Autor Wątek: Spider-Man 3  (Przeczytany 3928 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Spider-Man 3
« dnia: 15 Kwiecień 2007, 10:54:41 »
Poruszę tu kwestie filmu Spider-Man 3. Ci co oglądali poprzednie pewnie nie mogą się doczekać trójki. Tu trailer.

http://youtube.com/watch?v=4OA01InN8l0

Po krótce. Peter ułożył sobie życie z MJ i Spidermanem, ale niestety jego kostium zmienia kolor na czarny. ( dla tych co nie wiedzą to jest Venom ) Venom pobudza jego mroczną osobowość i zaczyna się wszystko psuć. Do tego trafiają dwaj nowi przeciwnicy: SandMan i Goblin ( Harry Osborn ) oraz nowa dziewczyna    Jak sobie poradzi? Nie wiem nie oglądałem, a do Japoni nie zdążę... xD

Moim zdaniem SM 3 będzie o wiele, wiele lepszy niż poprzednie części. Większe możliwości animacji komputerowej, lepszy scenariusz i mnóstwo nowych wątków = super film który warto obejrzeć.

Co Wy sądzicie o trzeciej części.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Spider-Man 3
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2007, 12:06:21 »
Trzecia odsłona nawet ciekawe się zapowiada z tego co czytałem scenariusz jest już nieco porządniejszy niż w poprzednich częściach a aktorzy grają lepiej. Ale by tak naprawdę ocenić film trzeba go oglądnąć...

Jeśli chodzi o fabułę filmu to szczerze powiedziawszy spodziewałem się iż w trójce wystąpi venom w postaci spider-man'a jak i swojej własnej. Wiadome było, że pajączek zmierzy się z drugą wersją goblina ale prawdziwym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się sandmana jakoś nigdy nie zwracano na niego zbytnej uwagi nie był też ważnym przeciwnikiem a tu ci taka niespodzianka, bardziej spodziewałem się skorpiona ale cóż zobaczymy co pokaże film. Zapewne trójeczka będzie naszpikowana efektami specjalnymi oraz pojedynkami w końcu tylu przeciwników w jednym filmie...

Forum Tawerny Gothic

Spider-Man 3
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2007, 12:06:21 »

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Spider-Man 3
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2007, 12:46:57 »
Film może i będzie dobry, ale nie jako przeniesienie starych dobrych komiksów o Spider-menie do kina. Dlaczego? Komiksy (i serial animowany) w większości (bo są różne serie) są stworzone w specyficznym lekko komediowym stylu :) Szczególnie komentarze Petera (tzn. Spider-mana). A film? Akcja, akcja i trochę "niby" ekscytującej i wzruszającej fabuły. A przecież to wszystko już tyle razy przerabiano.... Nie wiem jak wy, ale ja Spider-mana lubię ze względu na jego styl (śmieszne teksty i ogólnie, taka "ludzka" ta postać jest), a tego nie przeniesie się do filmu z prawdziwymi aktorami. Jak już film z bohaterami komiksów - to tylko animowany. Takie jest moje zdanie :) Czyli dla kogo film? Dla fanów komiksowego Spider-mana raczej średni bo ma naprawdę niewiele wspólnego z stylem znanym w komiksach, ale zapewne film będzie niezły dla fanów filmów akcji i "fanów" którym nie przeszkadza taka zmiana Spider-mana.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2007, 12:48:31 wysłana przez Anaconda »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Spider-Man 3
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2007, 15:43:34 »
Cytuj
Jeśli chodzi o fabułę filmu to szczerze powiedziawszy spodziewałem się iż w trójce wystąpi venom w postaci spider-man'a jak i swojej własnej

Rozczaruje Cię, gdyż Venom w trzeciej części nie wystąpi we własnej postaci. W serialu jak i w komiksie jest tak, że opentuje tego drugiego fotografa. ( na trailerze ten blądyn co to go do ściany tak przyparł, bo mu zdjęcie zrobił    ) Dopiero w czwartej części z nim się zmieży. Mog nie mieć racji, ale raczej na trailerze by był pokazany, a jest pokazany tylko jako czarna, chodząca paćka.

Cytuj
Zapewne trójeczka będzie naszpikowana efektami specjalnymi oraz pojedynkami w końcu tylu przeciwników w jednym filmie...

Święta racja    Efekciki będą piękne. Już z trailera to wynika  

Mnie to zastanawia, czy on zabije Harry'ego Osborn'a czy nie. Bo na trailerze widać jak obok niego wybucha bąba, a on odchodzi i za plecami Pete'a widać wybuch    Ciekawe...
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 15:44:21 wysłana przez Arti »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Spider-Man 3
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2007, 15:55:32 »
Cóż, trailer i to jego różne wersje oglądałem dość dawno, jednak podobnie jak poprzednicy - również napalam się na ten film i mam nadzieję, że film Spider - Man 3 będzie jeszcze lepszy od poprzednich części, które mnie nie rozczarowały, wręcz przeciwnie - bardzo mi się podobały. Z pewnością "trójka" będzie jak dotąd najbardziej widowiskową i najbogatszą we wszelkiej maści efekty częścią przygód Petera Parkera, który znakomicie nadaje się do roli bohatera i wybawcy ludzkości. Uwagi dodaje sam fakt, że Spider - Man będzie musiał zmierzyć się nie z jednym (jak miało to miejsce w poprzednich przygodach człowieka - pająka - Green Goblin oraz Dr. Octopus), a z trzema czarnymi charakterami. Jak większości zapewne wiadomo, tym razem przeciwko niemu staną Venom, Sand Man i ponownie Green Goblin w postaci Harrego Osborna. Ciekaw jestem, jak to się wszystko skończy... dowiemy się wkrótce (premiera 4 maja).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Spider-Man 3
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2007, 17:53:52 »
Cytat: Arti
Rozczaruje Cię, gdyż Venom w trzeciej części nie wystąpi we własnej postaci. W serialu jak i w komiksie jest tak, że opentuje tego drugiego fotografa. ( na trailerze ten blądyn co to go do ściany tak przyparł, bo mu zdjęcie zrobił    ) Dopiero w czwartej części z nim się zmieży. Mog nie mieć racji, ale raczej na trailerze by był pokazany, a jest pokazany tylko jako czarna, chodząca paćka.
ÂŚwięta racja    Efekciki będą piękne. Już z trailera to wynika  
Ja również cię rozczaruję ponieważ będzie tak jak powiedziałem. Podobnie jak ty sądziłem iż nie zobaczymy venoma w jego, że tak powiem ludzkiej formie ale niedawno przeczytałem w gazecie iż reżyser zdradził jednak rąbek tajemnicy - powiedział, że venom wystąpi również w ludzkiej postaci.

Poza tym np. w tym materiale http://youtube.com/watch?v=fpnPlYWY1Dg pokazują scenę z typowym venomem który pokazuje ząbki oraz scenę łączenia się venoma z ofiarą (tym blondaskiem).
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 18:21:19 wysłana przez IsentoR »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Spider-Man 3
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Kwiecień 2007, 19:07:53 »
Cytuj
Ja również cię rozczaruję ponieważ będzie tak jak powiedziałem. Podobnie jak ty sądziłem iż nie zobaczymy venoma w jego, że tak powiem ludzkiej formie ale niedawno przeczytałem w gazecie iż reżyser zdradził jednak rąbek tajemnicy - powiedział, że venom wystąpi również w ludzkiej postaci.

Poza tym np. w tym materiale http://youtube.com/watch?v=fpnPlYWY1Dg pokazują scenę z typowym venomem który pokazuje ząbki oraz scenę łączenia się venoma z ofiarą (tym blondaskiem).

Nie martw się, nie rozczarowałeś mnie    tylko ucieszyłeś. Zawsze chciałem na żywo zobaczyeć jak się będzie rżnął czerwony pajączek z czarnym ( i tak pewni w czwartej części to będzie ), przecierz to tacy dobrzy przyjaciele   Oni spceialnie dali tego blondaska, by był temat na czwartą część. Ciekawe czy w czwartej seri pojawi się czarny kot? Chyba tak, bo skoro sie ta blondynka pojawiła, to napewno. W trzeciej części pojwaiły się postacie które odegrają znaczną rolę w następnej.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 19:08:22 wysłana przez Arti »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Spider-Man 3
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2007, 19:12:57 »
Podobnie jak Arthas trailery oglądałem dość dawno i muszę stwierdzić, że film prezentuje się znakomicie. Reżyser zamierza wsiąść dość duży rozmach w prezentowanych scenach. Dotychczas był jeden zły charakter który dawał pajączkowi nieźle w kość. Z tego co wiem w trzeciej odsłonie pojawić się ma aż trzech wrogów (Venom, Goblin, Sandman). Samo ukazanie tych postaci mówi nam, że w filmie będą niezwykłe efekty specjalne. Wszystko ładnie lecz biorąc pod uwagę fakt, że film dotychczas trwał około dwie i pół godziny to aż żal mnie ściska gdy pomyślę, że film mający taki potencjał może być zniszczony właśnie przez długość filmu. Samo dodatnie do filmu trzech wrogów może świadczyć, że producenci chcą jak najszybciej ukończyć serię Spider-Man'a. W kinie "Multikino" (Szczecin) dawali kiedyś ulotki z informacjami dotyczącymi trzeciej części. Ponoć ma być to ostatnia odsłona przygód pająka z czego jest mi dość przykro, ponieważ jego wyczyny zawsze oglądam z ochotą. Niektórzy mogą się ze mnie śmiać lecz pierwsza część tak mi się spodobała, że byłem na niej w kinie aż dziesięć razy. Z drugą było podobnie lecz ograniczyłem się do trzech razy.Mam nadzieję, że owy film nie będzie najgorszą częścią trylogii. Pozostaje nam tylko czekać na premierę która odbędzie się 4 Maja.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Spider-Man 3
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Maj 2007, 17:08:21 »
Trzecia częśc filmu jest zrobiona na podstawie komiksu. oglądałem go wczoraj w Silver Screen w ÂŁodzi. Super film fabuła i piękny wynikający z całej trzeciej części morał. Eddie Brock Junior został Venomem po tym jak w dzwonnicy kościelnej spadł na niego strój ów wspomnianego Venoma.

P.S Sand Man był za wielki (w sensie mocy i wielkości)  żeby w niego uwierzyć.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Spider-Man 3
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2007, 18:49:23 »
Ja osobiście na Spider-Mana 3 pojadę w ten piątek (urodziny) i z tego co wyczytałem i oglądałem film zapowiada się bardzo ciekawie. Jako fan (jako taki ale zawsze fan) pająka często oglądałem na Fox Kids (Jetix) który był świetny. Co do filmu nareszcie doczekałem się Venoma (ma trochę inny język niż w komiksie ale zawsze coś) no i jest też mniej znany Sandman. Jeśli o Sandmanie mowa to nowy film o Spider-Manie jest o wiele lepszy wizualnie chodzi o tych złych w wcześniejszych częściach był śmiesznie ubrany facet (Green Goblin) i naukowiec w ciuchach z śmietnika (tniemy koszty) któremu macki dorobiono komputerowo a on chodził sobie normalnie bez żadnych gadżetów po planie ni żebym wybrzydzał ale super łotr powinien wyglądać spektakularnie.No to jeszcze cztery dni i do kina na Spider-Mana 3.

Forum Tawerny Gothic

Spider-Man 3
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2007, 18:49:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top