Autor Wątek: Inny Główny Bohater  (Przeczytany 2464 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Inny Główny Bohater
« dnia: 09 Kwiecień 2007, 18:38:48 »
Jestem ciekaw czy dało by się przejść postacią "stworzoną" przez kod. Gdy bawiłem się kodami to mogłem jako "pc_rockefeller" rozmawiać z NPC'ami, wykonywać zadania. Ale czy np. jest kod na jakiegoś łysego faceta. Chodzi mi o takiego, którym mamy możliwość grać w modyfikacji VisiGothic. Interesuje mnie też tak "po drodze" czy dało by się zmienić głos... choć wiem, że z tym to pewno o wiele ciężej.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Inny Główny Bohater
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2007, 19:51:13 »
Cytat: Rethon^^
Jestem ciekaw czy dało by się przejść postacią "stworzoną" przez kod.
To zależy od postaci ale większość z nich nie nadaje się do tego nie posiada opcji dialogowych jako główny bohater bądź nie umie użyć akcji na danych przedmiotach.


Cytat: Rethon^^
Gdy bawiłem się kodami to mogłem jako "pc_rockefeller" rozmawiać z NPC'ami, wykonywać zadania. Ale czy np. jest kod na jakiegoś łysego faceta. Chodzi mi o takiego, którym mamy możliwość grać w modyfikacji VisiGothic. Interesuje mnie też tak "po drodze" czy dało by się zmienić głos... choć wiem, że z tym to pewno o wiele ciężej.
Z tego co pamiętam w Gothic I to nie działa ale w dwójce można było przyzwać tak zwanego story helpera, którego mogliśmy sobie dowolnie skonfigurować wedle naszych oczekiwań. Przywoływało się go kodem insert fh a po ustawieniu wyglądu etc, wchodziło klawiszem "O" jedyny minus jest taki, że postać nie umie używać kilku przedmiotów np. kapliczek, łóżek.

Forum Tawerny Gothic

Inny Główny Bohater
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2007, 19:51:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top