Autor Wątek: II zadanie Assasyna  (Przeczytany 1190 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
II zadanie Assasyna
« dnia: 01 Kwiecień 2007, 12:07:25 »
Assasyn przyszedł do Obozu Bandytów. Dzisiaj miał się spotkać z MeGorTem.
- Czego chcerz, szefie? - spytał
- Jak dobrze wiesz potrzebujemy drewna. Właśnie skończyła się wyprawa drwali do lasu, której ja przewodziłem. Tak się składa, że jeden drwal, Ursus spóźnił się. Teraz musi nadrobić swoje. Będzie wracał drogą prowadzącą do północnej bramy Ombros. Obierz mu drewno, jednak nie zabijaj go. Nie chcę stracić człowieka w czeladni. ÂŚpiesz się.
Assasyn posłuchał MeGorTa i udał się na drogę.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
II zadanie Assasyna
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2007, 13:02:33 »
Kiedy Assasyn wyruszył wiedział że zadanie to nie sprawi mu większych problemów, na drodzę spotykał co niekąd jakiegoś potworka. Assasyn nie wiedział dobrze gdzie drwale rąbali drewno, bo sam nie był jednym z nich ani nie przebywał na tej wyprawie. Jednak MeGorT dał mu mapę z zakreślonym obszarem wydobycia. Zaczaił się w lesie i widział jak Ursus kończy swoją pracę. Starszy Bandyta szybko schował się koło miejsca którędy miał przechodzić Spóźniony Drwal. Drwal wyszedł z lasu....szedł ścieżką, było już ciemno, Assasyn wyszedł mu naprzeciw....

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Assasyna
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2007, 13:02:33 »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
II zadanie Assasyna
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2007, 14:57:31 »
Drwal ciągnął za sobą wózek, w którym znajdowało się drewno. Ursus, gdy zobaczył Assasyna zdenerwował się.
- Znam takich jak ty! Idź precz bandyto!
- Spokojnie, nie chcę przelwu krwi...
- Pfi! Ty nie chcerz? Zabijesz mnie jak się od ciebie odwróce. Zaraz zobaczysz jak mężczyźni się rozprawiają z takimi szumowinami!
W tym momencie Assasyn się zdenerwował. Nikt nie będzie nazywał go szumowiną! Zanim drwal wyjął swoją siekiere, bandyta uderzył go z pięści kilka razy w twarz. Ursus upadł nieprzytomny. Starszy Bandyta wziął wózek z drewnem i udał się do Obozu Bandytów...

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
II zadanie Assasyna
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2007, 16:48:22 »
udał się do Obozu Bandytów.....
Podczas podróży niczego tajemniczego nie spotkał na swojej drodze, nie licząć zabitego niesprawiedliwie chrząszcza i grzebanie w mogile goblina...Był już w Hagbanie, przed Obozem spotkał dziwnie patrzącego na niego Darkena, który miał już wybuchnąć śmiechem kiedy zobaczył biednego człowieka targającego wózek. Assasyn nie robił sobie z tego żadnych ceregieli, tylko z wytrwałym duchem nadal ciągnął 15 szt. drewna....
Kiedy spotkał już Przywódcę, który na niego spojrzał i powiedział....
- Tylko 15 szt. drewna, no dobra niech będzie, starczy na rozpałke dzisiaj wieczorem przy ognisku, zaśmiał się MeGorT!!!

 Zadanie Zakończone!!!

-- 1 pkt. reputacji
-- mięso chrząszcza, którego zabił podczas podróży
-- 3 szt. złota, wygrzebane z cuchnącego leżącego padliną goblina od tygodnia....

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Assasyna
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2007, 16:48:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top