umiemy znaleźć własny język, gdyż mamy po 12-13 lat ;)
Innosek dla Lorda Sado !
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2007, 22:57:21 wysłana przez Travis »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maj 2007, 21:16:29 »
AlculusMorii


Lubie Alculusa ponieważ jest królem Leyanoi, które zresztą też lubię  
A w ogóle to jest miły.
Dażę go sympatią dlatego, że pisze dość czytelnie i zrozumiale (niektórzy piszą tak nieskładnie i bez znaków interpunkcyjnych, że trudno mi skapować o co chodzi). Alculus pisze bardzo dobrze!
I fajnie jest oddawać na niego głos. Gdybym chciał głosować na kogoś innego był by to Travis.
Jednak już jest postanowione!  
Głosuje na króla Leyanoi, pana AlculusMorii !!!
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2007, 21:17:22 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maj 2007, 15:03:53 »
AlcalusMorii

argumenty:
-Dlatego że jest królem Leyanoi
-Nie wysyła obelg jak ktoś zrobi jakiś błąd (przynajmniej na jego obelgę się nie natknąłem)  
-ÂŁatwo go zrozumieć

można tego jeszcze trochę wymienić  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Maj 2007, 17:32:20 »
Najbardziej lubiany user wybrany jeżeli komuś to nie pasuje mógł zagłosować jeżeli jednak wstrzymał się od głosu niech teraz nie narzeka, że lubiana jest taka a nie inna osoba.  

1. Najaktywniejszy user - Arthas, Lord Sado, MeGorT

2. Najbardziej pomocny user (w sprawie postów) - Arthas, Kozłow, Arkhan, Sir_William

3. Najlepsze hasło z encyklopedii:
Klasztor Magów Ognia w Nordmarze - _Snopek_
Drogowskazy - _Snopek_
Klan Wilka - _Snopek_

4. Najciekawsze opowiadanie:
Człowiek z kontynentu - viqux
Upadły Jedi - Dragosani
Post-Nuke - Trivet
Nowe Zagrożenie - Boba Fett

5. Najciekawszy wiersz
Na siłę - Sir William
Do Nadziei - Reinmar
Szmaragdowa góra - Reinmar
ÂŻniwa - Reinmar
Instrumentalne marzenia - Reinmar

6. Najbardziej uczynny user - Crisis, Travis, IsentoR, Thoro, Arkhan

7. Najbardziej lubiany user - AlculusMorii

8. Mistrz Ortografii - Rajca, DODO, Arthas, Trivet

9. Najlepszy artykuł:
Biblioteka Błedów - Sir_William
Bumshak solucja - Arthas

10. Odkrycie roku - DODO, MeGorT, Crisis, momo, Trivet

A teraz prawdziwa chwila prawdy powyższa lista przedstawia userów oraz ich prace w poszczególnych kategoriach. Jutrzejszego dnia około godziny dwudziestej powinny zostać ogłoszone ostateczne wyniki gali, wtedy też wręczymy symboliczne statuetki Innosa. Ostatecznie listę laureatów ustalają jurorzy jednak możecie w bardzo prosty sposób wpłynąć na ich zdanie a jak ano wystarczy, że podacie swoich laureatów z podanej powyżej listy nominowanych w danych kategoriach, oczywiście oczekujemy porządnej argumentacji dlaczego to właśnie ta osoba bądź praca zasługuje na zwycięstwo.


Teraz może coś o nagrodach:
- każdy laureat otrzyma grupę szlachta (grupa ta posiada wiele udogodnień),
- zostanie na stałe wpisany na listę laureatów Gali Innosa 2007,
- otrzyma koszulkę oraz podkładkę pod mysz z motywem gry Gothic 3;


Prócz tego sława, bogactwo i kobiety ale to przyjdzie z czasem....

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Maj 2007, 18:39:40 »
Otóż Kozłow nominowany do najbardziej pomocnego usera (w sprawie postów) świetnie nadaję się do tej nominacji

- Każdy lubi jego oceny w TW i biega za nim by je ocenił (co zresztą robi)
ponieważ przy ocenianiu jest bardzo obiektywny.
- Aktywnie uczestniczy w świecie Marantu - mimo młodego doświadczenia już "zawojował" tamten świat ;)
- Jest aktywny w T"PMH" dzięki czemu można go lepiej poznać
- Jego posty są treściwe i na temat

To moje argumenty, by otrzymał Innosa

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwiec 2007, 09:27:20 »
Welcome Tawerna

To jest mój pierwszy post pisany z Anglii, mam nadzieję że takich będzie więcej....
Koszulkę i podkładkę pod mysz dostałem w ten sam dzień kiedy miałem wyjeżdżać....Rozumiecie, najpierw musiałem udać się na pociąg do Krakowa, a stamtąd na Balice, a później do Samolotu......
No więc zanim udałem się na pociąg, (2h), to wtedy zajechał listonosz pod moją siedzibę i przyniósł mi przesyłkę z koszulką i podkładką, od razu otwieram i patrze....ÂŚciągam dotychczasową koszulkę w której miałem wylecieć do Anglii, i bujam sie w tej waszej  .....Koszulka bardzo mi się spodobała i rozmiar pasuje idealnie, chociaż przyznam że bardziej podobałaby mi się koszulka z samym napisem bez obrazka, a najlepszym moim motywem na koszulkę z gothica byłby sam napis: Gothic , z tyłu, a z przodu ta czaszka z Gothica I, ale nie ma co wybrzydzać bo tą też można się polansować....  ,a podkładka też jest przytulista,
zresztą według mnie liczy się sam tytuł i wyróżnienie spośród tylu tysięcy osób.....

Pozdrowienia z Anglii.....
MeGorT

Forum Tawerny Gothic

Gala Statuetek Innosa
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwiec 2007, 09:27:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top