Autor Wątek: Nieudane zadanie....  (Przeczytany 3051 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eliakwu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Nieudane zadanie....
« dnia: 01 Kwiecień 2007, 10:48:14 »
Witam. Zdobyłem cztery artefakty Adanosa, Ide do Saturasa by dał mi mapke z wykopaliskami. Gdy  z nim rozmawiam nie mam takiej opcji. Gdy sprawdzam w misjach okazuje się, że jest to zadanie nieudane... tak samo jak odszukanie ognistych pucharów.. prawdopodobnie używając wskrzeszenia F8 spóźniłem się i dałem to jak już mnie zabito, lecz tego nie zauważyłem i zapisałem po pewnym czasie gry. Czy jest jakiś sposób żeby przywrócić te dwa zadania?? Albo czy jest jakis sposób żeby ukonczyć grę bez tych zadań. Błagam o pomoc...

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Nieudane zadanie....
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2007, 13:05:42 »
Jak umierasz to te zadania automatycznie są uznawane za nie udane. Niestety nie da się nic z tym zrobic. Na przyszłośc radził bym ci nie używac kodów. Po pierwsze psujesz sobie zadania jak umierasz a wskrzeszasz się. Po drugie G3 nawet na HARD'zie jest tak łatwy że przyznając się do używania kodów ośmieszasz się.

Forum Tawerny Gothic

Nieudane zadanie....
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2007, 13:05:42 »

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Nieudane zadanie....
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwiecień 2007, 09:48:46 »
NO właśnie kody moim zdanem są do tego żeby po przejściu pare razy gry móc cos szybciej zrobic np.  wpisac kod na artefakty. Ale wskrzeszanie jest do kitu mo mase zadań sie anuluje.

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Nieudane zadanie....
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2007, 09:53:42 »
Może troche przesadziłeś, że masa zadań się anuluje. Owszem nie mam możliwości wykonywać po odrodzeniu się kodem tych głównych, tzn. Puchary Ognia, Właśnie Artefakty itp. reszta zadań np. z poszczególnych miast można dalej wykonywać :) Więc tobie (Eliakwu) pozostaje wczytanie lub zaczynać od nowa..
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2007, 09:54:27 wysłana przez Rethon^^ »

Forum Tawerny Gothic

Nieudane zadanie....
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2007, 09:53:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top