Autor Wątek: Pytania odnośnie forum  (Przeczytany 5677 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konrad02081991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pytania odnośnie forum
« dnia: 23 Sierpień 2006, 12:15:43 »
Witaj Casano. Pewnie się mnie tutaj nie spodziewałeś. Ale ja postanowiłem że zobacze wasze nowe forum, wkońcu na starym było bardzo fajnie. Musze was pochwalić za dobrą szate graficzną i dobry poziom artykułów na stronie głównej.

Zaraz po naszej kłótni na zywie żałowałem tego że zniszczyliśmy to co było, że nie uwierzyliśmy tobie. Ale gdy tylko zobaczyłem nazwe forum, układ menu a na końcu gildie , zrozumiałem że nie miałeś zamiaru zostawiać starych postów. Wszystko robiłeś poza naszymi plecami.

Gothic.zyw było większym forum od gothic.nuh a mimo to nic nie zostało zachowane z "naszego" forum.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2006, 12:22:44 »
Cytat: konrad02081991
Zaraz po naszej kłótni na zywie żałowałem tego że zniszczyliśmy to co było, że nie uwierzyliśmy tobie. Ale gdy tylko zobaczyłem nazwe forum, układ menu a na końcu gildie , zrozumiałem że nie miałeś zamiaru zostawiać starych postów. Wszystko robiłeś poza naszymi plecami.
Mieliśmy zamiar wgrać stare posty jednak przy owej czynności występowały liczne błędy a tego chcieliśmy uniknąć. Więc postanowiliśmy nie zmieniać struktury forum. Jeśli chodzi o "wasze gildie" ten system jest marny i bezsensowny więc czemu mamy go wprowadzić.



Cytat: konrad02081991
Gothic.zyw było większym forum od gothic.nuh a mimo to nic nie zostało zachowane z "naszego" forum.
Forum Nordmaru było starsze my nieco po was otworzyliśmy nasze nowe forum.

Forum Tawerny Gothic

Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2006, 12:22:44 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2006, 12:24:35 »
Cytuj
Witaj Casano. Pewnie się mnie tutaj nie spodziewałeś. Ale ja postanowiłem że zobacze wasze nowe forum, wkońcu na starym było bardzo fajnie

Spodziewałem się. Wiedziałem że Was ciekawość zerzre.

Cytuj
Musze was pochwalić za dobrą szate graficzną i dobry poziom artykułów na stronie głównej.

Bardzo nam miło.

Cytuj
Zaraz po naszej kłótni na zywie żałowałem tego że zniszczyliśmy to co było, że nie uwierzyliśmy tobie. Ale gdy tylko zobaczyłem nazwe forum, układ menu a na końcu gildie , zrozumiałem że nie miałeś zamiaru zostawiać starych postów. Wszystko robiłeś poza naszymi plecami.

Co do gildii, to juz mówiłem że nie zostaną tzw. Przeniesione. Zrobiłem to co uważałem za słuszne, i nie uważam aby był to błąd. Bazy nie zostały połączone, ponieważ było to niemożliwe, jedna z baz była uszkodzona, co uniemożliwało połączenie.

Cytuj
Gothic.zyw było większym forum od gothic.nuh a mimo to nic nie zostało zachowane z "naszego" forum.

Znowu spojrzenie pod względem cyferek, które mnie nieobchodzą. Hmm moge dopuszcić się stwierdzenia, że jesteście maniakami forum, bo twoja wypowiedz, mówi wyłącznie o forum, zapominając o tym, ze głównym organem jest strona a forum tylko i wyłącznie dodatkiem.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień 2006, 18:32:39 »
Ujme to tak:

Gildie:nudne już się to powoli robi i wogólę to chwilowy pomysł.
System RPG:Może tak wprowadzić podania do tego RPG ?
Fuzja obu for:Admini Isentor i Casano uznali że najlepiej było aby zrobić tą fuzję oczywiście każdy z Królestwa Nordmaru zarejestrował się bo albo chciał albo z wielką rozkoszą chciał nabluzgać na adminów za tą fuzję.
Nazwa:Trawerna Gothic pasuje jak ulal a poza tym załorzycielami są Th. i Isentor to więc oni mieli prawo decydować.

To tyle z moich arguentów mógłbym tak gadać bez końca ale po co  

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień 2006, 19:25:50 »
Cytuj
Gildie:nudne już się to powoli robi i wogólę to chwilowy pomysł.

Nudne to się robi dla Ciebie, jeżeli dobrze wnioskuje.

Cytuj
System RPG:Może tak wprowadzić podania do tego RPG ?

Z atkimi pytaniami do twórcy systemu.

Cytuj
Fuzja obu for:Admini Isentor i Casano uznali że najlepiej było aby zrobić tą fuzję oczywiście każdy z Królestwa Nordmaru zarejestrował się bo albo chciał albo z wielką rozkoszą chciał nabluzgać na adminów za tą fuzję.

Albo ich ciekawośc przerażała, i mimo gdy się zapierali że nawet nie wstąpią tutaj, to napewno każdy chodz jeden raz tą strone a w szczególności forum odwiedził.

Cytuj
Nazwa:Trawerna Gothic pasuje jak ulal a poza tym załorzycielami są Th. i Isentor to więc oni mieli prawo decydować.

Doszliśmy tutaj do wspólnego zdania. Jednakże obecna nazwa bardziej pasuje do klimatu.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień 2006, 22:20:32 »
Cytat: Casano
Nudne to się robi dla Ciebie, jeżeli dobrze wnioskuje.
Z atkimi pytaniami do twórcy systemu.
Albo ich ciekawośc przerażała, i mimo gdy się zapierali że nawet nie wstąpią tutaj, to napewno każdy chodz jeden raz tą strone a w szczególności forum odwiedził.
Doszliśmy tutaj do wspólnego zdania. Jednakże obecna nazwa bardziej pasuje do klimatu.

1:Tak zgadza się sam kiedyś w takowych gildiach uczestniczyłem ale skończyłem z tym to dobre jjuż dla Maolatków bwz urazy  
2:Eeeee a twórcą jest Isentor  
3:O tym argumencie zapomniałem  
4:No i w sprawie nazwy wszystko dobrze się skończyło można polać piwko i chlać do rana    

Offline konrad02081991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień 2006, 23:10:57 »
Casano nie mów że nas zżarła ciekawośc bo sam postąpiłes podobnie. Załozyłeś konto na naszym forum.

Cytuj
Tak zgadza się sam kiedyś w takowych gildiach uczestniczyłem ale skończyłem z tym to dobre jjuż dla Maolatków bwz urazy

W gildiach najbardzi podoba mi się możliwość poznania userów forum, i rozmawiania na tematy nie poruszane w innych gildiach. Jeśli chodzi o System Strategiczny to też mi się nie podoba, nie mówie tu o konktretnym systemie.  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień 2006, 23:28:03 »
Cytat: konrad02081991
W gildiach najbardzi podoba mi się możliwość poznania userów forum, i rozmawiania na tematy nie poruszane w innych gildiach.
Czy w naszym systemie tego nie zaznasz...



Cytat: konrad02081991
Jeśli chodzi o System Strategiczny to też mi się nie podoba, nie mówie tu o konktretnym systemie.
Nasz/mój system nie jest żadnym systemem strategicznym jest to normalny system RPG tylko że bez funkcji walki obecnie trwają nad tym prace. Widzę tylko że kilku dzieciakom wydaje się iż system RPG to 3 gildie na krzyż w którym to banda innych dzieci pisze bezsensowne rzeczy...bez skojarzeń.

Jak już mówiłem nudzi mnie ograniczanie się do kilku "gildii" to żaden system to zwyczajna zabawa która na niczym się nie opiera. Mój system zawiera swój własny świat fantasy oparty o sagę Gothic mamy w nim pełną swobodę nikt nas nie ogranicza nie pozostawia nam z góry ustalonej drogi wyboru. Gildia to nic przecież coś znajduje się nad nią nie jest to najważniejsza organizacja w państwie...a wy tak właśnie sądzicie i ograniczacie się tylko do swoich "gildii".
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2006, 23:57:04 wysłana przez IsentoR »

tH.

  • Gość
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień 2006, 23:51:05 »
Cytuj
Casano nie mów że nas zżarła ciekawośc bo sam postąpiłes podobnie. Załozyłeś konto na naszym forum.

Dajcie już z tym spokój, bo to się zaczyna robić żenujące. Komplexy jakieś?...
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2006, 23:51:14 wysłana przez tH. »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Sierpień 2006, 08:53:59 »
Cytuj
Casano nie mów że nas zżarła ciekawośc bo sam postąpiłes podobnie. Załozyłeś konto na naszym forum.

W przeciwieństwie do Was, ja nigdy oficjalnie nie napisałem że nie wstąpie na wasze forum. Hmm

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień 2006, 16:58:25 »
Witam.Pomyślałem sobie że skoro nie ma takiego tematu na forum to go założe.Każdy kto chce udzielić jakiegoś pytania niech pisze w tym temacie.Ja również mam jedno pytanko:

-Czy na forum będą gildie takie jak piraci?Jak tak to kiedy .


Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień 2006, 17:07:20 »
Cytuj
-Czy na forum będą gildie takie jak piraci?Jak tak to kiedy .

Nie, nie będzie takich. Masz system RPG który obowiązuje od początku tego portalu [nowej edycji].

Z wyrazami szacunku...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień 2006, 17:14:28 »
W systemie nie ma takiej organizacji nie mniej jednak może zostać takowa stworzona. Ponieważ u "nas" każdy user może stworzyć własną organizację oczywiście potrzebne są mu do tego pewne środki i kilku ludzi.

Może kiedyś taka organizacja zostanie stworzona więc zapraszam do uczestnictwa w zabawie.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrzesień 2006, 08:46:35 »
Cytuj
Witam.Pomyślałem sobie że skoro nie ma takiego tematu na forum to go założe.Każdy kto chce udzielić jakiegoś pytania niech pisze w tym temacie.Ja również mam jedno pytanko:

-Czy na forum będą gildie takie jak piraci?Jak tak to kiedy .

Gildie są, ale prowadzone w lepszym systemie. Dlatego nie zadawjacie cały czas tych samych pytań.

Thoro

  • Gość
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrzesień 2006, 15:09:01 »
Niniejszym połączyłem dwa tematy z przeznaczeniem na zadawanie pytań, odnośnie obecnej Tawerny Gothic oraz akcentów z Królestwa Nordmaru.

Przy okazji, prosiłbym również o nie pytanie o gildie. Na temat "gildii" istnieje już temat na forum. Zostały one odrzucone, przez użytkowników tak więc ich NIE BęDZIE. Zamiast gildii posiadamy rozbudowany system, bazujący na seriach cRPG. Jak powiedział IsentoR, istnieje możliwość założenia organizacji. Mimo, że o całym projekcie wiem mało mogę jedynie powiedzieć że jest to rozwiązanie bardziej ambitne niż "gildie" polegające na tępym wypisywaniu liczb.

Dodam jeszcze małe sprostowanie, odnośnie jakoby zamknięcia Nordmar.net. Nic nie zostało zamknięte. Już na samym początku startu nowej Tawerny, wyraźnie oznajmiliśmy na łamach portalu i sumplementów iż doszło do fuzji. Nazwa Tawerna Gothic została zachowana, ponieważ takie były warunki wspólnie zawarte w "umowie" odnośnie fuzji pomiędzy Nordmar.net i Tawerną.

Pojawiły się również spekulacje, jakoby Casano żałował swojej decyzji odnośnie współpracy ze mną i Isentorem. Nic mi o tym nie wiadomo, niemniej jednak wielu argumentuje to niską pracowitością Casano, na Gothic.gram.pl. Pozwolę to sobie wyjaśnić. Otóż, jak wiemy zaczął się rok szkolny, w związku z czym wielu z nas ma również inne zajęcia poza nieustannym doglądaniem strony. Powinniście to zrozumieć, choćby ze względu iż sami jesteście uczniami bądź ukończyliście szkołę. Ponadto, Casano uczęszcza do szkoły z internatem tak więc zdala od domu. Wymagania są, i jak zapowiadał nie jest w stanie zajmować się intensywnie portalem.
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 15:12:10 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Wrzesień 2006, 17:48:31 »
Co do mojej nieobecności, która będzie napewno widoczna, została przezemnie wyjaśniona w odpowiednim temacie.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Marzec 2007, 16:00:32 »
Nie chciałem zakładać nowego tematu.....po prostu mam pewien problem.

W Dziale Wypraw chciałbym zakończyć Wyprawę a mam problem z napisaniem posta, kiedy już kończę daje Dodaj Odpowiedź i strasznie długo czekam a na końcu wyświetla mi się że nie można wyświetlić strony z tym że gdzie indziej mogę dodawać odpowiedź, inna sprawa to sprawa wyszukiwarki z którą chyba jest coś nie tak gdyż jak daję coś do wyszukiwania to nie może znależć nic. Nawet próbowałem dać coś co wcześniej sprawdziłem i nic nie wyszukuje.....

Nie jest ok bo mam ten problem już od 2 dni i nadal nie jest ok.....
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 17:16:15 wysłana przez MeGorT »

Thoro

  • Gość
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Marzec 2007, 16:20:06 »
Poporstu tak czasami jest, że serwer się przywiesza na kilka chwil. Spróbuj za kilka minut i powinno być ok.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Marzec 2007, 20:23:37 »
Admin serwera, wysłał mi nie dawno informacje, że tego typu awarie przez kilka dni mogą sie pojawiać, gdyż konfigurują serwer, na którym znajduje się obecnie nasza strona. Admin jak i administracja Tawerny Gothic, za wszelkie komplikacje przeprasza.

Forum Tawerny Gothic

Pytania odnośnie forum
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Marzec 2007, 20:23:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top