Autor Wątek: Mroczne Tajemnice - problemy / pytania  (Przeczytany 241924 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #640 dnia: 15 Styczeń 2008, 15:23:33 »
spowrotem do kena i daje ci zadanie a ty odpowiadasz:
-cień
-śmierć
-mrok

czytałem w solucji

Offline Bury

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #641 dnia: 16 Styczeń 2008, 15:33:51 »
Koledzy mam naprawdę wielki problem,mianowicie jestem w pierwszym rozdziale i mam dla tego Ken'Udza tego pradawnego dowody na te bajery magów wody,i jak już mam tą księge dziwną z podstołu i prywatne zapiski Saturasa i jestem aktualnie przed jaskinią nowego obozu to jak idę,wychodze z obozu i jestem koło Aidana tego myśliwego szkodnika to kawałek dalej wywala mi gre i trzaska jakimś błędem,jak mi się uda to podam treść tego błędu ale będzie trudno bo jak mam ten błąd to niemam kursora i nie wiem co robić ale postaram się dać treść błedu,a czy bez treści jest ktoś w stanie udzielić mi pomocy i powiedzieć co się może niezgadzać?

Forum Tawerny Gothic

Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #641 dnia: 16 Styczeń 2008, 15:33:51 »

Offline kryha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #642 dnia: 16 Styczeń 2008, 15:52:16 »
Ja w takich momentach zmieniam trasę, jak po jakimś czasie przechodzę tamtędy drugi raz, już nie wywala. Albo wgraj zapis wcześniejszy i jeszcze raz przejdź ten kawałek. Ciekawi mnie jak w pierwszym rozdziale dostałeś się do pradawnych?

Offline Bury

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #643 dnia: 16 Styczeń 2008, 16:10:33 »
Hmmm...już wiem mniej więcej o co chodzi z tym błędem,więc: trzeba co chwile zapisywać grę bo po przejściu dłuższej trasy wywala mi z błędem a to totalnie psuje zabawę czy wie ktoś jak ten błąd usunąć?
Cytuj
Ciekawi mnie jak w pierwszym rozdziale dostałeś się do pradawnych?
To na kodzie nieśmiertelności,biegałem po lesie zabijałem potwory i takie tam...
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2008, 16:11:17 wysłana przez Bury »

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #644 dnia: 16 Styczeń 2008, 17:33:05 »
a mi ktoś pomoże dlaczego ken'udz nie chce ze mną rozamawiać? Jestem w 5 rozdziale, tylko nie piszcie mi tu że mam grac od nowa bo się zdenerwuje - wiecie jak ciężko jest cheaterowi jest grac bez kodów?!!

Offline kryha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #645 dnia: 16 Styczeń 2008, 20:04:52 »
Cytat: Bury
To na kodzie nieśmiertelności,biegałem po lesie zabijałem potwory i takie tam...

Bez komentarza.
Właściwie to mi wisi, grajcie sobie na kodach jak macie satysfakcję.
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2008, 15:55:23 wysłana przez kryha »

Offline Bury

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #646 dnia: 17 Styczeń 2008, 18:27:56 »
Ja nie mam z tego satysfakcji tlko na takich zaciachach jakie mam w tym gothicu to bez kodów niedoszedł bym nigdy nawet do starego obozu,a teraz mam jeszcze jeden problem i prosze o pomoc.Jak doszedłem już do wieży uriziela i go zabiłem i teleportnełem się wyżej to ten młodzieniec co wygląda jak ja co to jest Dziecie Innosa to u mnie czasami różnie pisze np:Dziecię Innosa,Gnojek Innosa a nawe Dziwny człowiek albo nawet raz się zdarzyło                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Sukinsynu  ÂŚniący pupek...niezmyślam na serio nawet screenów niezdąrzyłem zrobić bo po załadowaniu gry za sekunde mnie wywaliło :(,ale chodzi mi o coś ważniejszego bo co do tego chyba mi się texty postaciowe pomieszały i w ogóle,a teraz jak wydostać się z tej wyspy Uriziela bo w ogóle nie ma żadego teleportu ani nic błagam POMóżCIE,POMóżCIE!!

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #647 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:37:43 »
Hej chciałem napisać jednego posta. Gothic: morczne tajemnice tak mnie wkręciło, że teraz gram mw niego cały czas.

Byłem sobie w drugim rozdziale, w starym obozie, a tam gdzie jest szubienica był koncert IN EXTREMO!!! xD. do tego był taki facet co dmuchał takim ogniem. xD Ciekawe co jeszcze mnie spotka w tym modzie. :)

Aha i jeszcze sobie przywłaszczyłem sobie broń laresa. Poprostu go pobiłem i zabrałem. Teraz jak do niego podchodze to mówi : "masz moją broń. Chyba będę ci musiał dac po łapskach. I mnie zaczyna z piąch nawalac :P

podzro, Onar.

Offline kryha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #648 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:50:53 »
Daj sobie spokój z Laresem, to fajny facet, w Gothic 2 pomoże Tobie, myśl perspektywicznie. Może masz wxześniejszy zapis?   IN EXTREMO grają SUPER.

Offline Bury

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #649 dnia: 18 Styczeń 2008, 13:39:30 »
Hej chłopaki ja rozumiem że MT was wciągnęło i w ogóle dlatego właśnie proszę was o pomoc jak wydostać się z wyspy Uriziela do normalnej mapy ze starym obozem jak jak pomóżcie.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #650 dnia: 18 Styczeń 2008, 14:57:34 »
musisz się wrócić z tam skąd przyszedłeś. Są tam dwie dziury jedna prowadzi do wody a druga do teleportu. AAA i zanim tam pójdziesz to spróbuj otwprzyć kufer zza tronu uriziela i idź a taka świątynię gdzie jest ork nieumarły i demon. za nią jest kilku ludzi a w kufrze obok palnika jest broja nawet dobra

pozdro

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #651 dnia: 18 Styczeń 2008, 15:17:12 »
mam problem zainstalowałem wszystkie trzy patchy i playerkit nie ma mrocznych tajemnic, tylko jest Gothic 1. prosze o pomoc nie wiem co zrobić.  Nie znam się na instalacjach modu więc nie wiem o co w tym wszytrkim chodzi.

Offline kryha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #652 dnia: 18 Styczeń 2008, 15:29:50 »
Jest, tylko kliknij na odpowiednią ikonkę, po raz setny piszę: ma byś czacha i napis MROCZNE TAJEMNICE + motto.
Podpowiem jeszcze raz: kolorowe kółko.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 15:31:40 wysłana przez kryha »

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #653 dnia: 18 Styczeń 2008, 15:34:05 »
nie mam czegoś takiego jak ty mówisz.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #654 dnia: 18 Styczeń 2008, 17:15:32 »
a pojawia się playerKit?? Jeśli nie to masz złą wersję

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #655 dnia: 18 Styczeń 2008, 17:29:42 »
No tak jak włączam Gothic 1 to otwiera się playerkit i w nim jest tylko gohic 1 nie ma nic więcej.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #656 dnia: 18 Styczeń 2008, 18:46:23 »
zainstaluj Mroczne drugi raz, a miałeś w ogóle instalacje taka jak się gre instaluje??
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 18:47:07 wysłana przez Quentin Arcymag Wody »

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #657 dnia: 18 Styczeń 2008, 18:52:25 »
no raczej nie, ale jak to zrobić by się zainstalowało. Po prostu nie wiem co zrobić. Nie znam się na tym. :(

Szkoda bo już myślałem, że sobie pogram, ale widocznie nic z tego. :(

Offline kryha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #658 dnia: 18 Styczeń 2008, 20:14:48 »
Od początku:
Najpierw zainstaluj Gothic 1 i PlayerKit'a
potem moda MT najlepiej 1,01 + patch 1,03 - to wszystko.
Jeżeli instalujesz moda 1.00 to musisz zainstalować patch 1,01. potem, patch 1.03
Jest jeszcze Gothic Mod DevelopmentKid -  zainstaluj, na pewno nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie.
Myślę, że pomogłam, jak nie to odezwij się przez GG.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 20:18:42 wysłana przez kryha »

Offline Bury

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #659 dnia: 18 Styczeń 2008, 20:37:01 »
Ej Quentin Arcymag Wody mam pytanie gdzie jest ta cholerna dzióra z zejściem do teleportu daj może jakiś opis dojścia tam albo coś bo przeszukałem chyba całą wyspe i nic do cholery nieznalazłem albo ktoś inny powiedzcie jak wydostać się z tej wyspy Uriziela jak,jak,jak??

Forum Tawerny Gothic

Mroczne Tajemnice - problemy / pytania
« Odpowiedź #659 dnia: 18 Styczeń 2008, 20:37:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top