Autor Wątek: Lineage II  (Przeczytany 4187 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Lineage II
« dnia: 14 Kwiecień 2007, 21:06:53 »
No właśnie chciałbym z wami podyskutować tutaj o bardzo dobrym mmo jakim z pewnością jest Lineage ][ obecnie grywająca kronika C5 na większości serwerów.

Chciałbym się zapytać na jakiś serwerach gracie, i jakimi postaciami ewentualnie fajnie by było gdybyście podali lvl'e i czy gracie w jakiś klanach. I za co tą grę lubicie :]

Cóz ja gram na serwerze Reddragon. Obecnie moja postać to Elf Wizard na 12 lvl i jestem w klanie nmkz. Osobiście lubię tą grę za świetny podkład dzwiękowy, przepiekną grafikę oraz naprawdę baaaaaardzo ogromny świat :D Można podziwiać i podziwiać przepiękne widoki a mobów jest dosyć do wybicia. Kiedyś również grałem w L][ jednak miałem przerwe ale powróciłem :D No ale podaje pare przydatnych linków.

http://www.lineage2.com/ - oficjalna strona gry
http://www.lineage2.pl/site/news.php - polskie wsparcie ;]

Zapraszam i naprawdę polecam. Kluczem do prawdziwej gry jeżeli jesteśmy newbie jest poprostu zapoznanie ludzi na czacie i podjęcie współpracy/prośba o pomoc a zobaczycie jakie bedą efekty ;]

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:36:38 wysłana przez Trivet »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj 2007, 19:01:11 »
Hmm raty x7 ja obecnie gram na ratach x3 (low rate) i muszę powiedzieć że jest naprawdę zaje.  Polowania i dropienie itemków wraz z kompanami z klanu na 40 lvl to jest niezły hardcore. No i obecnie takiego mam dziś zapożyczyłem sie na 1kk adeny żeby profke kupic xDD. Ehh nowe skile, gra się toczy dalej, no i planujemy zdobyć lvl 5 klanu no i na początek miasto dion poza tym szykuje się duża wojna z innym klanem. Ehh ta gra , to bajeczka, ale tylko wtedy jak kogoś tam poznasz bo bez klanu tak od 20 lvl cieńko będzie;]. Z ludźmi można naprawde sie zżyć, a poprzez współprace wiele nauczyć. Gra wciąga jak cholera, polecam, warto przeczekać te 3 GB w sumie do sciągnięcia, bo krótko mówiąc gra roox.

Moja aktualna postać

Elven Elder (Starsza Elficka Wyrocznia>Clan Buffer) lvl 40
Orc Mystic lvl 8
Dark Elf Fighter lvl 10

Pozdrawiam i zapraszam na Reddragon

Forum Tawerny Gothic

Odp: Lineage II
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj 2007, 19:01:11 »

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2007, 09:35:11 »
Ja polecam jednego kupca na moim serwerze "Jestem".Naprawdę koleś kupuje wiele rzeczy.Animal bone ,coarse bone powder ,spirit ore ,soul ore ,coal ,charcoal ,animal skin ,mithril ore i takie tam.Niezle mozna zarobic.

I polecam siebie.Sprzedaje jak narazie SSD.20 adena za jedno :D.

====================================
Nowe statsy:
ELF[31lv.]-WIZARD
KRASNOLUD[ok.22lv.]-ARTISAN
ORK[ok.13lv.]-WARRIOR

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Lineage II
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maj 2007, 13:33:57 »
Ja niedawno zacząłem grac w Lineage więc postaci zajebi*tej nie mam

Postać
Human Mystic (Lvl7)

Serwer: x3 gra się super tak jak powiedział Arkhan

Nie jestem jeszcze może dobrą postacią, ale jak na początek idzie mi nieźle. Nick mam taki sam jak tu na forum

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2007, 13:22:38 »
Warto by ten temacik odświeżyć.  

Mam parę pytań do wyjadaczy :D

1) Czy Elven Elder po 60 lvlu jest aż tak cenny dla klanu? Mam go na 53.

2) Mam spoila na 15. Wiem że Raid Boosów nie można spoilować, jednak czy przy spoilu itemki na mobach [bronie, SETY] wypadają częściej niż przy zwykłym dropie dla szczęściarzy?

3) Jakie znacie szybkie sposoby nabicia kasy oprócz zrobienie spoila/crafta , questów i sprzedawania matsów?

4) Co do Spellhowler'a. Demons tunic dodaje +4 INT, a Karmian Set +15 cast. speed, który set jest lepszy biorąc pod uwagę doładowane dye dla SH Int +4, wit +4, Con +4 ? Karmian czy demon?

Pzdr.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec 2007, 15:18:52 »
1. Elven Elder o ile dobrze pamiętam to elficki odpowiednik Propheta więc jest cenny wkońcu darmowe buffy co nie? :D

3. ÂŻebranie hehe :P

4. Raczej c.speed inwestuj bo Sps wykończy cię zanim rzucisz czar a SH ma duży dmg czarów tak czy siak więc.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwiec 2007, 21:14:55 »
Cytuj
1) Czy Elven Elder po 60 lvlu jest aż tak cenny dla klanu? Mam go na 53.
EE nie posiada aż tak potrzebnych buffów. Jak dla mnie lepszymi bufferami są PP i SE, zwłaszcza dla nukerów. EE nie jest aż tak zły, jednak magów dużo nie wspomoże (poza silnym buffem WM).
Cytuj
2) Mam spoila na 15. Wiem że Raid Boosów nie można spoilować, jednak czy przy spoilu itemki na mobach [bronie, SETY] wypadają częściej niż przy zwykłym dropie dla szczęściarzy?
Jeżeli dobrze zrozumiałem, to co chciałeś napisać, polecam ci poszukać w Google Drop Calculatora. On ci bardziej pomoże.
Cytuj
3) Jakie znacie szybkie sposoby nabicia kasy oprócz zrobienie spoila/crafta , questów i sprzedawania matsów?
Rada: nie żebrz. Najlepiej wytrenować sobie krasnala do 40lvl. To raczej najszybszy sposób. Oczywiście możesz równie dobrze wykonywać w nieskończoność quest na Hatchlinga, wytrenować go do Stridera i sprzedać komuś za 40kk, ale to dość czasochłonne.
Cytuj
4) Co do Spellhowler'a. Demons tunic dodaje +4 INT, a Karmian Set +15 cast. speed, który set jest lepszy biorąc pod uwagę doładowane dye dla SH Int +4, wit +4, Con +4 ? Karmian czy demon?
Pierwszy raz słyszę o takich Dye, które by do wszystkich statystyk tyle dodawały naraz.
Jaki set wybrać? Proste: chcesz expić - wybierz demona; chcesz uczestniczyć w PVP - wybierz karmiana.

Dawno nie grałem w L2, więc nie wiem, czy dobrze ci udzieliłem rady odnośnie pierwszego pytania.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec 2007, 21:48:05 »
Cytuj
ierwszy raz słyszę o takich Dye, które by do wszystkich statystyk tyle dodawały naraz.

Nie miałem czasu na dopisywanie co one odejmują gdyż jest to mało istotne jednak ku jasności

+4INT - 4MEN
+4WIT – 4MEN
+4CON – 4STR

rdr. - pytanie, grałeś na Reddragonie?


Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec 2007, 22:33:29 »
Cytuj
+4INT - 4MEN
+4WIT – 4MEN
+4CON – 4STR
Aha, już rozumiem.
Cytuj
rdr. - pytanie, grałeś na Reddragonie?
Tak, grałem. Grałem tam praktycznie niewiele. Jak dla mnie za duży był tam rate. Serwer ogólnie nie przypadł mi do gustu.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Czerwiec 2007, 11:28:29 »
Reddragon jest podzielony na trzy jakby podserwery - RD 1 ma raty x3, RD 2 15 x RD 3 500 x więc dla każdego coś miłego.

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Czerwiec 2007, 15:50:26 »
1) Czy Elven Elder po 60 lvlu jest aż tak cenny dla klanu? Mam go na 53.
Nie znam się zbytnio ,ale lepszy zdecydowanie jest SE.Na moim serwie praktycznie co 1000 gracz jest EE xD.A graczy jest z 3000.Ale odpowiadając na pytanie-jest cenny ,ale nie zabardzo.

2) Mam spoila na 15. Wiem że Raid Boosów nie można spoilować, jednak czy przy spoilu itemki na mobach [bronie, SETY] wypadają częściej niż przy zwykłym dropie dla szczęściarzy?
Chodzi ci ,czy częściej się spoiluje niż dropuje?Jeśli tak to odpowiedź brzmi raczej tak.Właściwie każdy itemek można szybciej spoilnąć ,jak ma IsentoRę określony level[bo jak wiadomo i mniejszy level twój od moba tym wuiększa szansa na lepszy spoil i drop]

3) Jakie znacie szybkie sposoby nabicia kasy oprócz zrobienie spoila/crafta , questów i sprzedawania matsów?
Tu mogę ci  bezproblemowo napisać:
1)Trenuj smoka na striodera i sprzedaj.Troszku zarobisz.
2)ÂŁów ryby.Kup se wędke z B-grade/A-grade jak możesz i przynęte.Jak będziesz mieć dużo POCAF to sprzedaj.Cuś takiego można sprzedać po 750a.A wypada to po 50 z ryby często :)[ale trza rozpruć rybę i to co ma wśrodku wymienić na POCAF].Czyli jak masz dużą cierpliwość i będziesz łowił tak z 2 godziny to sporo kaski masz [ale jak masz już kupca :))]

4) Co do Spellhowler'a. Demons tunic dodaje +4 INT, a Karmian Set +15 cast. speed, który set jest lepszy biorąc pod uwagę doładowane dye dla SH Int +4, wit +4, Con +4 ? Karmian czy demon?
Karmian.Będziesz miał +15 CS co jest bezcenne i +4 INT co daje Demon Tunic ,bez dye.


Nie wytłuszczaj tak dużej ilości tekstu, bo staje się on nieczytelny i nieestetyczny. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 21:29:49 wysłana przez Arthas »

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Lineage II
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:30:43 »
Był już temat o tej grze, ale chodziło skąd pobrać clienta itp ;) A mi chodzi, żeby pogadać, wymienić się doświadczeniami, powiedzieć, jak się wam ta gra podoba lub poopowiadać co nieco ciekawostek ;)

No więc, na jakich servach gracie?

Ja zetknąłem się z różnymi rozbieżnościami w ratach, grałem zarówno na x13 jak i x150. Teraz gram na x5000 i powiem, że nie ma to jak stary dobry World c3 x13 ;) Tam miałem wielu kumpli, z niektórymi gadam do dziś, chociaż serv padł jakieś dwa lata temu. Pamiętam jak wszyscy srali w gacie jak przechodziłem z Orzełkiem, DaggeremPL, Muchą i innymi a nad nami znak naszego klanu i ally FORZE :) Niech no który fiknął to ich zaraz Cruisadersi wycinali ;] Najlepsze ally w grze ;) Pamiętam jak się walczyło o B-grade, później o A-grade ;] To były czasy, no ale potem serv się rozpadł i tyle. Przeszło na c4 a tam był Khaos x150. Tam z kolei wyczynem był nobless ;) Mimo, że miałem najlepszy polski klan, rozwaliłem w ten sposób dwa wcześniejsze polskie, wszyscy najlepsi poszli do mnie, to tego tak dobrze nie wspominam. Nie wiem czemu, ale to już nie to samo, co dojście do czegoś gdy się zaczęło i 20 lvl był powodem do skakania po pokoi i wychwalaniu na całe Giran :D A potem jakiś dupek srał się, że mieszasz sety ;] Teraz gram na c6 Antique x5000, jestem w takim klanie, co lider jest drugim graczem na servie i ma przyjaźń z najlepszym graczem, więc oba klany czyszczą cały Baium Lair i ct2 ;) Tu z kolei jako takim wyzwaniem jest multi klasa (ja mam z th na paladyna). As Ctritical Damage +25, secik Ic +10, ringi ok +12 i baium ring oraz antharas earring +3, a jestem stosunkowym średniakiem. No może jednak trochę się wybijam, w sumie nie byłbym w takim klanie ;P 446/166 pvp/pk... Tu jest trochę głupio, bo jak ktoś idzie an baium farmić guild coiny, od razu musisz go załatwić, bo takie zasady prawa dżungli, które obowiązuje na servie. Ale jedno co mi się podoba to to, że jak jeden klan (np my i klan THBG) wytnie kilku graczy dobrego dość klanu, to idzie taka wojna o baium, że szok. Po dwudziestu luda na stronach o zwykły honor ;] A potem jak już jedni dadzą spokój lata się po całym Aden i Giran i nawija, że ten klan to n00by i podaje się wynik walki, czyli ile razy oni dali To Village, nobless i z powrotem, a ile my, np. "xaxaxa OOOO clan is n00bs! Battle of Baium Lair 9:1 :D:D:D", a oni "Lol noobs, see you later" ;D A wy, jakie macie wspomnienia, przeżycia? ;)
 Bo szukanie bolało.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Lineage II
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:30:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything