Ankieta

Czy lubisz SpellForce'a: Zakon

Tak
22 (75.9%)
Nie
1 (3.4%)
Niecierpi
2 (6.9%)
Troch
4 (13.8%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: SpellForce: Zakon ÂŚwitu  (Przeczytany 4504 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« dnia: 14 Kwiecień 2007, 15:33:50 »
Ja uważam, że SpellForce: Zakon ÂŚwitu to całkiem ciekawa gra. Naprawdę udane połączenie gry RPG i gry strategicznej lecz po kilku dniach grania gra zaczyna się nudzic tak jak się to stało ze mną. Po prostu ta gra na początku wciąga a potem tak jakby wyrzuca.  Jej plusy to: ciekawa fabuła, wersja multiplayer i może jeszcze parę. A minusy: gra szybko sie nudzi, cały czas robisz to samo. Czyli budujesz osadę zbierasz ludzi atakujesz orków bandytów lub goblinów.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:01:14 »
SpellForce: Zakon ÂŚwitu zaciekawił mnie na tyle, że przeszłem go całego gra jest podzielona jakby na trzy etapy: najpierw niszczysz orków potem ożywieńców a na końcu walczysz z ostrzami cienia. Uważam, że SpellForce to ciekawa gra warta tego żeby w nią zagrać.

Forum Tawerny Gothic

SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2007, 20:01:14 »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwiecień 2007, 10:54:41 »
Spellforce to fajna gierka.Ma ciekawa fabubule,nawet dobra grafike, fajna muzyke( w miescie),lecz jej najwiekszym blendem jest to ze caly czas gra polega na tym samym.Ogólnie to fajna gierka, w która zawsze chce mi sie pograc.

PS:Przepraszam za bledy, ale klawiatura mi sie psuje i nie da sie inaczej pisac.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 11:08:36 wysłana przez Kirgo32 »

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2007, 12:55:46 »
Ja lubię grę Spellforce: Zakon ÂŚwitu dość ciekawa,lecz nie długo grałem bo cieło mi się, a teraz jej niemam chociaż bym zainstalował bo wymieniłem sprzęt. Ale jeśli chodzi o gre to mnie użekł ciekawą historią i wypasionymi misjami jak najbardziej polecam tą gre bo jest jedną z najlepszych ,a w dodadku jest TANIA

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2007, 15:13:49 »
SpellForce: Zakon ÂŚwitu to świetna gra. Ma świetną fabułę, grafikę, muzykę... Ogólnie bardzo mi sie podoba.
Morzna krztałcic postac na wiele rodzajów, do wyboru ma my płec , twrz do umiejetności jakimi chcemy grac. Poprostu rewelacja. Spellforce jest jedną z moich ulubionych gier.

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sierpień 2007, 21:04:19 »
Mam tą grę od niedawna z EK, więc ogólnie narazie się nie wypowiem, zaciołem się na misji "Droga do Shiel. A mianowicie nie mogę zniszczyć obozu z wieżyczkami orków, niszcze 2 i uzupełniam armię, i robie tak z następnymi ale następne ataki z góry są zkazane na niepowodzenie, ma ktoś jakąś poradę?
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2007, 21:05:33 wysłana przez Kamil13 »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2007, 21:27:20 »
ha a ja dla odmaiany powiem że gra mi sięnie podoba... owsze mma ciekawą fabułe i dość zaskakujące zakończenie, nawet niezłą grafikę... ale wiadomo gra z takiej serii nie wykazuje jakiś zrewolucjonizowanych odkryć idż zabij albo znajdź i przynieś... grałem w spelforce i 2 dodatki juz przy ostatnich misjach drugiego dodatku strasznie mi sięnudziła nie poleciłbym jej niokomu...

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Październik 2007, 17:35:00 »
Gra mi się podoba średnio, kilka tygodni temu ukończyłem Zakon ÂŚwitu i teraz jestem na końcu w kampani Aryna. Gra ogranicza się na trybie:
1. Buduj osadę
2. Twórz armię
3. Niszcz
Grafika nie jest oszamiająca. Warto zwrócić uwagę że gra na większej bitwie na 256 MB RAM chodzi nie płynie.
Fabuła w zakonie świtu kończy się jakoś dziwnie: Mag Kręgu okazuje się być młodym Rohenem i wyrusza w przeszłość. Później (w dodatku oddech zimy) lądujemy w jakiejś dziurze i na tym koniec. Grę oceniam na 6+/10

Offline Ken'Udz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Październik 2007, 20:04:00 »
SpellForce: Zakon ÂŚwitu jest super, szczególnie połączenie RPG i strategi.Gra mnie na początku tak wciągnęła, że nie umiałem od kompa odejśc. Później już coraz niej mi sie podobała.Gra ma rozbudowaną fabułę,ponieważ jest dość długa kampania główna i kampanie poboczne.ÂŁatwo je st "pojąć" tę grę, ponieważ budujesz armie i masakrujesz wszystkich wrogów na swojej drodze i nie tylko    Dobre też jest to,że można chodzić samemu awatarowi i bohaterom.ogólnie rzecz biorąc to świetna gra

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Październik 2007, 15:39:26 »
Wie ktoś może gdrzie jest stół kowala kości w Mirraw Thur ?

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Październik 2007, 16:12:15 »
SpellForce to świetna gra przeszedłem ją już kilka razy, różnymi postaciami i za każdym razem grało mi sie przyjemnie (najtrudniej było łucznikiem). Faktem jest, że gra jest trochę monotonna i zaczyna się przez to nudzić ale mnie to nie zniechęciło . Polecam wszystkim dodatki do tej gry "Oddech Zimy" a w szczególności  "Cień feniksa".

Nie jestem pewien bo dawno nie grałem ale wydaje mi się, że ołtarz kości znajduje się gdzieś w północno-zachodniej części Mirraw Thur.

Dyum

  • Gość
SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Październik 2007, 18:05:49 »
Ja również grałem w Spellforce: Zakon ÂŚwitu i.... spodobał mi się, tylko że po kilku dniach grania zaczyna się naprawdę nudzić. Bo najczęściej celem jest zbudowanie wioski, "wyprodukowanie" wojsk i rozwalenie wroga potem przejść do innej krainy i znowu i znowu i znowu .........i znowu

Forum Tawerny Gothic

SpellForce: Zakon ÂŚwitu
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Październik 2007, 18:05:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top