Autor Wątek: Mroczne Tajemnice - dyskusja  (Przeczytany 71929 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Marzec 2007, 21:34:06 »
Mam kolejny problem. Xord ogłosił że zostałem przyjęty do obozu Fanatyków. Jednak nie dostałem rzadnej zbroi i nawet w info o bohaterza pisze że nie mam gildi. To bug czy pozniej dostanę gildie i pancerz??

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Marzec 2007, 21:54:04 »
To nie bug. To nie jest żadna oficjalna gildia tylko odłam.

Całkiem nowe gildie są dwie:
- strażnicy przed kopalnią;
- Przemytnicy.

Dla pozostałych możesz wykonywać zadania, zdobywać ich przychylność, ale wpis w menu się nie zmieni.

Forum Tawerny Gothic

Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Marzec 2007, 21:54:04 »

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Marzec 2007, 14:50:10 »
Eh, może jestem drobiazgowy, ale denerwują mnie w modzie takie rzeczy jak:
- "KONIEC." - po co tu kropka?
- Głupie komentarze w zdaniach itd zawierające usmieszki (":D"), tutaj przykład:
http://images20.fotosik.pl/167/ebf667eefe224a5e.jpg
IMO, według mnie to dziecinne i źle wygląda. Co by było, gdyby twórcy gry postąpili tak samo? Załóżmy taką sytuację - świątynia ÂŚniącego, Cor Calom przemawia do nas:
Cytuj
Dałeś się wpuścić w maliny xDDDD

- Literówki, niekiedy brak znaków interpunkcyjnych.
- Opcje dialogowe wychodzą poza ramke przy rozdzielczości 1280x1024 (w oryginalnej wersji tego nie było).
- Niektóre kwestie dziecinne, wręcz nie pasujące do gry.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 14:50:38 wysłana przez Respev »

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Marzec 2007, 15:05:40 »
Respev, ale to nie PB robiły tego moda tylko my. Dlatego są smaczki, sporo z nich jest zrozumiała tylko dla ludzi z the modders. Literówek nie dało się uniknąć niestety, bo tekstów jest bardzo dużo (więcej niż w NK).

Opcje dialogowe wychodzą poza ramkę bo zmieniliśmy czcionkę na dużo wyraźniejszą, ale też i grubszą. Ale to problem czysto kosmetyczny bo kiedy wybierzesz dialog i tak na początku rozmowy będzie w całej okazałości.

Dialogi są dostosowane do różnego przekroju użytkowników, mod był robiony z przymrużeniem oka, jak cię to razi to nie graj, po co się męczyć na siłę ;P

Reasumując mod był robiony przez fanów Gothica dla fanów Gothica (zaczynaliśmy rok temu jako totalne newbie).

Poważnie potraktujemy poważny projekt, który być może kiedyś powstanie i jeżeli już to będzie to autorska gra cRPG.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Marzec 2007, 15:28:16 »
Cytat: shergar
To nie bug. To nie jest żadna oficjalna gildia tylko odłam.

Całkiem nowe gildie są dwie:
- strażnicy przed kopalnią;
- Przemytnicy.

Dla pozostałych możesz wykonywać zadania, zdobywać ich przychylność, ale wpis w menu się nie zmieni.


Jak to a ÂŁowcy Orków to nie jest oficjalna Gildia? To znaczy że mogę być z Fanatykami ÂŁowcami a przystąpić np. do Przemytników tak?...a właśnie gdzie się znajduję ten Obóz ÂŁowców Orków?

Chciałbym omówić sprawę w Obozie Strażników Przed Kopalnią...Jest wiele szczelin w Palisadzie i łatwo się tam dostać, myślę że nie jest to dobre. Chciałbym również się spytać więźniów za kratami (2 Kopaczy) w tym jeden z imieniem. Będzie jakaś misja związana z nimi? Można do nich się dostać drabiną na góre dachu chaty, albo przez właśnie szczelinę w palisadzie...  

Również chciałbym zagadnąć sprawę jednego zabitego kopacza, w takim zakątku leży on martwy...będzie w grze coś z nim związane?...aha jaki efekt daje jego zupa?.

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Marzec 2007, 16:53:21 »
Cod o szczelin to nie zakrywaliśmy ich, jak ktoś lubi szperać to może tak wejść do obozu - w końcu to skazańcy go robili :D

Co do ciał to radzę obszukiwać wszystkie znalezione bo bez powodu raczej nie leżą.

Co do przyłączania to się pomyliłem:
- można się dołączyć do Pradawnych i Strażników.

Pozostałe obozy to dodatki...

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Marzec 2007, 17:56:26 »
Cytuj
Dialogi są dostosowane do różnego przekroju użytkowników, mod był robiony z przymrużeniem oka, jak cię to razi to nie graj, po co się męczyć na siłę ;P

Reasumując mod był robiony przez fanów Gothica dla fanów Gothica (zaczynaliśmy rok temu jako totalne newbie).
Tak, ale przez takie głupie komentarze mod traci na wartości. Widziałeś w jakims innym modzie durne dopiski? Dobrze, że jeszcze przy rozmowie z np. Gomezem nie dopisaliście "ale on głupi, no nie?". Po prostu ręce opadają. Dialogi dostosowane do różnego pokroju uzytkowników? Ciekawe ile z tych młodszych użytkowników wie chociazby co to mobbing (określenie użyte w jednym ze zdań)  Tekstu więcej niż w Nocy Kruka? A do Worda tak trudno wrzucić skrypty i popatrzec czy wszystkie linie z dialogami się zgadzają? :] Tak jak mówię, niektóre zdania są na poziomie 10 latków. Chcieliście właśnie w takiej grupie mieć najwięcej odbiorców, którzy będą za przeproszeniem popuszczać ze smiechu z głupich dopisków?  
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 17:59:28 wysłana przez Respev »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Marzec 2007, 19:23:39 »
Cytat: Respev
Tak, ale przez takie głupie komentarze mod traci na wartości. Widziałeś w jakims innym modzie durne dopiski? Dobrze, że jeszcze przy rozmowie z np. Gomezem nie dopisaliście "ale on głupi, no nie?". Po prostu ręce opadają. Dialogi dostosowane do różnego pokroju uzytkowników? Ciekawe ile z tych młodszych użytkowników wie chociazby co to mobbing (określenie użyte w jednym ze zdań)  Tekstu więcej niż w Nocy Kruka? A do Worda tak trudno wrzucić skrypty i popatrzec czy wszystkie linie z dialogami się zgadzają? :] Tak jak mówię, niektóre zdania są na poziomie 10 latków. Chcieliście właśnie w takiej grupie mieć najwięcej odbiorców, którzy będą za przeproszeniem popuszczać ze smiechu z głupich dopisków?  
nie rozumiem twoich zarzutów, nawet w oryginalnym gothicu były różne tego tupu dopiski(np "czy to z przodu to twoja dupa czy twarz")
i śmieją się z tego nie tylko  jak ty to mówisz 10-latki
moim zdaniem kontrast między mrocznym klimatem a śmiesznymi rzeczami powinien być, chcieliśmy by niektóre dialogi były opowiadane w szkołach na forach by były zapamiętane, a nic nie nadaje się lepiej do tego niż śmieszne dopiski typu śmierć bugom i orkom :D

i jak to często sie mówi, nie podoba ci się to nie graj, ewentualnie w modzie masz też udostępnione skrypty  to sam poprzerabiaj se dialogi i misje tak by ci sie podobały ;)

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Marzec 2007, 19:39:25 »
Cytuj
nie rozumiem twoich zarzutów, nawet w oryginalnym gothicu były różne tego tupu dopiski(np "czy to z przodu to twoja dupa czy twarz")
Umiesz czytać ze zrozumieniem?
To zdanie, które wymieniłeś to zwykłe zdanie, natomiast wy dadajecie do niektórych dialogów zbędne komentarze. Np. "Blablabla (ale pijany ten npc, nie? :D)". Czy takie zdania w Gothicu widziałeś?

Cytuj
moim zdaniem kontrast między mrocznym klimatem a śmiesznymi rzeczami powinien być
Ale po jakiego grzyba wkładać tam emoty?!
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 19:40:19 wysłana przez Respev »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Marzec 2007, 19:40:14 »
No tak rozumiem, ale dopiski w stylu: ''Teraz masz przejabane'' albo ''Skąd kurwa o tym wiesz?'' ktoś może odebać z niesmakiem.;) Mnie to tam nie przeszkadza, ale mamie w.w. 10-latka raczej tak. Przeciwko dopiskom typu:
Cytuj
śmierć bugom i orkom :D
nic nie mam. Jak najbardziej wskazane, i fajnie że wprowadziliście do moda humor, ale co za dużo to niezdrowo. Niemniej jednak efekt osiągneliście, bo tego typu dialogi na pewno zapamiętam ;]

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Marzec 2007, 19:43:46 »
Cytuj
nic nie mam. Jak najbardziej wskazane, i fajnie że wprowadziliście do moda humor, ale co za dużo to niezdrowo.  
Humor? Jeszcze nic mnie w tym modzie nawet nie rozśmieszyło. Po prostu niektóre dialogi są żałosne... Byc może, Poziomki myślą, że emotikony typu :D, : P, : ), xD itd, rozbawiają do łez. Zdunek, jeśli pisałes kiedyś wypracowanie do polskiego, tez uzywałeś buziek? Wątpie...

Cytuj
i jak to często sie mówi, nie podoba ci się to nie graj
O ile się nie mylę, to w interesie twórców jest to, żeby modyfikacja spodobała się każdemu.

Cytuj
No tak rozumiem, ale dopiski w stylu: ''Teraz masz przejabane'' albo ''Skąd kurwa o tym wiesz?'' ktoś może odebać z niesmakiem.;)
Rozumiesz znaczenie słowa dopiski? To o czym mówisz, to zwykły dialog  
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 19:47:48 wysłana przez Respev »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Marzec 2007, 19:47:44 »
Cytat: Respev
Humor? Jeszcze nic mnie w tym modzie nawet nie rozśmieszyło. Po prostu niektóre dialogi są żałosne... Byc może, Poziomki myślą, że emotikony typu :D, : P, : ), xD itd, rozbawiają do łez. Zdunek, jeśli pisałes kiedyś wypracowanie do polskiego, tez uzywałeś buziek? Wątpie...
zdażało mi sie pisać wypracowanie :P ale mnijsza o to.

powiem ci że jesteś smutas,  a i podobno gothic jest od 16 lat więc wiesz ;) także w regulaminie przy instalacji jest napisane że mod jest od 16 lat.

jak narazie wszystkim sie podoba mod także te dopiski ale jak zawsze znajdzie sie jakis antyfan, powtórze albo nie graj albo(jak potraisz :lol2: ) zmień se dialogi misje i co tam chcesz, skrypty mamy udostępnione.

Cytuj
O ile się nie mylę, to w interesie twórców jest to, żeby modyfikacja spodobała się każdemu.
Rozumiesz znaczenie słowa dopiski? To o czym mówisz, to zwykły dialog  
i zawsze sie coś komuś nie spodoba, zawsze będzie jakiś antyfan, to jest normalne  więc nie mam się czym przejmować

PS:Moda robiliśmy częściowo na wesoło byś sie dźwił dlaczego niektóre rzeczy są tak a nie inaczej, lecz ta wiedza  jest przeznaczona tylko poziomkom
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 19:49:58 wysłana przez Zdunek »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Marzec 2007, 19:53:56 »
Ech. Moja mama powiada "jak nie ma się do czego przyczepić to przyczepia się do byle czego". I tak teraz jest, ja do haseł nic nie mam, wręcz przeciwnie są fajne a czasem zabawne np: "jak to mięso nie będzie surowe to wsadze ci je w dupe".  A to że chasła ci się nie podobają to znaczy że jesteś  sztywny i tyle, może ci się jeszcze nie podoba zabójca codename 47.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 19:59:34 wysłana przez Zdunek »

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Marzec 2007, 19:54:08 »
Cytuj
jak narazie wszystkim sie podoba mod także te dopiski ale jak zawsze znajdzie sie jakis antyfan, powtórze albo nie graj albo(jak potraisz :lol2: ) zmień se dialogi misje i co tam chcesz, skrypty mamy udostępnione.
Pewnie. W gothicu też nie podobały mi się pewne rzeczy. Czy to znaczy, że mogłem w niego nie grać, albo poprawić je, bo w końcu zostało wypuszczone SDK?  

Cytuj
powiem ci że jesteś smutas, a i podobno gothic jest od 16 lat więc wiesz ;) także w regulaminie przy instalacji jest napisane że mod jest od 16 lat.
Oj, przepraszam. Widocznie to mam coś nie halo z głową, bo nie lubię w grze widzieć emotikon  Gothic od 16 lat? Skąd masz takie informacje? Na pudełku pisze, że od 12, ale cóż... Jestem smutas, bo nie śmieszą mnie prymitywne zdania? Niektóre dialogi aż wołaja o pomstę do nieba. Gdyby moda uruchomiłby ktoś, kto w ogóle nie ma pojęcia o poziomkach, pomyślałby, że stanowią niższą klasę społeczną właśnie przez takie idiotyczne żarciki.

Cytuj
A to że chasła ci się nie podobają to znaczy że jesteś sztywny i tyle, może ci się jeszcze nie podoba zabójca codename 47.
Następny -,- Co ma do tego Hitman? Lol. Czy wy nie rozumiecie, że mi nie chodzi o zdania, tylko o dopiskach do nich, które występują wraz z emotikonami?! Tak trudno to dociera do głowy? Wybaczcie, ale zdanie "Dlatego trafiłem tutaj gdyż nie nawdzię Ryżowego księcia (I tak rozwinął sie mobbing w gothicu :D)" NIE jest wcale śmieszne, a tylko zaśmieca dialog  

Cytuj
Moja mama powiada "jak nie ma się do czego przyczepić to przyczepia się do byle czego"
[...]A to że chasła ci się nie podobają to znaczy że jesteś sztywny i tyle
Widzisz, moja babcia popiera akcje "Bykom Stop".

EDIT: Tak, zdunek oczywiście poprawił post Maksousa :d

Cytuj
Ten post edytował Zdunek Minutę temu
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 20:04:22 wysłana przez Respev »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Marzec 2007, 20:06:28 »
Cytat: Respev
Pewnie. W gothicu też nie podobały mi się pewne rzeczy. Czy to znaczy, że mogłem w niego nie grać, albo poprawić je, bo w końcu zostało wypuszczone SDK?  
Oj, przepraszam. Widocznie to mam coś nie halo z głową, bo nie lubię w grze widzieć emotikon  Gothic od 16 lat? Skąd masz takie informacje? Na pudełku pisze, że od 12, ale cóż...

dobra pomyłka, lecz w regulaminie przy instalacji moda mamy zaznaczone że mod jest od 16 lat

Cytuj
Jestem smutas, bo nie śmieszą mnie prymitywne zdania? Niektóre dialogi aż wołaja o pomstę do nieba, ukazując tym samym. Gdyby moda uruchomiłby ktoś, kto w ogóle nie ma pojęcia o poziomkach, pomyślałby, że stanowią niższą klasę społeczną właśnie przez takie idiotyczne żarciki.
Następny -,- Co ma do tego Hitman? Lol. Czy wy nie rozumiecie, że mi nie chodzi o zdania, tylko o dopiskach do nich, które występują wraz z emotikonami?! Tak trudno to dociera do głowy? Wybaczcie, ale zdanie "Dlatego trafiłem tutaj gdyż nie nawdzię Ryżowego księcia (I tak rozwinął sie mobbing w gothicu :D)" NIE jest wcale śmieszne, a tylko zaśmieca dialog  
dla ciebie nie jest smieszne, lecz dla innych tak, a co do dopisków i tak jest ich mało a i mają swoje znaczenie(którego ty nigdy nie odkryjesz ;) )

naprawde nie podobają ci sie te dopiski, pozmieniaj je sobie masz do tego pełne prawo i możliwości, bo np dla tego udostepniliśmy skrypty
Cytuj
EDIT: Tak, zdunek oczywiście poprawił post Maksousa :d
tak, bo dostałem tu moda więc poprawiam te najbardziej rażace błedy
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 20:07:51 wysłana przez Zdunek »

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: 26 Marzec 2007, 20:11:22 »
Cytuj
dla ciebie nie jest smieszne, lecz dla innych tak, a co do dopisków i tak jest ich mało a i mają swoje znaczenie(którego ty nigdy nie odkryjesz ;) )

naprawde nie podobają ci sie te dopiski, pozmieniaj je sobie masz do tego pełne prawo i możliwości, bo np dla tego udostepniliśmy skrypty
Jakie znaczenie jest w :D, : P i innych emotikonach? Tu nie chodzi tylko o to, inne zdania mają tak fatalną składnie, że razi to w oczy, inne natomiast pisane sa jak przez małe dziecko.

Cytuj
20:11:48 Hubert
bez sensu...
20:11:53 Hubert
autorzy gothica nie umieszczali zadnych dopiskow
20:11:56 Hubert
bo im sie tak podobalo

Widocznie nie ja tylko tak uważam. Nie obchodzi mnie, że PB robiła Gothica, a nie wy. Tu chodzi o to, że uważam, że mod powinien byc na poziomie.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 20:14:26 wysłana przez Respev »

Thoro

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Marzec 2007, 20:20:47 »
Cytuj
Mnie to tam nie przeszkadza, ale mamie w.w. 10-latka raczej tak.

Należy również pamiętać, że gra Gothic jest przeznaczona dla osób w określonych granicach wiekowych ;). Bodajże 16 lat czy tam 12 (w każdym razie nie 10), i to samo dotyczy modyfikacji do tejże gry - no chyba że mamy na myśli moda z teletubiśiami.

Dajcie już spokój z tymi dopiskami, bo to tak samo żałosne jak dyskusja o grubości srajtaśmy velvet. Rez, jesteś poprostu menda i po raz kolejny czepiasz się szczególików. Na prawdę nie ma o czym dyskutować, a Zdunek dobrze prawi - nie podoba Ci się to? Nie graj...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Marzec 2007, 20:21:31 »
Widzę, że i ja muszę zająć pewne stanowisko w sprawie dialogów. Zacznijmy od składni, nie zawsze stoi na wysokim poziomie ale w większości przypadków nie przeszkadzało mi to w końcu nie spodziewajmy się poetyckich zwrotów od bandy skazańców. Ilość przekleństw jest jednak zbyt duża rozumiem umieszczenie w kilku dialogach bardziej perwersyjnych zwrotów no ludzie ale one pojawiają się zbyt często to jednak modyfikacja dla każdego odbiorcy nie tylko dla 10 latków cieszących się na widok każdej obrazy jednego z rozmówców. Przez coś takiego gra traci na klimacie nie ma zachowanej proporcji. W pewnym momencie było już nawet dobrze Uriziel - jeden z byłych pradawnych jako stary i mądry człowiek zwracał się do mnie w miarę normalnie do momentu gdy wyskoczył z tekstem.
Cytuj
ciotowaty bóg (czy Innos)
To już lekka przesada...

Wracając do emotikonek nie pasują one do poważnej modyfikacji i nie pasują w większości przypadków jeśli chcieliście byśmy zauważyli co dana postać chce wyrazić podczas wymawiana danego słowa trzeba było to pokazać za pomocą animacji.

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Marzec 2007, 20:25:47 »
Cytat: Respev
Jakie znaczenie jest w :D, : P i innych emotikonach? Tu nie chodzi tylko o to, inne zdania mają tak fatalną składnie, że razi to w oczy, inne natomiast pisane sa jak przez małe dziecko.
Widocznie nie ja tylko tak uważam. Nie obchodzi mnie, że PB robiła Gothica, a nie wy. Tu chodzi o to, że uważam, że mod powinien byc na poziomie.
nie ma u nas w teamie małych dzieci ;)
najmłdoszy to chyba 16 lat a najstarszy to ponad 25

nie wyrywaj zdań z kontekstu(chodzi o tą rozmowe co dałeś ) wcześniej mógł co innego pisać

moim zdaniem mod jest na poziomie i trzyma klimat

i powtarzam po raz  któryj nie podoba ci się coś edytuj skrypty(do tego wystarczy zwykły notatnik ;) )

Respev

  • Gość
Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Marzec 2007, 20:28:42 »
Cytuj
Na prawdę nie ma o czym dyskutować, a Zdunek dobrze prawi - nie podoba Ci się to? Nie graj...
Widzisz ThoRo, to własnie chodzi o to, że wszystko mi się podoba, oprócz dialogów, dlatego jeszcze to gości na moim dysku. Fani od Piranhy Bytes zawsze żądali łatek do gry, a o patcha do modyfikacji nie poprosić? Pierdoła to to może jest, ale w FPS'ach, FPP'ach i innych grach, w których nie liczy się głównie czytanie i myślenie. Jestem estetą i takie rzeczy mnie drażnią. Jeśli wypuszczacie dany produkt w wersji finalnej, musi być dopracowany, inaczej, można nazwać go betą, a najwyżej RC (wersją kandydującą do finalnej).

Cytuj
Ilość przekleństw jest jednak zbyt duża
No właśnie, to też razi w oczy. Niestety, oewna grupa społeczeństwa myśli, że przekleństwa sa "cool"...

Czy wy nie rozumiecie, że określenia, które zawarte są w waszym modzie, pasują najwyżej do gazetki osiedlowej dla dresów? ;]

Cytuj
moim zdaniem mod jest na poziomie i trzyma klimat
Jasne...

Cytuj
i powtarzam po raz któryj nie podoba ci się coś edytuj skrypty(do tego wystarczy zwykły notatnik ;) )
Tak, zapewne wezme i szczegółowo przeglądne te kilkaset plików... Poczytaj wypowiedz isentora lepiej.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 20:35:25 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Mroczne Tajemnice - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Marzec 2007, 20:28:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything