Autor Wątek: Warhammer 40k: Dawn of War  (Przeczytany 2598 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Warhammer 40k: Dawn of War
« dnia: 14 Kwiecień 2007, 23:43:45 »
Ostatnio pogrywam sobie sporo w Warhammera 40k (przeszedłem już całą kampanię). Jest to niezwykle udany RTS, będę musiał kupić dodatki (Winter Assault, Dark Crusade). Czy ktoś z Was może grał w te grę? Jeżeli tak, to za co wam się spodobała (lub nie)? Ewentualnie można by się umówić na grę ;]

 
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:38:07 wysłana przez Trivet »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2007, 00:40:54 »
Ja grę kupiłem w serii eXtra klasyka neXt i mi się ogromnie spodobała. Na samym początku mile zaskoczyła grafika, a później bez sprzeciwu zacząłem kampanie single player i wciągnęła mnie na kilka godzin.
Podczas zabijania orków, marines chaosu i eldarów (w imię Imperatora oczywiście) wyjawił się bardzo dobry chodź typowy RTS a plan działanie najczęściej był taki postaw budynki zrób wojsko i hajda na wroga.
No i właśnie dochodzimy do sedna sprawy bitwy ech tego się nie zapomina wielka armia kosmicznych marines kontra cuchnący orkowie plus fakt że można ustawić tak kamerę że wygląda to jakbyś sam brał w tej bitwie udział.

PLUSY

-grafika
-solidny RTS
-bitwy
-4 armie czyli kosmiczni marines, marines chaosu, orkowie i eldarowie plus jeszcze 3 kolejne które przynoszą nam dodatki a te nacje to Gwardia Imperialna ,Tau i Necroni i każdą z tych nacji gra się inaczej.
-cena (przynajmniej teraz wynosi 19,99 zł)

MINUSY

-w kampanii single player gramy tylko kosmicznymi marines.

OCENA
9,9/10

Forum Tawerny Gothic

Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2007, 00:40:54 »

Offline SzpakU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2007, 21:17:58 »
Kupiłem dość dawno, jeszcze za czasów cdprojekt.info. Gra świetna, choć krótka, zdecydowanie relic mógłby się postarać o dłuższą kampanię dla jednego gracza. Najbardziej mnie zachwyciło intro do tej gry. Nawet dziś potrafię obejrzeć go sobie gdy jestem w rozpaczy i podtrzymać się na duchu. Grafika jest bardzo dobra, chociaż Company of Heroes to to nie jest (te flaczki wyrywane z orków przez drednoty, bądź nabijanie na miecz przez tego olbrzyma od eldarów). Gra jest zróżnicowana i bardzo efektowna. W końcu jest dziedziną world cyber games. Jeśli ktoś gra w tą grę, wie co to znaczy dobry, niesztampowy RTS.
Polecam!

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2007, 22:01:18 »
Ja również kupiłem ją dawno a dokładnie 2005 wakacje (koniec). Bardzo mnie zaskoczyłe ładna grafika ciekawie przemyślane postacie i fabuła. Sczególnie spodobał mi sie ten Eldorański wielkolud chyba bóg zniszczenia nie pamiętam dokładnie. Z upływem czasu gra zaczeła mi się coraz bardziej pdobać, te jednostki i misje coś pięknego. Wpadłm w zachwyd   ale to nie trwało długo gdyż pardzo szybko się skończyła  Ale mimo tego polecam a szczególnie że teraz kosztuje jedyne 19,99zł

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Maj 2007, 23:02:12 »
Ja osobiście w tą grę w ogóle nie grałem, lecz dużo widziałem, jak brat grał. Na pierwszy rzut oka, gra wywarła na mnie dosyć duże wrażenie. Bardzo ładna grafika, dobra grywalność i elementy  przypominające Warcrafta.
Zdziwiłem się natomiast tym, że jak grałem w Warhammer: Mark of Chaos, to nie można było budować budynków, ani tworzyć w nich armii i wydobywać surowców. Ciekawa kampania, lecz minus to to, że można grać tylko marines. Podsumowując, to grę można polecić każdemu, szanującemu się fanowi RTS-ów.

Pozdrawiam.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Maj 2007, 00:02:50 »
Nigdy nie miałem przekonania do tego typu gier. Pewnie dlatego, że strzelanki itp nigdy mnie nie rajcowały. Jednak muszę się przyznać, że gra Warhammer 40K, wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Duze wrażenie wywarła na mnie grafika, która w podobnych tego typu grach prezentuje się słabo. Bitwy, również bardzo dobrze są zrobione, na pewno przyciągają uwagę. Mogę się pochwalić, ze był to jedyny RTS, przy którym spędziłem trochę czasu.

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj 2007, 11:46:48 »
Gra jest świetna. Grałem w nią wraz z Winter Assault i Dark Crusade. Szczególnie polecam ten drugi dodatek ponieważ w sumie jest tam 7 frakcji i każdą można ukończyć grę. System gry różni się tam o tyle, że mamy pokazaną planetę i wybieramy, które prowincje chcemy atakować.

Zapraszam także tutaj --> dawnofwar.xk.pl
Trochę mało tych informacji ale zawsze coś jest.
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2007, 11:47:28 wysłana przez Vengard »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj 2007, 16:34:47 »
Cytat: Casano
Nigdy nie miałem przekonania do tego typu gier. Pewnie dlatego, że strzelanki itp nigdy mnie nie rajcowały.

Respekt, jeżeli uważasz że WH40K to strzelanka to brawo  
Dla sprostowania - WH40K to strategia czasu rzeczywistego, czyli RTS

 

Forum Tawerny Gothic

Warhammer 40k: Dawn of War
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj 2007, 16:34:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything