Autor Wątek: Najemincy i zbroja magnata  (Przeczytany 10591 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline siema Innos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« dnia: 03 Kwiecień 2007, 11:35:21 »
Siema.Otóz zauważyłem że Najemnicy z GII są strasznie wyczuleni na punkcie tego co nosimy nie chodzi oto że " wyglądasz jak biedak" ( jak nie mamy żadnego stroju oprócz podstawowego) tylko biega mi o to że sobie chodze po farmie Onara w zbroi Magnata i gdy chce dołączyć do Najemników ide np do Corda zeby mnie wyszkolił i kiedy go zaczepiam jest taki tekst "Twoje ubranie jest podejrzane, widac ze masz cos na sumieniu, odejdz ode mnie!" i kończy sie rozmowa ( i to jeszcze na czerwono pisze co on mówi) albo jak zagaduje Torlofa to mówi "Ubierz cos porządnego, co to za strój?!" itd. czy oni maja złe wspomnienia ze zbroją magnata czy co?

Offline Arti94

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2007, 15:20:19 »
U mnie tez takie coś było. tak samo by bylo gdyby w noc kruka założyć strój członka kręgu wody. najlepiej będzie jesli bedziesz w tym podstawowym stroju pójdziesz do najemników, wtedy Cie na pewno nie zaczepą ;]
oni na pewno mają złe wspomnienia z magnatami, bo w gothicu 1 trafili za barierę chyba za sprawą magnatów z Myrtany, no a ci magnaci ze starego obozu (gomez itp.) nie byli za mili dla najemnikow, wrecz przeciwnie - to ich wrogowie, a cord, torlof, lee i inni byli w gorniczej dolinie, wiec nic dziwnego, ze tak sie zachowują ;)

Forum Tawerny Gothic

Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2007, 15:20:19 »

Offline Szaman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2007, 20:51:52 »
Nie tylko najemnicy są przeczyleni na punkcie ubioru, magowie ognia też np: "Po co ci zakon dał ubranie jak nie do noszenia, przemyśl to sobie." lub "Twoje ubranie nie przynosi zakonowi chluby, przemyś to sobie." Oni chyba nie mają złych doświadczeń z magnatami.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:11:45 »
Chodzi tu poprostu o zbroje niedostępne bez kodów,(np. kobiecy pancerz łowcy smoków lub szata Lestera, itd.) lub niedostępne na dany moment. Wszyscy NPC w takiej sytuacji nie będą mieli ochote na rozmowe, może autorzy chcieli jak najmocniej utrudnić rozrywkę kodziarzom ??

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień 2007, 15:50:41 »
Nie patrząc już na najemników inne Gildie lub NPC nieżależne również strasznie czepiają sie do tego co nosimy. np. Strażnicy miejscy już nie pamiętam, ale za strój nie chcieli mnie wpuscić do miasta  takich przypadków jest dużo.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sierpień 2007, 20:50:18 »
ÂŁadnie cheatujecie.
To jest zależne od rozdziału:
W 1 rozdziale nie możesz mieć np zbroi łowcy smoków, gdy go masz każdy NPC będzie mówił żebyś się jakoś ubrał albo coś w tym stylu.

P.S Nie można mieć zbroi magnata w gothicu, piranha byes przewidziało że gracze będą korzystać z kodów (jak zawsze xD). Mi się wydaje że jest to po prostu taki smaczek dodany do gry.

Offline Jonny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sierpień 2007, 23:08:41 »
A myślałem, że to oczywiste. W Nocy Kruka PB stworzyła skrypt (lub uaktywniła), w związku którym jeżeli należysz do jakiejś gildii, to członkowie wymagają od ciebie ubioru, który ich ceczorte. Jest to nieistotny szczegół, myślę, że skrypt głównie odpowiada za ataki na ludzi ubranych w zbroje bandytów.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sierpień 2007, 23:59:22 »
nie o to chodzi macie nosic stroje z danej gildi w kturej jestescie np. wilk zrobil zbroje dla nas ale musimy zalozyc np. zbroje najemnika zeby pogadac z najemnikiem (oczywiscie jesli jestescie najemnikiem)

Offline Lee Dowódca Najemników

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Październik 2007, 17:19:39 »
trzeba chyba używać kodów aby była taka sytuacja (ja wpisuje marvin naciskam F3 i zmieniam się  w daną postać,która stoi na przeciwko i zdejmuje
zbroje wracam do swojego ciała i zabieram z ziemi zbroje:)

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 15:14:26 »
mam jedno pytanie skąd w Gothic 2 podstawce wziołeś zbroje magnata?

