Autor Wątek: Jak gracie?  (Przeczytany 3995 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kong

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Jak gracie?
« dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:25:22 »
Chodzi mi o to jak walczycie? według mnie najlepsza jest magia,w GIII jest ona potęrzna i bardzo różno rodna a pozatym mag też walczy bronią :) kosturem

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Jak gracie?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:39:48 »
Na poczatku mała uwaga. W 2 linijkach zrobiłeś 4 ortografy i jeśli się nie mylę 1 interpunkcyjny. Wstyd.

Ja to standartowo mieczem najczęściej. Na późniejszym etapie gry używam łuku do zabijania słabych stworzeń, gdyż zazwyczaj padają od 1 strzały. łuku używam także do zadawania obrażeń stworzeniom silnym. Kilka lub czasami kilkanaście strzał z dobrego miejsca i stado bizonów leży :D.

Forum Tawerny Gothic

Jak gracie?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:39:48 »

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Jak gracie?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień 2007, 23:41:50 »
Ja za dobrze magiem nie gram (chociaż ostatnio udało mi się Gothica pierwszego przejść jako Mag Ognia) więc mój faworyt to mieczyk ^^ Fakt, że magia jest skuteczna ale do miecza nie jest potrzebna mana bo jedynie traci się Wytrzymałość podczas blokowania ale rzadko przytrafiały mi się sytuacje abym musiał blokować xD Ale do rzeczy - staram się też używać łuku bo kusza dla mnie (póki co) jest dupna. Powód to wolne ładowanie (przynajmniej na początku gry) a łukiem to od początku można sobie dobrze radzić jeśli się ćwiczy naturalnie    

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Jak gracie?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2007, 13:28:09 »
Ja magii użyłem chyba maksymalnie 2 razy xD...Nie chciało mi się jej używać bo mieczykiem wszystko zabijałem.Jak się nauczyłem walke dwoma mieczami to niczym innym już nie waliłem xD.Wracając do użycia magii to chyba użyłem ,tego najsłabszego od druidów.Rzuciłem czar i nic...dopiero potem się skapłem ,że jkak rzuce to zwierzęta się walą na wybrany cel....

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Jak gracie?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwiecień 2007, 08:35:29 »
Pytanie tego typu się jusz pojawiło na forum gdzieś, ale i tak udzielę odpowiedzi na nie. Ja prefruję bron dwuręczną z łuku kozystam polując na jelęnie i inne takie. Ostatnio spróbowałem troche magii. Jest fajna, ale zbyt szybko zabija sie przeciwnika. Bronią się bardzo mecze, ale odcuwam wielką satysfakcje.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2007, 08:36:42 wysłana przez Dydu »

Offline Morr@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Jak gracie?
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwiecień 2007, 16:20:24 »
Ja uwielbiam walczyc 2-oma mieczami!Jak sie dojdzie do wprawy i umiejetnie robi obroty to wspomniane wczesniej stado bizonow pada{bez straty zycia z mojej strony} po 30s.Od lukow wole kusze i stosuje je tylko na trolle na poczatku gry.Magii wogole prawie nie uzywam,bo wg. mnie to jest nie dawanie szans przeciwnikowi,wole wykonywac wszystko mieczami.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Jak gracie?
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Kwiecień 2007, 17:50:08 »
Najlepsza jest walka 2 mieczami. Można robić kombosy a i szybciej walka idzie :). Ale to zależy kto jak woli, jak masz tarcze, masz więcej obrony znowu jak masz dwa miecze więcej obrażeń zadajesz. Jedyną głupotą jest walka jednym mieczem, chyba że ktoś testuje się w trudnych warunkach. Co do łuków nic nie mam (szybko się przeładowują) znowu kusze przeładowują się pół godziny, ale jak kto woli. Magii używam jak chce się pobawić, kilku się magii się nawet nauczyłem, ale to raczej strata punktów nauki.

Offline Nexxis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Jak gracie?
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Kwiecień 2007, 13:59:43 »
Ja tam walczę mieczem jednoręcznym i tarczą ale niekiedy wspomagam się magią, która w GIII jest bardzo przydatna. Dzięki tarczy mogę się skutecznie bronić a dzięki broni jednoręcznej zadawać szybkie skuteczne ataki.  

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Jak gracie?
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwiecień 2007, 08:51:03 »
Zdecydowanie w trzeciej części wybieram walkę, oboma mieczami. uważam, że jest to jeden z najlepszych sposobów walki wręcz. Szybkie, ataki, umożliwiają szybkie zniszczenie przeciwnika. Od pierwszej serii, do ostatniej, zawsze szkoliłem swojego zawodnika, pod względem walki na miecze, i nigdy tego nie żałowałem.

Co do magii, nie miałem do niej jakiegoś większego przekonania, chodź nie powiem, że jest to bardzo ważny element w grze. Jednak zawsze przyciągały mnie dobre ostrza.

Offline kendzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jak gracie?
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maj 2007, 18:13:14 »
Moja odpowiedź brzmi jak ta od Casano z małym wyjątkiem. Mianowicie "fala ognia"  

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Jak gracie?
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Maj 2007, 18:46:52 »
Gdy grałem w ów gre (pare tygodni temu), używałem najczęściej łuku gdyż najbardziej  preferuje tego typu broń. Walczenie łukiem ma swoje zalety, można zabić wroga gdy jest daleka bez uszczerbku na naszym życiu. Jednak gdy wróg nas zaskaczy albo jest za blisko, łuk jest zły. Dlatego oprócz walki łukiem szkoliłem się w walce mieczem, nie jednym rodzajem tylko we wszystkich rodzjach ( dwa ostrza, dwuręczny, jednoręczny, miecz + tarcza).

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Jak gracie?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2007, 19:15:33 »
Ja walcze mieczem i tarcza ale bede walczył dwoma ostrzami jak opanuje tą technike.Na odległość strzelam z kuszy bo to świetna broń na niektóre stworzenia.Często podczas rewolucji właże na jakiś dach i strzelam orków z kuszy. :P
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2007, 19:19:19 wysłana przez Onar »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Jak gracie?
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:02:50 »
ja sie w gothicu zaciekawiłem tarczą i nią właśnie walczyłem przez pół gry a przez drugi pół to niszczyłem magią   która jest bardzo faina, różno rodna, ciekawa i potężna a od czasu do czasu walczyłem dwoma ostrzami ale nie za często bo mi sie nie chciło lecieć do Varantu do nauczyciela a jak sie nauczyłem to miałem wtedy trzy specjalizacje:
-Walka 2 brońmi
-Magia
-B.jednoręczna + tarcza
i wybrałem magie bo chciałem zobaczyc jakie są czary.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 21:03:28 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Huno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Jak gracie?
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Czerwiec 2007, 10:23:39 »
Ja różnie walczyłem błyskawicą (czar beljara)+regeneracja many+200 many,albo walczę elbastro i tarczą królewską i 2 mieczami elbastro i miecz królewski

Forum Tawerny Gothic

Jak gracie?
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Czerwiec 2007, 10:23:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything