Ankieta

Wasze Poziomy

Od 0-20
5 (2%)
Od 21-30
14 (5.6%)
Od 31-40
93 (37.3%)
Od 41-50
81 (32.5%)
Od 51-60
56 (22.5%)

Głosów w sumie: 241

Autor Wątek: Poziom  (Przeczytany 36300 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Poziom
« dnia: 23 Marzec 2007, 15:24:03 »
Jeszcze nie na tym forum nie znalazłem tematu dotyczącego poziomu w Gothicu1 więc postanowiłem go założyć.
Temat polega na tym jaki największy poziom ustanowiliście w Gothicu1 i w jaki sposób dokonaliście tego wyczynu.

Moja historia jest taka że pewnego dnia postanowiłem ustalić jak największy poziom w Gothicu1. Zacząłem wykonywać wszystkie misje jakie istnieją w Gothicu1 dołączając do Starego Obozu poczyściłem wszystkie zwierzęta jakie były. W ten sposób uzyskałem 46 poziom.


PS. Proszę nie pisać postów na jedną linijkę.


Ciekawe Tapety G3
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2007, 18:55:01 wysłana przez Zuben »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Poziom
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marzec 2007, 17:55:32 »
Ja zyskałem 45 poziom, ponieważ niektóre zadanie za pierwszym razem, jak grałem pominąłem. Za drugim razem, też mi się nie chciało wszystkich zadań wypełniać, więc miałem ten sam poziom :) Pozdrawiam...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poziom
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marzec 2007, 17:55:32 »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Poziom
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2007, 09:43:06 »
Ja ukończyłem ok 30 lvl mi sie wydaje. Bo gra mi sie troszke ścinała i nie chciało mi sie grać na nabijanie lvli. Trzymałem sie prawie ściśle fabuły gry i jakoś mialem coś ok tego 30 lvl. Wykonałem kilka dodatkowych zadań ale tylko kilka no i wszystko. Poza tym chodziło mi o to żeby przejść grę najszybciej jak sie da.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Poziom
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2007, 10:02:21 »
Ja ukończyłem grę na poziomie 50. A to dlatego, że w grach Gothic charakteryzuje mnie wypełnianie wszystkich nawet najmniej znaczących zadań. Co do wybijania potworów to gdzieś tak w 5 rozdziale wystarczy się przejść po lasie ,który jest między starym obozem, a obozem na bagnie. ÂŁatwo, szybko i przyjemnie.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marzec 2007, 10:15:20 »
W ankiecie zaznaczyłem odpowiedź "Od 41 - 50". Takie też poziomy zazwyczaj osiągałem po przejściu całej gry. Niezbyt dobrze pamiętam moją ostatnią, zakończoną przygodę z Gothiciem, ale jestem prawie pewien, że moja postać osiągnęła w świątyni ÂŚniącego około 49 level/poziom. Podczas rozgrywki starałem się zabijać wszystko, co się da - chodzi mi tutaj o potwory i wszelakie bestie oraz próbowałem wykonać wszystkie questy, jakie twórcy przygotowali.

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Poziom
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2007, 20:40:28 »
Coś mi się zdaje ,że ankieta taka ,nietaka jakaś.....Niewiedziałem ,że aż 6 osób miała od 51-60.......Ja po przejściu WSZYSTKICH [prócz Chromanina xD] misji ,pobiciu paru stworków i takich tam zdobyłem coś koło 35 tylko....Bardzo podobnie miałem nawet w GII ,ale nieodchodze od tematu :D.Także ja nie wiem jakim cudem ludzie osiągają 51 levele ,jak ja po zrobieniu prawie wszystkich misji i wycięciu paru stworków mam taki level  .

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwiecień 2007, 15:24:36 »
Ja miałem ok 34-35 LVL   ale nie wypełnilem kilku zadań, teraz gram w mroczne tajemnice i będe sie starał o jak najwyższy lvl pozdro for all


Spam -> ostrzeżenie słowne. Następnym razem skończy się to warnem. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2007, 15:26:49 wysłana przez Arthas »

Offline sokers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Kwiecień 2007, 13:18:02 »
Ja kończyłem tak koło 46 lvl. Wykonywałem prawie wszystkie zadania - i te główne oraz poboczne. Zabijałem wszystko co chodziło i było nieśmiertelne, oprócz tych co mi nie byli potrzebni ! Ale nigdy nie robiłem zadania z wieży mgieł( choć wiem na czy polega) bo nie lubie strasznie szkieletów !

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Kwiecień 2007, 19:59:12 »
Ja miałem 47 poziom.
Udało mi się to zrobić poprzez zabicie wszystkich zwierząt a także
przez pobicie wszystkich mieszkańców koloni (poza tymi których nie da się zabić)
a następnie wykończyłem ich z łuku(co daje podwójne doświadczenie)

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Poziom
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Kwiecień 2007, 19:09:16 »
Oczywiście między poziomami 51 a 60.
Starałem się zabić w każdym rozdziale każdą bestię oraz wykonywałem wszystkie możliwe zadanka, korzystałem również ze sposobu opisanego przez kolegę powyżej, ale raczej rzadko, bo mimi, że to gra to źle ci z tym na sercu  

Offline Kurgan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Czerwiec 2007, 17:17:18 »
Ja wbiłem 38 poziom i dalej po prostu nie dało rady bo nie było na czym expić jest jeszcze jeden sposób do wbicia ogromnego lvla na kodach przywołujemy story helpera przenosimy się do 1 aktu i znów do 6 tak możemy wbić ogromny lvl.
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2007, 18:39:46 wysłana przez DODO »

Offline Serafin_Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Czerwiec 2007, 21:44:45 »
Osobiście jak na razie ukończyłem grę dwa razy i w obu przypadkach zakończyłem rozgrywkę na poziomie 32. Trzymałem się ściśle fabuły, choć wypełniłem też kilka pobocznych zadań. Chciałbym jeszcze przedstawić mój poziom i współczynniki (zrzut ekranu umiejętności przed zniszczeniem ostatniego serca):

[img]http://img340.imageshack.us/img340/9046/gothic2mz7.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2007, 11:40:27 wysłana przez Serafin_Gothic »

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Lipiec 2007, 12:16:15 »
Gdy ja kończyłem grę byłem zwykle na poziomie 44. Starałem się wykonywać wszystkie zadania, zabijać każde ruszające się stworzenie. Zawsze uczzyłem się broni dwuręcznej i pakowałem dużo punktównauki w siłę.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Odp: Poziom
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lipiec 2007, 13:51:54 »
ja skończyłem gothic'a1 na 41 poziomie, wykonywałem wszystkie zadania, które potrafiłem, a także starałem sie wybijac zwierzęta z całej kolonii. jednakże sądze, że na upartego da sie uzyskać wyższy poziom

Offline Umarły

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Lipiec 2007, 11:52:05 »
ja wbilem 43 poziom dalej juz sie nie dalo bo juz nie bylo poprostu na czym expić tyle mi sie udalo i sie staralem specjalnie zeby miec jak najwiekszy level ... jak to sie mowi mozna stworzyc postac doskonala

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lipiec 2007, 12:42:14 »
Ja zakończyłem Gothica mając poziom w okolicach 45-47. Moją receptą na zdobycie takiego levelu było wyżynanie kolejnych pojawiających się potworków w każdym rozdziale i wypełnianie najmniejszych zadań. Również wpadłem do miasta orków z pieśnią na ustach i pokazałem im, gdzie ich miejsce   . Pzd.

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Lipiec 2007, 23:03:38 »
Ja z tego co pamiętam miałem 51 lvl no ale wykonywałem tyle misji ile tylko mogłem ,tzn. nie pomijałem żadnych misji...

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lipiec 2007, 22:32:56 »
W Gothicu I tak naprawdę da się nieskończenie wielki poziom zdobyć.

Ja zawsze wykonuje wszystki możliwe zadania (zanim dołączę do jakiegoś obozu wypełniam wszystkie z innych). Zabijam wszystkie potworki w lasach i te nowe które pojawiają się wraz z nowym rozdziałem. Przed zawaleniem Starej Kopalni wybijam tam wszystkich dwa razy (raz mieczem raz łukiem), to samo robię z Wolną kopalnią. Pod sam koniec wykańczam wszystkich z obozu i na ich obżerzach. Wykonuje zawsze quest Chromanina. Jak już to skończe to wzywam kilka armii ciemności (od xardasa) i wzywam Demony. Jak można zauważyć Demony można kupywać bez końca u Xardasa (a jeden dodaje 500 exp). Ostateczne miałem ponad 55 lvl (ale to naprawde musi się chcieć)

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:36:05 »
Kiedy grałem pierwszy raz w Gothic I , to mój poziom wynosił 34 :P Cienko bo pierwszy raz . Jednak ostatnio mój poziom to 48 . Wykonałem wszystkie zadania , wybiłem większośc stworów (chyba nawet wszystkie) , kilka bójek w NO i wybicie SO .

Offline Dziecko Bezia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień 2007, 07:09:07 »
Grając pierwszy raz nie przekroczyłem 35 poziomu, wiem że cienko ale ciekawość  fabuły zrobiła swoje   grając drugi raz doszedłem do około 47 i to bez konieczności krwawej bójki w starym obozie, taki level wystarczył mi do stworzenia postaci doskonałej, tzn. nauczyłem sie wszystkiego czego można było się nauczyć, wiadomo że zdolności typu Pż, mana, siła lub zręczność dociągłem do takiego poziomu, by bez problemu móc załatwić każdą postać w koloni i to każdym rodzajem broni  dokładnych wartości nie pamiętam bo ostatni raz w gothic 1 grałem rok temu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poziom
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień 2007, 07:09:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top