Autor Wątek: Program do przechwytywania obrazów w grach  (Przeczytany 3094 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Program do przechwytywania obrazów w grach
« dnia: 19 Kwiecień 2007, 20:52:06 »
Mam pewien problem. Otóż muszę przechwycić kilka screenshotów z Gothica 1, a nie mam pojęcia jak to zrobić   . Próbowałem programem IrfanView - przechwyci mi on każdy obraz z wyjątkiem gier komputerowych. Słyszałem także o klawiszu ,,PrintScreen", naciskam go i nic się nie dzieje... Ma ktoś pomysł jakim programem mógłbym to zrobić (oczywiście ma być darmowy i do ściągnięcia z internetu)?

P.S.
Nie wiedziałem w którym rozdziale ten temat zamieścić, więc zamieściłem go tutaj.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2007, 20:59:45 »
Naciskając Print Screen nic się nie dzieje. Właśnie że się dzieje. Robi ci on obraz ekranu. Musisz tylko potem wkleić ten obraz, np: do painta i gotowe.

Forum Tawerny Gothic

Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2007, 20:59:45 »

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2007, 21:07:11 »
Jeżeli nie zadziłała porada Kozłowa to ściągnij program Gamecam przechwytuje on obraz ze wszystkich gier(f 5) tylko musi być włąnczony. Udołu ekrany będzie ikonka, a ponadto można nagrywać filmy z gier.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwiecień 2007, 18:58:42 »
Osobiście polecam xfire, robienie screenów podczas grania to tylko jedna z wielu funkcji tego programu. Screeny w xfire robi się naciskając kombinację scroll lock+s

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwiecień 2007, 21:36:06 »
Albo sciągnij Frapsa F10 robi screenshoty i F9 filmiki( i mam problem robi mi tylko 29sek i nie chce dłużej a ja widziałem jak koleś kręcił ok 10 min bez przerwy czy ktoś może mi pomóc) i ma kilka funkcji przedewszystkim oblicza grafike w grach czy coś w tym stylu
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2007, 22:00:47 wysłana przez Rajca »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwiecień 2007, 18:02:30 »
Możliwe że masz wersję trialową tego programu i pozwala tylko kręcenie takich krótkich filmików. Ale zawsze można nakręcić kilka i potem skleić ;]

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:50:37 »
Poprzednicy którzy mówili o wklejaniu screenów do painta zapomnieli dodać jak się je wkleja. Gdy strzelimy screena wchodzimy w painta i naciskamy Ctrl + V. Lub wchodzimy w edycja i naciskamy wklej.

Mówiąc o programach do robienia screenów korzystam z darmowego Ultima Online Screenshot Utility (często jest on zapisany jako UOSU). Jego największą zaletą jest to że można nim robić screeny w trakcie gry. Jest on też prosty w obsłudze. Cała filozofia wykonania nim screena opiera się na przyciśnięciu Print Screen na klawiaturze.

Forum Tawerny Gothic

Program do przechwytywania obrazów w grach
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:50:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top