Autor Wątek: Komiks ,,Mroczna Strona,,  (Przeczytany 1937 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Komiks ,,Mroczna Strona,,
« dnia: 22 Marzec 2007, 21:35:11 »
Cytuj
Zaczynam tak z nud rysować swój komiks... Wymyśliłem go przed chwilą, gdy chciałem narysować pewną rzecz. Mam nadzieje, że nie dostane warna za tematy poruszone w komiksie i słowa ( cenzura jest ) ( i to nie są tematy erotyczne).
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6c4fdf548d.html
Fotka w największej formie... Inne inaczej prześle ( w innym formacie )
Wykonanie tła może i nie najlepsze ale skupiam się na postaciach i fabule. Z początku może taki nei taki ten komiks, ale później fabuła się rozkręci... ( nowe postacie, wątki i inne bzdety)

To nie aktualne... Zauważyłem, że takie speedowe komiksy mi nie wychodzą. Postanowiłem zacząć rysować komiks w świecie z gier Gothic ( w świecie nie na kontynencie :P ) Czyli te same potwory itp. Krótkie opowiedzenie fabuły.
Wojownik imieniem (imię muszę wymyślić) już  wkrótce miał zostać pasowany na paladyna mimo iż miał 17 lat.  
Niespodziewanie podczas powrotu do miasta, tajemniczy czarny piorun trafił w niego, zarażając go ciemnym duchem. Od teraz, gdy czuje strach i silne niebezpieczeństwo zmienia się w swoją ,, Ciemną Stronę ,,
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec 2007, 13:31:22 wysłana przez Arti »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Komiks ,,Mroczna Strona,,
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marzec 2007, 23:58:50 »
Szczerze, to chyba jestem zbyt mało głupi, żeby zrozumieć tę epicką fabułę ;) Widzę że wielki malarz to z Ciebie nie jest, książek pewnie też nie piszesz :] Ale brawo za chęci, mi by się nie chciało czegoś takiego rysować. Tylko powinieneś oznaczać wszystko numerami i pisać wyraźniej, taka moja uwaga. Fabułę tejże powieści na razie pozostawię bez komentarza :P

Forum Tawerny Gothic

Komiks ,,Mroczna Strona,,
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marzec 2007, 23:58:50 »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Komiks ,,Mroczna Strona,,
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marzec 2007, 14:23:50 »
No więc jest pierwsza część. Nie długo trwało narysowanie bo tylko raz postać jest, ale już później będzie ciężej   . A tu link http://img69.imageshack.us/img69/2677/skanuj0009fc0.jpg

Jak by co to tu będę zamieszczał następne części więc zainteresowani niech zaglądają!  

A tak na marginesie. Jest jakiś program co lepiej skanuje szkice tzn. nie skanuje brudów. Bo słabo konruty widać. A jeżeli nie to ma ktoś jakiegoś tourtiala jak poprawić szkica w Photoshopie?


Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Komiks ,,Mroczna Strona,,
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marzec 2007, 21:36:43 »
Ale jakiś denny ten komiks.... Fabułę jeszcze może bym przełknął (oryginalności za grosz...) , ale wykonanie.... Ręcę opadają.. Nie wiem w ogóle o co chodzi ani co przedstawia obrazek 3 i 4. Na tym trzecim jakaś magiczna laska leży chyba.... Ale nie mam zielonego pojecia co przedstwia 4 obrazek. Jakiś piorun bodajże... Nie wiem.... Może potem się wyjaśni. Ale nie napracowałeś się zbytnio nad tym komiksem. Mało szczegółowy, góry wyglądają jak z kolorowanki dziecięcej, piorun też w rzeczywistości (szczególnie na 2 obrazku) tak nie wygląda.
Będą dwie oceny. Jedna fabuły, druga rysunku.

Fabuła: 5-/10
Rysunek: 2/10

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Komiks ,,Mroczna Strona,,
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marzec 2007, 14:38:49 »
Cytuj
   Ale jakiś denny ten komiks.... Fabułę jeszcze może bym przełknął (oryginalności za grosz...) , ale wykonanie.... Ręcę opadają.. Nie wiem w ogóle o co chodzi ani co przedstawia obrazek 3 i 4. Na tym trzecim jakaś magiczna laska leży chyba.... Ale nie mam zielonego pojecia co przedstwia 4 obrazek. Jakiś piorun bodajże... Nie wiem.... Może potem się wyjaśni. Ale nie napracowałeś się zbytnio nad tym komiksem. Mało szczegółowy, góry wyglądają jak z kolorowanki dziecięcej, piorun też w rzeczywistości (szczególnie na 2 obrazku) tak nie wygląda.
Będą dwie oceny. Jedna fabuły, druga rysunku.

Może i masz racje, ale skaner tak dziadowo skanuje. Co do 3 i 4 obrazka to tam leży laska w której jest uwięziony ciemny duch, w który uderza piorun i go uwalnia, ale piorun odbija się od kuli i zabiera ze sobą tego ducha i uderza w głównego bohatera. Piorun mi nie wyszedł, faktycznie. Co do rginalności to jak narazie jest to początek, a dalej będzie się więcej działo ciekawego. Co do gór to trochę takie nie wyszły no, ale w komiksahc nie króluje, a tak na marginesie co do mojego talentu plastycznego to zapewniam, że nie jest on cienki bo za moje szkice ( bym dał skany, ale są na A3... No chyba, że zdjęcie fonem zrobie) sotałem 6 z plasty.

Forum Tawerny Gothic

Komiks ,,Mroczna Strona,,
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marzec 2007, 14:38:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything