Autor Wątek: Gry-Online  (Przeczytany 5177 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Gry-Online
« dnia: 31 Marzec 2007, 22:44:56 »
Witam! Chciałbym poruszyć temat o grach online. Ja osobiście uważam, że gry online, to strata czasu. Raz siedziałem przy jednej grze przez pół dnia, a w niej nie było nawet opcji ''save'', więc szlag mnie wtedy trafił. Teraz w nie nie gram, ponieważ mam wiele innych zajęć na głowie i uświadomiłem sobie, że są one tylko dla zabicia czasu. Wiem, że ci którzy nie mają gier komputerowych lub na nie ich nie stać, to w nie grają. Nie mam nic przeciwko. Ale bez przesady, żeby ci, którzy mają gry komputerowe, to grali w gry-online. Ja wiem, że niektórzy bardzo je lubią, ale moim zdaniem, uważam, że to ogromna strata czasu. Np. moglibyśmy w tym czasie posprzątać pokój lub wyjść na dwór, niż siedzieć przed tymi durnymi grami online. Nie mówię o zwykłych grach oczywiście. Proszę o wypowiedzi na ten temat. Z wyrazami szacunku....
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2007, 18:42:53 wysłana przez Rajca »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Gry-Online
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2007, 23:00:58 »
Cóż, są gusta i guściki.

Dla mnie Gry Online są po to, by realizować marzenia graczy, a jakie? A no, by wspólnie się razem spotkać na serwerach, i zmierzyć się czy to budując bazę i atakować "kumpla" jednostki i pokazać kto tu jest szefem [  ], czy to razem się postrzelać z rozmaitych broni, lub też w MMO, nabić wyższy lvl, zdobyć lepszy ekwipunek itd. Gry typu OGame uczą współpracy w sojuszu, wzajemne pomaganie, itd. [chociaż wiemy jak często bywa inaczej, no ale liczą się chęci :D:D]

Cytuj
Wiem, że ci którzy nie mają gier komputerowych lub na nie ich nie stać, to w nie grają.

ee bez sensu zdanie? ;p. to Gry online nie są grami komputerowymi? ;p

No cóż, ja uważam że Gry Online dostarczają wiele radości nam i naszym kumplom i przyjaciołom, a czy to strata czasu... dla mnie nie. BA, taka forma zabawy dla mnie codziennie to normalka ;] Swój gust. ;]


Forum Tawerny Gothic

Gry-Online
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2007, 23:00:58 »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Gry-Online
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2007, 23:05:51 »
Dobrze, wiem. Też zapomniałem, że niektórzy po prostu lubią tworzyć takie gry i dzielić się nimi z innymi. Ja też sam gram w Metaldamage i Battleknight, chociaż nie chciałem o tym mówić    Masz rację Arkhan. Proszę o dalsze wypowiedzi. Pozdrawiam...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Gry-Online
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2007, 23:14:42 »
Pozwolę sobie jakby podzielić te gry:

- Minigierki, np. www.miniclip.com to istna strata czasu, do tego te gry są...jakieś takie dziecinne raczej. Większość robiona na tym samym schemacie...po prostu nudne, a do tego to muzyczka najczęściej w midi potrafi doprowadzić do szału.
- Gry o nieco wyższym poziomie zawaansowania, typu szachy. W coś takiego można sobie z przyjemność pograć z kumplem. Wreszcie można wykazać się myśleniem, a nie tylko umiejętnością jak najszybszego strzelenia headshota. Te gry polecam, gdyż człowiek przynajmniej cośtam pomyśli, a do tego się pobawi  
- Gry online typu WoW, ET, FEAR, GW itd...po prostu normalne gry, tylko że online. Co prawda czasem może trochę za bardzo wciągają, ale że mamy tutaj duży wybór i wiele dobrych tytułów, polecam, zwłaszcza że wiele z nich jest za darmo, chociażby ET czy FEAR

Tak więc pierwsza kategoria to nędza, druga dobra żeby czasem zagrać i trochę pomyśleć, a trzecia to po prostu normalne gry...

PS. Ah, mamy jeszcze gry typu The Crims czy Ogame, czyli kto najdłużej przesiedzi przed kompem.

Offline sid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Gry-Online
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2007, 13:07:11 »
Często pykałem w Capoeira Fighter (dla mnie jest to gra na miarę Tekken'a XD). Ale każdą grę flashową można ściągnąć na dysk i wtedy przestaje ona być online :D Lubiłem grać w MSR, RE: Dead Aim(!) ale te takie badziewia RPG oparte na PHP i bazach w ogóle mnie nie jarają. Kiedyś próbowałem grać w jakąś gierkę o wampirach i wilkołakach ale skończyło się to tym, że znalazłem dziurę w kodzie.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Gry-Online
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2007, 12:30:10 »
Osobiście w gry online gram jak mi się doszczętnie nudzi. Chociaż czasem można natrafić na jakąś ciekawą grę nad którą można spędzić dużo czasu. W gry online najczęściej grałem gdy chodziłem do 1-4 klasy podstawówki. Teraz jakoś szczególnie gry on-line mnie nie rajcują.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Gry-Online
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Kwiecień 2007, 15:20:03 »
No cóż gry online na takich serwisach jak www.gry coś tam itp. są zbędne. Powodów dla których  takie gry są marnowaniem czasu jest wiele. Są one między innymi bardzo proste i niezbyt piękne w porównaniu do zwykłych gier choćby z przed paru lat. Gierki te są nie dość że proste do przejścia to brak w nich jakiegoś ciekawego pomysłu. Większość z nich to skakanie jakimś ludzikiem po poziomach czy proste strzelanie do wszystkiego co się rusza z widokiem 2D. Choć dla wielu że tak powiem niewyżytych ludzi mają one dobre strony. W końcu połowa z nich to gry erotyczne które pewnie nie odbiegają jakością od reszty.

Czyli ogólnie są to proste, cukierkowe i banalne gierki dla 8-latków którzy zdobyli internet. Choć większość z nich pewnie i tak będzie grała w te XXX...

P.S : Mi gierki online przypominają trochę gry na Pegasusa  .

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Gry-Online
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwiecień 2007, 19:42:14 »
Z grami MMORPG zetknąłem się pierwszy raz u kumpla, gdy ten grał z Mu Online. Cóż, spodobało mi się i to był jeden z wielu powodów, dla których chciałem posiadać swoje łącze internetowe.
Po jakimś czasie spełniło się moje ,,marzenie" i wreszcie sam mogłem nabijać sobie levele (ponad rok grałem w tego Mu)... Następnie przewinęły się takie gry, jak ROSE, Maple Story, Gunbound, WarRock (a pewnym stopniu nawet Sacred)...
Cóż, przez dwa lata grałem w tę czy inną online'ówke, gdyż po prostu kręciło mnie to.
Teraz za to już mnie tak do tego nie ciągnie. Uważam, że takie nabijanie poziomów nie ma większego sensu i niczemu nie służy (prócz straty czasu lub może nawet uzależnieniu). Dlatego teraz nie interesują mnie takie gry (choć mam jeszcze na kompie Maple Story... ale nie wiem po co   ). Do tego dochodzą różnego rodzaju Ogame'y, itp. Jak napisałem powyżej - kompletna strata czasu, który aktualnie jest dla mnie cenny i staram się go poświęcać forum (temu oczywiście) oraz rozmowom na gg (załatwianiu swoich spraw).

Takto jeżeli mam czas na rozgrywkę (tj. na gry), to w ruch idzie Soldat, który jest po prostu niezastąpiony.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2007, 19:47:36 wysłana przez Boba Fett »

Offline Gold_Dragon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Gry-Online
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwiecień 2007, 21:55:39 »
Cytat: Travis
Witam! Chciałbym poruszyć temat o grach online. Ja osobiście uważam, że gry online, to strata czasu. Raz siedziałem przy jednej grze przez pół dnia, a w niej nie było nawet opcji ''save'', więc szlag mnie wtedy trafił. Teraz w nie nie gram, ponieważ mam wiele innych zajęć na głowie i uświadomiłem sobie, że są one tylko dla zabicia czasu. Wiem, że ci którzy nie mają gier komputerowych lub na nie ich nie stać, to w nie grają. Nie mam nic przeciwko. Ale bez przesady, żeby ci, którzy mają gry komputerowe, to grali w gry-online. Ja wiem, że niektórzy bardzo je lubią, ale moim zdaniem, uważam, że to ogromna strata czasu. Np. moglibyśmy w tym czasie posprzątać pokój lub wyjść na dwór, niż siedzieć przed tymi durnymi grami online. Nie mówię o zwykłych grach oczywiście. Proszę o wypowiedzi na ten temat. Z wyrazami szacunku....

Ja uważam że gry online są fajne można zlać  innego gracza na pvp lub na job war albo gild war czasami można poznać fajnych ludzi (dziewczęta  :) ) Travis w grach online nie ma opcji save bo serwer sam robi save co chwile :P spróbuj zagrać w silkroad online oficjalna strona   www.silkroadonline.net  polska strona www.silkroadonline.com.pl jest to bardzo fajna gra POLECAM JÂĄ KAÂŻDEMU :)

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Gry-Online
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwiecień 2007, 22:26:44 »
Cytat: Gold_Dragon
Ja uważam że gry online są fajne można zlać  innego gracza na pvp lub na job war albo gild war czasami można poznać fajnych ludzi (dziewczęta  :) ) Travis w grach online nie ma opcji save bo serwer sam robi save co chwile :P spróbuj zagrać w silkroad online oficjalna strona   www.silkroadonline.net  polska strona www.silkroadonline.com.pl jest to bardzo fajna gra POLECAM JÂĄ KAÂŻDEMU :)


Wiem, że można poznać na niektórych gierkach fajnych, miłych ludzi, np. Marian's World.
Co do saev'a, to mi jakoś serwer wtedy nie zrobił....

Cytat: Casano
Ja również nie jestem jakimś wielkim fanatykiem gier - online. Jedyną grą, w którą grałem przez sieć jest "Lineage". Gra która można powiedzieć mnie wciągnęła, na jakiś tam okres czasu. Może i nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, jednak prawda jest taka, że jak ujże grę, która przypomina czym kol wiek Gothic'a, zaraz mnie interesuje. I tak właśnie było z ową grą. Nie mam jakiś uprzedzeń ogólnie do gier online. Jednak prawda jest taka, że gra ta zżera dużą ilość czasu, i dzień przy takich gra mija bardzo szybko.

Ale, dzień przy zwykłych grach, które wciągają, mija tak samo szybko, jak się gra w gry online. Ja kiedyś spróbowałem zagrać w grę sieciową typu Lineage, ale mnie w ogóle nie wciągnęła...

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Gry-Online
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Kwiecień 2007, 10:24:54 »
Ja również nie jestem jakimś wielkim fanatykiem gier - online. Jedyną grą, w którą grałem przez sieć jest "Lineage". Gra która można powiedzieć mnie wciągnęła, na jakiś tam okres czasu. Może i nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, jednak prawda jest taka, że jak ujże grę, która przypomina czym kol wiek Gothic'a, zaraz mnie interesuje. I tak właśnie było z ową grą. Nie mam jakiś uprzedzeń ogólnie do gier online. Jednak prawda jest taka, że gra ta zżera dużą ilość czasu, i dzień przy takich gra mija bardzo szybko.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gry-Online
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Maj 2007, 20:06:30 »
Ja ogólnie nie przepadam za żadnymi grami. Jedyne co, to sobie siedze na necie, i łaże ze strony na strone, przeglądam arty ktore mnie interesują (a czasem nawet te ktore mnie nie interesują), raz na czas wejde na jakies znajome forum. Ale cóż, w gry gram żadko, jedyny wyjątek to ET, które chyba nigdy mi się nie znudzi. Jednakże, jeżeli grasz sam, to nie ma sensu, nikogo nie znasz, nawet pogadac z nikim nie mozesz. Zagrać z kumplami (czy to ci z neta, czy ci ze szkoły, czy ci z podwórka), o, to jest gra. Na temat ET już koniec, natomiast warto wspomniać o grze, w której nie ma multiplayera, a jest to Hitman. W niego też swego czasu pogrywałem, i przyznam, że póki nie doszedłem do misji, w której nie miałem pojęcia co zrobić, i zaglądnąłem na solucję, to mi się nie nudziło. Wiadomo, gdy robisz wszystko sam i główkujesz godzinami "jak przejść tą misję" to jest ciekawe. W Hitmany grałem trzy części, i chyba każdą przeszedłem do połowy... no, to tak jakbym przeszedł jedną i pół. Nie mam żadnych uprzedzeń do gier online, czy tych zwykłych bez multiplayera... choć to też zależy od gry, np tibii nie tkne się nigdy, ale to przenigdy (po ostatnich zajściach, ale nie będę tutaj opowiadał). To samo tyczy się gier z serii gothic... a to przez to, że:
część pierwsza - nudzi mi się po 5 minutach
część druga - przeszedłem z 500 razy
część trzecia - zwyczajnie mi nie pójdzie

Reasumując, nie mam uprzedzeń do żadnego typu gier, jedynie do samej gry, bo w byle badziewia wiadomo, że grać i tracić przy nim nerwów i czasu nie będę.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2007, 21:59:55 wysłana przez Roter »

Hagen13

  • Gość
Gry-Online
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lipiec 2007, 08:32:19 »
Ja uważam gry-online(nie sieciówki takie jak WOW,Lineage,Guild Wars,UT,tyko te gry np.na jeja.pl,albo www.gry.pl)to marne bzdety i żałuję,że kiedykolwiek w to grałem.W szkole wszyscy są fanami tego typu bzdet.Kiedyś na informatyce przeglądałem se TG to jeden rzucił tekstem:"zagraj w motorki,a nie czytasz jakieś głupoty"......JEZUUU jak można być takim n00bem i grać w takie bzdety...brak konkretnej fabuły,chu****we sterowanie,paskudna grafa-jak można w to grać?Przecież takie gry to się przechodzi w kilkanaście minut...
Co w porównaniu z normalnymi grami(Gothic,Age Of Empires 3)jest po prostu zwykłym gównem...POZDRO

z poważaniem

Hagen

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Gry-Online
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Sierpień 2007, 21:20:55 »
Sądze że gry online to świetne gry które sie nudzą dopiero po dłuuuuugim czasie (oprócz tibii). Ja np. grałem w mu online i gra mi sie bardzo podobała. Ale radze wam uważać bo jak za długo gracie to możecie sie bardzo poniżyć w nauce. Mi na szczęście sie coś takiego nie przytrafiło.

Pozdro

Forum Tawerny Gothic

Gry-Online
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Sierpień 2007, 21:20:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top