Autor Wątek: Znikające zwierzęta  (Przeczytany 1869 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Znikające zwierzęta
« dnia: 05 Kwiecień 2007, 09:32:48 »
Mam taki problem: brakuje mi zwierząt z questów (dziki z obozu drwali, pełzacz w tunelu w Reddock), oraz rzeczy do questów (paczki z bronią). Nie wiem co w tej sytuacji zrobić :/ jak ktoś wie jak to naprawić to prosze o pomoc.

Proszę o większe skupienie przy nazewnictwie tematów - DODO
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2007, 12:59:34 wysłana przez DODO »

Offline Michal_PL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2007, 09:40:40 »
A to pełna wersja? Może to demo  

Otrzymujesz słowne upomnienie - DODO
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2007, 13:00:02 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2007, 09:40:40 »

Offline Trane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień 2007, 09:43:54 »
Oczywiście że pełna :D Nie rozumiem tylko po co odpowiadasz jak nie wnosisz nic do tematu :/

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień 2007, 10:21:31 »
Spróbuj zapisać i wczytać grę, zwierzątka powinny być na swoich miejscach. Czasami zdarza się tak, że bestie znajdują się w zupełnie innym miejscu, niż powinny np. u mnie kiedyś jeden z Pełzaczy z misji: ,,Bogata Kopalnia" był nad kopalnią, a nie w niej. Jeśli to nie poskutkuje, to może trzeba przeinstalować grę?
Co do przedmiotów, to musisz dobrze poszukać, tu chyba nie ma buga. Paczki z bronią mogą być w obozach bandytów i oczywiście u orków (np. na farmie i przy wędrującym orkowym patrolu). Poszukaj też w Ardei i na okolicznych łąkach, głównie przy rozwalonych chatach.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwiecień 2007, 12:17:38 »
Miałem coś podobnego, tylko że z ludźmi, znikali mi nie wiem czemu, np Copper, zaproponował mi żeby on szedł ze mną, ja powiedziałem że później, poszedłem do Ardei, wrócilem i Coppera nie ma :) Jedynie co pomogło to grać od nowa, niestety, spróbuj, może da rade i ci pomoże :) pzdr

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2007, 17:17:53 »
Masz taki sam problem co ja miałem i już go opisywałem w innym temacie więc przekopiuje ten post.

Taki błąd też miałem tylko że zniknęły mi rzeczy w misji w której mam wykradnąć kielichy z magazynu Urkrassa.Kiedy wszedłem do magazynu to ich poprostu nie było (kamienia teleportacyjnego też nie).W takiej sytuacji zacząłem gre do nowa.

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:00:15 »
Ja też taki  problem miałem z tymi zwierzakami. Musiałem zaczynać kilka razy grę od nowa (mam wersję oryginalną). Więc jak zaczynałem grę od początka, to od ardei od razu kierowałem się sprawdzić czy są agresywne dziki niedaleko obozu buntowników (reddock), i właśnie się zdażyło ze chyba dopiero za 3 razem się pojawiły. W dalszej grze już nie miałem takich problemów.

Więc musisz niestety zacząć od nowa :(

Forum Tawerny Gothic

Znikające zwierzęta
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:00:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything