Autor Wątek: IV Zadanie Kapitana Grega  (Przeczytany 1227 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

IV Zadanie Kapitana Grega
« dnia: 21 Kwiecień 2007, 17:35:18 »
Greg wyszedł z domu. Miał zamiar miło spędzić dzień. W pewnej chwili zobaczył pewną osobę przechadzającą się po porcie. Był to Arti. ÂŁowca powoli podszedł do bandyty i zapytał:
-Arti? Co ty tu robisz?
-Idę na spotkanie z tobą. Wiem że nie umawialiśmy się na spotkanie ale to sprawa nie cierpiąca zwłoki.- odpowiedział bandyta.
-No dobra. Czego chcesz?
-W górnym mieście mieszka pewien gość. Nazywa się Wallet. Interesuje mnie jego niezwykle pięknie zdobiony miecz. Jeśli chodzi o ścisłość to jest to złoty miecz.
-Złoty miecz? Pewnie wart niezłą sumkę.
-Dokładnie. Wart jest dużo. Ale wiesz jak to działa. Ty dajesz mi miecz, a dla siebie bierzesz złoto, które znajdziesz w domu tego bogacza.
-Zgoda. W końcu dałeś mi cynk.- odpowiedział Greg po czym pożegnał się z Artim i podążył w stronę górnego miasta…

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

IV Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień 2007, 17:48:11 »
Kapitan Greg musiał udać się do górnego miasta, ale tam mieszkańcy wtykają nosa wszędzie. Greg był pomysłowy i wdrapał się po winogronie, który obrastał mury miasta. Gdy się wspiął zaczął obserwować okolice.
 - Cholera! Arti mi nie powiedział jak wygląda ten Wallet. A to co? - zaszeptał łowca, gdy zobaczył mężczyznę ze złotym mieczem w pochwie. - A to nasz pan ,, złoty miecz ,, . Pora na akcję....
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2007, 18:59:15 wysłana przez Arti »

Forum Tawerny Gothic

IV Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień 2007, 17:48:11 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

IV Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień 2007, 22:22:06 »
Wallet kroczył dumnie ku swemu domostwu. Coraz to kłaniali mu się jacyś ludzie.
Greg widząc to powiedział pod nosem:
-Hmm... to jakaś niezła szycha. Napewno w jego domu są jakieś błyskotki. Nie moge zrezygnować z takiej okazji.
Nastąpnie Greg poszedł prosto za Walletem. Gdy był już w domu wyciągną miecz i szybko przyłożył dwa razy Walletowi w kark. Odziwo ten zgiął się w pół lecz wciąż stał na nogach.
-Argh... złodziej czekaj no tylko. Stra...- Wallet nie dokończył wypowiedzi gdyż Greg kopną go najmocniej jak potrafił w tważ.
-Ha. ÂŁatwo poszło- powiedzał Greg
No ale teraz do roboty.
W tej samej chwili Greg odpią piękny Złoty Miecz i zawinął go w niewyróżniającą się płachtę. Następnie zakneblował i związał delikwenta tak aby ten nie mógł uciec i zawaidomić straży.
ÂŁowca przeszukał Walleta. Znalażł przy nim sakiewkę.
-Hmm... jak na moje oko to będzie 50szt. złota- powiedział z zadowoleniem Greg potrząsając sakiewką.
Jednak nie sądzę aby taki bogacz miał tylko tyle.
Greg wyszedł na I piętro dość sporego domu. W sypialni Walleta szukał jakiejś skrzyni lecz nic takiego nie znalazł.
W pewnej chwili zwrócił uwagę na niewielki stolik, który stał przy ścianie. Na stoliku leżało złoto.
-No proszę. Jedank jest coś więcej.
Greg dokładnie policzył złote monety leżące na stole. Było ich 36.
No cóż dobry łup. Sakiewka i 46 monet. Czas się zmywać- powiedział Greg zchodząc na dół. Na parterze kopną mocno Walleta na pożegnanie po czym wyszedł.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

IV Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2007, 13:06:13 »
Greg wyszedł jak wszedł. Wspiął się po winorgronie i czmychnął po murze do północnej bramy miasta. Zjechał po łańcuchu i pobiegł do obozu.

Zadanie Wykonane

Otrzymujesz:
- 1 pkt. reputacji
- 86 szt. złota

Arti:
 - Złoty Miecz

Forum Tawerny Gothic

IV Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2007, 13:06:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything