Autor Wątek: kostury  (Przeczytany 46984 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
kostury
« Odpowiedź #240 dnia: 16 Marzec 2007, 12:18:55 »
Cytat: Chudy
Witajcie, mam pytanie, ile jest patroli buntowników wokół Montery? ja znalazłem Daryla, Otisa, ale nie wiem  zkąd moge sie dowiedzieć hasła do Sanforda, bo wiem, że takowe istnieje, prosze o odpowiedz, a jeżeli patroli rebeliantów byłoby więcej niż 2 to proszę o zaznaczenie na mapie, na[prawde prosze... aha, jeszcze jedno, jeśli taki post już był to przepraszam najmocniej... Zgóry dzięki, czekam....

Chudy
20 kroków na północ od wioski Dennisa jest następna grupa buntowników którzy zlecają ci zabicie wszystkich krów we wiosce Dennisa. Są oni ukryci za malutkim wzniesieniem na dole.

Offline MattiR

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
kostury
« Odpowiedź #241 dnia: 17 Marzec 2007, 10:38:31 »
Szukam obecnie grobowca Akashy ( czy jak mu tam ) w Nordmarze
Jestem w miejscu które jest wskazane na mapie a tu nic
idę do okoła- Też nic
proszę was o pomoc w tej sprawie
z góry dziękuje

PS
to mój pierwszy post więc CZe :D

Hej
to znowu ja
mam takie pytanko
czy trzeba bedzie w pozniejszej czesci gry odnalzc Esmeralde
bo ja przebieglem cale wybrzeze i nic
z gory dzieki

Forum Tawerny Gothic

kostury
« Odpowiedź #241 dnia: 17 Marzec 2007, 10:38:31 »

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
kostury
« Odpowiedź #242 dnia: 17 Marzec 2007, 11:33:33 »
przed wejściem do grobowca Akashy stoją orkowie więc trudno ich przeoczyć. Sam grobowiec jest jakby we wnętrzy góry. Pewnie po prostu trafiłeś na półkę skalną gdzieśwyżej i jesteśnad wyjściem lub z drugiej strony góry. Wejście jest u podnóżna w jakby wąwozie.
Nie, Esmeraldy nie trzeba szukać, ona od razu na początku gry "znika" i nie ma o niej więcej mowa więc się nie przejmuj  

Offline Burzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
kostury
« Odpowiedź #243 dnia: 05 Kwiecień 2007, 19:08:15 »
Mam pytanie gdzie mogłbym znalesc cos takiego jak Dragrot?? I co to wogle jest... Chcialbym wykuc miecz o nazwie Moc przodków i akorat tam jest wymagany ten składnik. Z gory dziekuje.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
kostury
« Odpowiedź #244 dnia: 05 Kwiecień 2007, 20:05:23 »
Dragot to jest roślina dodająca siły, wyglądająca jak uschnięty krzak.
[img]http://img236.imageshack.us/img236/6779/dragrotno4.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Jeden egzemplarz rośnie niedaleko Ardeii jak schodzisz ścieżką w kierunku rybackiej chatki to skręcasz w lewo i tam gdzieś rośnie na łące.
Drugi na bank znajdziesz w jaskini pod Cape Dun tuż przed najniższą niszą ze smokami.

Offline Arcymag Ognia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
kostury
« Odpowiedź #245 dnia: 05 Kwiecień 2007, 20:12:38 »
Mam małe pytanko. Gdzie znajdę artefakt, o który prosi mnie ork (nie pamiętam imienia) z Geldern. Chodzi o ten z ruin na północy, lecz nigdzie ich znaleźć. Proszę o pomoc.

Offline Arcymag Ognia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
kostury
« Odpowiedź #246 dnia: 23 Kwiecień 2007, 18:25:56 »
Ja również mam pytanie. Jeżeli zdobędę już kostur (oczywiście magiczny - bo tak się nazywa) to może on czarować - przynajmniej tak słyszałem, ale właśnie nie wiem jak się nim czaruje. Proszę o odpowiedź.

Forum Tawerny Gothic

kostury
« Odpowiedź #246 dnia: 23 Kwiecień 2007, 18:25:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top