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Styczeń 2008, 16:04:41 »
Gdy byłem strażnikiem i chciałem porozmawiać z Pablo ten stwierdził że doniesie do lorda Hagena że nie mam na sobie zbroi. Ale nie wiedział że ja miałem wtedy moją tajną misję i musiałem jakoś się przebrać! Bagienne ziele nigdy by nie trafiło w ręce straży miejskiej!:paladin8fl:

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Styczeń 2008, 14:12:43 »
Cytuj
tylko biega mi o to że sobie chodze po farmie Onara w zbroi Magnata i gdy chce dołączyć do Najemników idę np do Corda zeby mnie wyszkolił i kiedy go zaczepiam jest taki tekst "Twoje ubranie jest podejrzane, widac ze masz cos na sumieniu, odejdz ode mnie!
"

To jest forum Gothic 2 a w Gothicu 2 nie ma zbroi magnata.
Wg mnie to ty nie grałes wcale w Gothic 2 tylko gdzies widziałes.

Ale przejde do tematu-W GOTHIC 2 NIE MA ZBROI MAGNATA!!!!!

Temat wg mnie do zamknięcia

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Styczeń 2008, 16:36:56 »

Cytuj
Chodzi mu chyba o zbroję, którą mają na sobie na przykład : Cornelius, Larius, Lutero, Fernando. Taką samą szatę nosił magnat Bartholo w Gothicu 1

Nie sądze by otą zbroje mu chodziło bo jej nie można(bez kodów) zdobyć.
I jeśli się nie myle to nazywa się ona Strój/Ubiór Gubernatora.

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Styczeń 2008, 19:06:02 »
Więc może zdobył ją kodami  

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Luty 2008, 21:48:26 »
Ale w Gothic 2 jest zbroja magnata, taka jaką nosił Kruk w Gothic 1 (przynajmniej jest w Noc Kruka bo nie wiem jak w "czystym" Gothic 2)
Nie wiem jaki jest kod na nią ale jak wszedłem w pc_rockefeller to tam była ta zbroja. Ale możliwe że ona jest tylko w Noc Kruka

Moc Innosa

  • Gość
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2008, 22:10:37 »
Mnie wlasnie denerwuje to ze to zakladka poswiecona G" a nie Noc Kruka choc niektorzy tu w tematach wymieniaja zadania lub rzezy z dodatku
kodem można wszystko i tak on zrobil jak chcecie wiedziec to Zbroja Diega jest slaba ta sama ma Dexter

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Luty 2008, 11:28:47 »
Twórcy gry zrobili to pewnie dla urozmaicenia.

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Luty 2008, 17:54:13 »
nie wiem bo ja używam tylko Cheat God:D
A tak na fakty to nie wiem czy taka zbroja jest.
Zamknijcie ten temat wreszcie bo tu same spamowanie jest

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Maj 2008, 21:48:52 »
Po pierwsze: ludzie z gildii do której się przyłączyliśmy nie będą z nami gadać, jeśli nie nosimy stroju odpowiedniego dla danej frakcji;
Po drugie: w Gothic 2 nie da się zdobyć zbroi magnata bez kodów.

Wszyscy powiedzieli już wszystko co było do powiedzenia w tym temacie. Do zamknięcia.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Maj 2008, 11:50:38 »
Ja spotkałem ię z tym...w 2NK, w 2 nie da się zdobyć zbroi magnata-chyba? Tak samo jets, gdy pójdzisz w zbroi pirata i zagadasz do np. strażnika czy paladyna(musisz być z ich gildii)

Forum Tawerny Gothic

Najemincy i zbroja magnata
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Maj 2008, 11:50:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything