Autor Wątek: Mody  (Przeczytany 2084 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Mody
« dnia: 01 Kwiecień 2007, 16:57:48 »
Cześć jak wiecie już po dworze Idrtotath kończy się gra.Czy ktoś mógł by mi polecić moda ,który dodaje jeszcze kilka misji np.Na statku??Bardzo bym prosił o link do tego moda, oraz instrukcje jak go zainstalować z góry thx.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Mody
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2007, 17:02:59 »
Moda, którego akcja dzieje się po wypłynięciu statku z dworu Irdorath nie ma. Jedyną historią dziejącą się po GII jest G3:P Aczkolwiek, jest parę modyfikacji po polsku, które są przeznaczone dla Gothic II Noc Kruka. Znajdziesz je TUTAJ.. Wszelkich poradników, solucji, znajdziesz w dziale mody TUTAJ.

Pzdr.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2007, 17:03:25 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Mody
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2007, 17:02:59 »

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Mody
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2007, 17:12:22 »
Dzięki jeszcze kilka pytań na temat moda "Gemeinschaft des Grauens":
-Jak dokładnie go zainstalować?
-Czy wszystki8e savy mi znikną?
-Czy trzeba rozpocząć gre na nowo, jak nie to kiedy zacznie działać
-I jak można to dokładniejszy opis tego moda.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Mody
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2007, 17:25:17 »
Proponowałbym temat przenieść do działu Mody.

Cytuj
Czy wszystki8e savy mi znikną?

Nie. Mody mają to do siebie że tworzą katalog, gdzie będą savy z moda.

Cytuj
-Czy trzeba rozpocząć gre na nowo, jak nie to kiedy zacznie działać

Gothic'a od nowa nie musisz przechodzić. Modyfikacje odpala się za pomocą specjalnego programu, How to - odsyłam tutaj. Program sciągamy stąd KLIK!. albo tu :D:D KLIK!.

Cytuj
-Jak dokładnie go zainstalować?

Na początku sciągamy modka KLIK! i instalujemy w folderze z grą C:/Program Files/Gothic. Następnie sciągamy polską łatkę bo nie chcemy grać przecież po niemiecku więc odwiedzamy coś takiego jak Download Tawerny Gothic KLIK! i instalujemy tam gdzie zainstalowaliśmy to po niemiecku. Jak będą dwa pliki, jeden dzwiękowy, daj go do folderu VDSF czy coś takiego, a tekstowy wrzuć do katalogu System w folderze Gothic. Mod odpalamy za pomocą Player Kita bądź Gothic Startera przeznaczonego do Nk w tym wypadku. Dodam, że po polsku ten mod się nazywa Wspólnota ÂŚwitu, a info o tej modyfikacji brzmi tak [pobrane z http://modders.dmkhosting.net/]

Cytuj
Grupka najemników i bandytów uciekła przed oddziałami króla na wyspę. Tam mimo wzajemnej niechęci zmuszeni są do wspólnej egzystencji w opuszczonym zamku. Jesteś nowy, musisz zorientować się w sytuacji i w końcu dołączyć do jednej z grup. Tylko pamiętaj, nie wszystko jest takie jakie wydaje się na pierwszy rzut oka.

A jak dalej nie "kamasz" o co mi chodzi to zapraszam tutaj KLIK!..
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2007, 17:30:06 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Mody
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2007, 17:25:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top