Strefa pomocy > Gothic

Broń 1/2 ręczna, łuk, kusza czy magia?

(1/46) > >>

MenThor:
Tu wypowiadajcie sie na temat jakiego typu broni najbardziej lubicie urzywać. A moze lubicie magie?

Ja uwielbiam mało popularny łuk, no poprostu cudownie jest celować do biegnącego do nas orka i gdy już ma zadawać cios to ostatnia strzała go zabija.

DeadFish:
I to jest głupie, że strzela sie do obiektu z łuku który jest 50 tycimetrów od Ciebie ;]

Ja tam uwielbiam siekać bońmi jednoręcznymi :)

Metztli:
Ja najbardziej lubie posługiwać się magią. Dlaczego? Magowie wygladają niepozornie... ale są potężni. W jednej chwili mogą spopielić lub zamrozić wroga. Co po niektórzy mogą sobie przyzwać armie nieumarłych i demonów do pomocy... I tych lubie najbardziej...

ZewNocy:
Jeśli chodzi o mnie to ja wole bakać bagienne ziele , ale bądźmy poważni . Najbradziej lubie posługiwać się magią ,szczegolnie zaklęciami obszarowymi . Jednym ciosem mozna powalić na ziemie kilku przeciwnikow naraz . Hehe a pozniej można na spokojnie ich przeszukać czy nie mają czasem bagiennego   .

Arkhan:
Ja preferuję magię. Magia w swoim rodzaju przewyższa wszystko, biorąc pod uwagę fakt iż jeden gest i każdy może od razu zginać. Naturalnie, wymaga to mocy, jak broń wymaga siły. Jednak wolę magię, może dlatego że zaklęcia "fajnie wyglądają" i "fajne" zadają obrażenia.

Z wyrazami szacunku...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej