Autor Wątek: Gdzie można znaleźć cenne zioła  (Przeczytany 6861 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« dnia: 16 Kwiecień 2007, 20:31:07 »
Najlepszym miejscem jak dla mnie na zioła jest taki krąg w tym lesie do którego goście boją się wchodzić(idziemy tam z laresem w NK po ornament).Jest tam szczaw królewski 2 zębate ziela i kilka innych fajnych ziół.

Wiadomo miejsc na zioła jest dużo bo takie lecznicze są wszędzie przypomniało mi się jeszcze że jak się idzie na ognistego smoka na wulkanie (mniej więcej tam gdzie był Ur-Shak są takie "naturlne schodki) tam trzeba przeszukać jaskinie (znajdzie się tam przydatne rzeczy) w jednej z nich jest szczaw kr. .Niestety trzeba się przyzwyczaić że lubie dosyć szczaw a to dlatego że jest składnikiem eliksiru ducha:)

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2007, 21:13:40 »
Ziół jest sporo:
- Wokół kamiennego kręgu na polach Onara (ogniste pokrzywy, lecznicze i zębate ziela przeważnie)
- Na lewo od wschodniej bramy Khorinis (tam nie wiem jakie ale wiem, że są)
- Wokół kamiennego kręgu, tam gdzie naprawiamy oko Innosa (ogniste pokrzywy przeważnie)
- Wokół kamiennego kręgu na północ od Khorinis w lesie. (Wspominał o tym Dark Ulthar)
- Na cmentarzu za farmą Sekoba (zębate ziela i ogniste pokrzywy)
- W przesmyku prowadzącym do Klasztoru Magów Ognia (Ogniste pokrzywy)
- Wysepka na jeziorze nieopodal wejścia do GD (Bagienne ziela i chyba kilka sztuk ziela zębatego)
- Nad rzeką gdzie stoi Włóczęga (mnóstwo bodajże leczniczych)
To chyba wszystkie miejsca, gdzie ja przynajmniej widziałem dużo zielska.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2007, 21:13:40 »

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwiecień 2007, 17:27:36 »
Kozłow, ogniste pokrzywy oraz roślinki lecznicze to imho nic nie warte zielsko.. A o roślinach pisano mnóstwo razy..

Smoczy Korzeń: Wyglądem przypomina mech, ale wbrew pozorom jest to bardzo cenna roślina. Powinien go zbierać każdy wojownik, ponieważ można z niego utworzyć miksturę siły (premia: 5). Można kupić m.in. u Saggity i Constantino. Znajduje się: na lewo od wschodniej bramy miasta, na lewo od drogi w krzakach; niedaleko "bimbrowni" Vino, przy dwóch Krwiopijcach; za latarnią morską; przy starej wieży Xardasa, obok drzewa; przy myśliwym Gromie, na pniaku drzewa; przy Magicznym Golemie, na kamieniach; na pniu drzewa za chatą Bustera; na prawo od drogi przy starym przejściu do zamku, przy Smoczych Zębaczach; przy drzewie w lesie za farmą Akilla; przy Hosh Pak`u; w okolicy Smoka Bagiennego; przy pniu drzewa obok schodów i przejścia między farmą Onara a Sekoba; często posiada Ork Elita.

Szczaw Królewski: Szczaw królewski to główny obiekt poszukiwań alchemików, jest on podstawą do uwarzenia eliksirów zmieniających współczynniki postaci. Zjedzenie go jest czystym marnotrawstwem. W późniejszych rozdziałach można go kupić przede wszystkim u Saggity i Constantino. Znajduje się: za Czarnym Trollem; w lewej części jaskini na wschód od Czarnego Trolla w zamkniętej dolince; dwie sztuki są przy Kamiennym Kręgu, niedaleko "bimbrowni" Vina; przy kamiennym kręgu za farmą Lobarta; na cmentarzu na północ od farmy Sekoba; przy farmie Onara w lewej części krypty; między wschodnią bramą miasta a tawerną, przy pniu na prawo od drogi; za latarnią morską niedaleko śladów krwi, nad jaskinią; na górce za Niklasem, droga w pobliżu latarni morskiej; za Trollem w dolinie przy farmie Onara; przy Diego w Górniczej Dolinie (po wejściu na skały).

Goblinie jagody:Znaleźć ten osobliwy rodzaj jagód jest bardzo trudno. Zainteresować się nimi powinny szczególnie osoby inwestujące w zręczność. Połączone na stole alchemicznym razem ze Szczawiem Królewskim tworzą rzadką miksturę. Można kupić m.in. u Tandora, Sengratha, Constantino. Znajduje się: w zaroślach przed jaskinią Goblinów między tawerną a chatą Bustera; kamienny krąg przy farmie Lobarta; w schowku Marcosa; po prawej stronie drogi od farmy Akilla do latarni morskiej; w jaskini za piramidą; w zaroślach przy drzewie przy bramie miasta (niedaleko Polnych Bestii); przed Czarnym Trollem; na lewo od wschodniej bramy miasta; niedaleko tawerny, przy drzewie ze szkieletem; w obozowisku Goblinów przy mieście, gdzie polujemy z Bartokiem; w schowku Diego od kamiennego kręgu, w środku drogi; obok Lodowego Golema (jeziorko przy Nowym Obozie); po drugiej stronie jeziora przy Smoku Lodowym, na górze; w jaskini Goblinów niedaleko chaty Cavalorna; kamienny krąg przy Angarze w Górniczej Dolinie; czasami posiadają je Czarne Gobliny; nieraz posiadają je rycerze i paladyni.

Tekst żywcem z gothic.phx. :)

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2007, 11:39:13 »
Ja zbieram zioła w :
- Ogrodnik w górnym mieście sprzeda nam Ogniste ziele i ogniste pokrzywy.
- Fajne zioła rosną koło kamiennego kręgu na farmie Sekoba. Rośliny lecznicze, Ogniste pokrzywy, Zębate ziele.
- Zioła rosną koło kaplicy Isgarotha. Ogniste pokrzywy i Roślinki lecznicze.
- W północnych lasach tam gdzie jest Oko Innosa i kusza Dragomira. Można tam znaleźć : Rośliny lecznicze, Szczaw królewski, Są tam również Goblinie jagody.



Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad 2007, 14:55:33 »
Mojim miejscem na zioła jest wysepka na bagnie niedaleko od majątku ziemskiego można tam znaleść bagienne ziele, iebieski bez i zębate ziele. Najbardziej z tych ziół lubie bagienne ziele bo jak go się zje to świat robi się większy, a po tym mniejsz

Offline Grigorius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2007, 15:37:32 »
Goblinie jagody znajdują się także koło mostu przy uciętym drzewie (tam gdzie koczują bandyci).

Offline mumn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Grudzień 2007, 11:05:02 »
ja zbieram w kotlince koło wschodniej bramy po pogadaniu z zurisem rośnie tam wszystko prócz szczawiu królewski

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Styczeń 2008, 21:37:46 »
jeśli kcesz fajnych ziół to szukaj w gęstych lasach i przy kamiennych kregach

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Styczeń 2008, 22:05:35 »
Ja zawsze odwiedzam kamienne kręgi. Ale równie ważnym jak dla mnie miejscem są stare cmentarze. Szczególnie ten nieopodal którego, od samego początku gry znajduje się ork elita. Są tam również zombi i szkielety.

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:38:19 »
W pobliżu czarnego trolla w zaroślach jest ZÊBATE ZIELE.
Za chatką Bustera jest SMOCZY KORZEÑ.
W drodze od Khorinis do gospody Orlana, przy drogowskazie jest SZCZAW KRÓLEWSKI.
Niedaleko gospody Orlana, przed jaskinią z goblinami są GOBLINIE JAGODY.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Luty 2016, 22:00:41 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie można znaleźć cenne zioła
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Luty 2016, 22:00:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything