Autor Wątek: Rok Forum  (Przeczytany 2504 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Rok Forum
« dnia: 09 Kwiecień 2007, 21:29:33 »
Jak wiecie a może nie wiecie serwis Tawerny Gothic ma już dwa lata na karku natomiast forum dwa dni temu obchodziło swe pierwsze urodziny. Chciałbym złożyć całej administracji najserdeczniejsze życzenia z powodu tego święta oby serwis rósł w siłę a userzy byli mili i uśmiechnięci. Moderatorom forum życzę by mieli mniej pracy. Redaktorom serwisu życzę by nie spoczywali na laurach i tworzyli coraz to nowsze i lepsze artykuły na potrzebę serwisu. Modderą życzę udanej pracy przy tworzeniu modów, by cieszyli się ze swych "dzieci". I wreszcie dotarłem do najważniejszej grupy społecznej na tym forum, userzy. To dzięki wam nasz portal wygląda tak a nie inaczej, to wy napędzacie życie na forum, bez was cała nasza praca poszła by w niepamięć. ÂŻyczę wam wielu długich poprawnych językowo () postów, by moderatorzy i admini nie dawali warnów jak cukierków oraz by wam szczęśliwie mijały chwile spędzone na Tawernie Gothic.

Nigdy nie byłem dobry w pisaniu tego typu rzeczy lecz mam nadzieję, że nie wyszło najgorzej
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2007, 21:51:20 wysłana przez IsentoR »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Rok Forum
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2007, 21:50:57 »
Cytat: DODO
Jak wiecie a może nie wiecie serwis Tawerny Gothic ma już dwa lata na karku natomiast forum dwa dni temu obchodziło swe pierwsze urodziny.
Trochę przesadziłeś drugie urodziny serwisu oblewać będziemy za około 70 dni a jeśli chodzi o forum to sądzę, że jest to jako taki sukces ma już ono rok a nadal ktoś tutaj wpada i nadal mamy o czym pisać. Jednak nie spoczywałbym na laurach ponieważ przez pierwsze dwa lata pada większość for dyskusyjnych gdy sytuacja będzie się nadal polepszać jeszcze przez jeden rok i nie spotka nas żaden kryzys uznam misje za wykonaną.


Cytat: DODO
Chciałbym złożyć całej administracji najserdeczniejsze życzenia z powodu tego święta oby serwis rósł w siłę a userzy byli mili i uśmiechnięci.
Dziwnie to zabrzmiało jak byśmy byli na jakimś komunistycznym wiecu...
Nie ma tu za bardzo komu dziękować poza osobami, które piszą posty i wpadają na forum nie ma co tutaj dzielić ich na kategorie bo liczy się każda aktywna osoba niezależnie od posiadanej funkcji. Mam nadzieję, że wytrzymamy ze sobą jeszcze kilka lat i nie pozabijamy się z powodu różnicy poglądów w danych tematach.

Forum Tawerny Gothic

Rok Forum
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2007, 21:50:57 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Rok Forum
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2007, 22:29:56 »
Do dużego sukcesu przyczyniło się również gram.pl(mimo wielu problemów), dzięki któremu połączyliśmy nasze oba fora, co okazało się sukcesem. Serwis ma jeszcze wiele dziur, które my społecznośc Tawerny Gothic, próbujemy załatac, tak aby strona z dnia na dzień była jeszcze lepsza. Forum, jak forum, dyskusja trwa, i oby tak dalej. Czeka nas jeszcze sporo pracy, jednak w takim tępie i takim zaangażowaniem, jestem spokojny o rozwój portalu. Ale to czas pokaże czym za pre lat będzie Tawerna Gothic.
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2007, 22:36:38 wysłana przez Casano »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Rok Forum
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2007, 23:36:06 »
Dziękuję ci DODO za ten komunistyczny wiec :D Mówiłeś jak komisarz Partii :D
Cytuj
Mam nadzieję, że wytrzymamy ze sobą jeszcze kilka lat i nie pozabijamy się z powodu różnicy poglądów w danych tematach.
Znasz może drogi Isentorze (ale mi się rymło ) taki film: "I kto to mówi"  

Mimo iż jestem na forum stosunkowo krótko pożyczę coś od siebie.

Drodzy userzy wam życzę dużo mądrych, powtórzmy sobie to raz jeszcze - mądrych postów, dobrych tematów, życzliwości i co najważniejsze - życzę wam żebyście nie trafili na sybir  

A wam drodzy moderatorzy życzę: patrzenia z przymrużeniem oka na niektóre posty, żeby MPTG rosła w siłę, żebyście uczynili TG "forum z ludzką twarzą"  , żebyście poprawiali błędy ortograficzne częściej (musimy dbać o język polski), żebyście dobrze ze sobą współpracowali. Współpracowali dla dobra wspólnego.   Wsiewo haroszewo!  

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Rok Forum
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwiecień 2007, 11:37:06 »
Z okazji tak wspaniałego dnia życzę wszystkim użytkownikom wiele postów, gdyż Tawerna Gothic nie raz już pokazała, że nie straszne jej przeciwności i została z tego tytułu uhonorowana Oficjalnym Polskim serwisem. Mam nadzieję, że na drugie urodziny tej wspaniałej strony oglądać będziemy nową graficzną odsłonę serwisu i same zadowolone osoby z wkładu pracy ludzi, którzy stworzyli gothic.gram.pl.
Chylę czoła ku gronom administracyjnym, za waszą niezłomność w dążeniu do celu. Za wasz wkład w istnienie tej strony i jej rozwijanie.

PS
Skoro utworzył się już nastrój peace&love (  ), pragnę przeprosić wszystkich, których uraziłem moimi odpowiedziami czy zachowaniem na tym forum. William też człowiek, dlatego jeszcze raz proszę wszystkich o wybaczenie, a sam także wybaczam

Forum Tawerny Gothic

Rok Forum
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwiecień 2007, 11:37:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything