Autor Wątek: Powrót Forum  (Przeczytany 5673 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tH.

  • Gość
Powrót Forum
« dnia: 20 Sierpień 2006, 19:18:32 »
Wraz ze stroną powróciło i forum   . Niestety przy mozolnym procesie naprawiania bazy, przenoszenia forum i aktualizacji skryptu, straciliśmy polskie znaki na skutek czego wszystkie wiadomości napisane przed przeniesieniem forum, mają tzw. Krzaczki zamiast polskich znaków.

Na szczęście dzielni moderatorzy zobowiązali się pomóc i słowa dotrzymali  . Dzięki nim, większość forum wyświetla się już poprawnie jednak na pewno znajdą się miejsca, w których brak interwencji “poprawiaczy”. W tym przypadku warto samemu poprawiać swoje posty.

Wraz z powrotem, fora "Serwis" i "Forum" zostały wyczyszczone ze zbędnych i mało istotnych tematów.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 20:40:25 wysłana przez IsentoR »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Powrót Forum
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2006, 19:15:53 »
Mam nadzieje, że komentarz w sprawie forum nie zaszkodzi, wręcz przeciwinie, napewno wam pomoże. Strona podoba mi się. ÂŁady i schludny layout, nie rzuca się w oczy, ładnie się ogląda/czyta, co sprawia, że serwis mi się podoba. Treść artów jest przyzwoita, napisana prostym i łatwym do zrozumienia językiem. Ilość także jest duża (wkońcu to oficjal). Mam nadzieje, że spędze na tym forum przyjemne chwile i oczywiście jak na początek chciałbym wszytkich przywitać.

Forum Tawerny Gothic

Powrót Forum
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2006, 19:15:53 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Powrót Forum
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2006, 11:54:14 »
Cytuj
Na szczęście dzielni moderatorzy zobowiązali się pomóc i słowa dotrzymali


Wśród tych ,,moderatorów" (  ) najwięcej chyba zrobił Arthas i to mu się należą podziękowania za naprawdę mozolną i wytrwałą pracę.

Cytuj
Mam nadzieje, że komentarz w sprawie forum nie zaszkodzi, wręcz przeciwinie, napewno wam pomoże.

Też tak sądzę.   Dlatego też i ja wygłoszę tutaj swoją opinię.
Przybyłem tutaj, jak Casano/Andre i (chyba) Arthas z Gothic. Zyw/Gothic Extra. Nie podobało mi się za bardzo, że znowu wszystko zostanie stracone (Gildia i ludzie z niej    ). Cóż, trochę się myliłem i muszę przyznać, że ten portal jest naprawdę wporządku. Styl forum jest posobny do tego, który wymieniłem powyżej, i trochę czuć tu smak dawnego G.Up (ach, stare, dobre czasy :) ). Teraz już na pewno w bardzo mniejszym stopniu żałuję, że G-E złączył się z tym portalem i stał się oficjalną stroną Gothica gram.pl. Wyszło to obu stronom na dobre. :)

Cytuj
Mam nadzieje, że spędze na tym forum przyjemne chwile

Ja także mam takie nadzieję. Mam jeszcze nadzieję, że spełnię się tutaj jako moderator.  


Edit. Wielu osób nie wymieniłem [Ronaldi., Ty, konrad (chyba), itd.]. Jednakże proszę o wybaczenie.  
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2006, 18:42:33 wysłana przez Boba Fett »

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Powrót Forum
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2006, 16:32:02 »
Cytat: Boba Fett
Przybyłem tutaj, jak Casano/Andre i (chyba) Arthas z Gothic. Zyw/Gothic Extra.
Zapomniałeś o mnie

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Powrót Forum
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień 2006, 20:06:24 »
Cytuj
Wielu osób nie wymieniłem [Ronaldi., Ty, konrad (chyba), itd.]. Jednakże proszę o wybaczenie.

Pewnie że ci wybaczam .Nawet się na ciebie nie obrażam na ciebie  
Na temat.Ciesze się że tawerna gothic powróci chociaż szkoda że gothic żyw już nie ma  
było to bardzo fajne forum ale to też jest fajne.Mam pytanie :
Czy da się zrobić taki layut i logo na forum jaki był na żywie?
Napewno wtedy ulepszyło by to jeszcze bardziej to forum.

Pozdrawiam Ronaldhinio.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Powrót Forum
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień 2006, 17:50:56 »
Cytuj
Pewnie że ci wybaczam .Nawet się na ciebie nie obrażam na ciebie

Do takich spraw służy jak sama nazwa wskazuje "Wiadomość Prywatna"
Cytuj
Na temat.Ciesze się że tawerna gothic powróci chociaż szkoda że gothic żyw już nie ma

Ehh, temat ten był juz tak długo powielany, ze niema co do niego powracać.

Cytuj
Czy da się zrobić taki layut i logo na forum jaki był na żywie?
Napewno wtedy ulepszyło by to jeszcze bardziej to forum.

To zależy od gustów. Mi osobiscie podoba sie obecny skin, więc nie widze powodu aby znowu cos majstrować.


Pozdrawiam

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Powrót Forum
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Wrzesień 2006, 15:18:14 »
Cytat: Casano
Mi osobiscie podoba sie obecny skin, więc nie widze powodu aby znowu cos majstrować.
Pozdrawiam
Ale można zroibć kilka skinów i kazdy sobie wybierze, bo przecież są gusta i guściki :)

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Powrót Forum
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:12:31 »
Cytuj
Ale można zroibć kilka skinów i kazdy sobie wybierze, bo przecież są gusta i guściki :)

Tak, zgodze się nieda sie każdej osoby zadowolić. Jednak łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Modyfikacja skina, to nie łatwa sprawa. Potrzeba czasu aby zrobić coś porządnego, a jak wiadomo nie każdy w chwili obecnej ma czas aby siedzieć przed monitorem i majstrować. Może kiedyś ale napewno nie teraz. Bo niechcemy dawać darmowych skinów, tylko takich które będą godnie prezentować forum.

Thoro

  • Gość
Powrót Forum
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:34:16 »
Cytuj
Ale można zroibć kilka skinów

A masz czas na "oranie", CSS'a ciągnącego się kilometrami?

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Powrót Forum
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:38:49 »
Przecież można dodać ten skin który był na żywie.Kto by chciał to by używał stylu z żywa albo obecnego skinu.Proszę rozważyć moją propozycję...

Thoro

  • Gość
Powrót Forum
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:52:12 »
Skin z Nordmar.net, był dostosowany pod wersję forum 2.0.0. Na Tawernie jest 2.1.7. Dostosowywanie skina wyjdzie na jedno i to samo, co pisanie nowego CSS i robienie grafiki.

Bez obaw, nowy skin napewno powstanie a puki co nie ma potrzeby "dogrzewania kotletów". Narazie trwają pracę, nad czymś bardziej istotniejszym niż wygląd forum.
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2006, 10:55:30 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Powrót Forum
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:57:35 »
Ogólnie skin z zwy.pl mi się nie podobał. Był średni nawet mocno średni. Uważam, że w chwili obecnej pozostawienie obecnego skina, jest dobrym wyjściem.

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Powrót Forum
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Wrzesień 2006, 19:45:30 »
Cytat: Thoro
A masz czas na "oranie", CSS'a ciągnącego się kilometrami?
Nie, ale zawsze można ściągnąć gotowego skina i odpowiednio zmodyfikować. Wiem, że to zaginanie praw autorskich, ale można w stopce umieścić informacje kto jest autorem, a kto modyfikował skin. Może i nie jest to dobre rozwiązanie, ale w najmniejszym stopniu może zadowolić użytkowników.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Powrót Forum
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Wrzesień 2006, 13:14:46 »
Casano-Tobie chodzi zapewne o ten czerwony styl z gothic żyw.Mi chodziło o ten czarny.On podobał się
wielu userom więc może...

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Powrót Forum
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Wrzesień 2006, 17:14:33 »
Skoro jest nowa strona to i nowy lay powinien być (a właściwie to jest), więc nie wiem po co znów wałkować stary tym bardziej, że jego "piękno" jest dość wątpliwe. Myślę, że ten nie jest zły (mi się bardzo podoba) a przynajmniej dorównuje. Nie ma co wybrzydzać, bo nowa strona napewno jest świetnia i lepsza od G-E.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Powrót Forum
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrzesień 2006, 22:49:52 »
Cytuj
Skoro jest nowa strona to i nowy lay powinien być (a właściwie to jest), więc nie wiem po co znów wałkować stary tym bardziej, że jego "piękno" jest dość wątpliwe. Myślę, że ten nie jest zły (mi się bardzo podoba) a przynajmniej dorównuje. Nie ma co wybrzydzać, bo nowa strona napewno jest świetnia i lepsza od G-E.

Poraz kolejny pisze, że laya strony jak i forum w chwili obecnej się nie zmieni. Uważam, również że niemusimy się z tym śpieszyć. Strona jak i forum reprezentują się dobrze.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Powrót Forum
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Listopad 2006, 10:19:08 »
A ja mam pytanko w sprawie Layów:

Czy jest możliwośc by były takie jak:

Dark_BoH,YellowFuze

O ile Ta wersja Obsługuje te skiny  

Thoro

  • Gość
Powrót Forum
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Listopad 2006, 18:24:47 »
Z tym pierwszym da się załatwić. Przyznam, że planowałem to już wcześniej.
Co do drugiego, nie wiem jak on wygląda. Postaram się skombinować jakieś screeny, ów dizajnu i rozważyć sprawę z resztą teamu...

..

Znalazłem skina, o którym mówiłeś (Yellow Fuze). Może i jest ładny, jednak zbyt futurystyczny jak na forum o grze Gothic. Zresztą niech każdy sam zobaczy: http://www.ipbskinworks.com/forums/index.php?skinid=3
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2006, 18:34:56 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Powrót Forum
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Listopad 2006, 22:21:20 »
Hmm, moim zdaniem na chwile obecną, nie trzeba zmieniać skina forum. Oczywiscie jednym skinem niema mozłiwości zaspokojenia wszystkich. Jednak stworzenie czegoś konkretnego, pasujacego do strony i oczywiście do gry, wymaga czasu i umiejętności. Dlatego poczekać jest lepiej troche dłużej i otrzymać cos ciekawego, niż robic to na szybko i dostać zwykłą klape.

Co do tego skina, jest beznadziejny.

Thoro

  • Gość
Powrót Forum
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Listopad 2006, 14:53:09 »
Pragnę dodać, iż narazie wstrzymałem się z dodawaniem nowych skinów bowiem lada dzień na forum zawita design który już zapewne kilku użytkowników zna z serwisu Gothic Net. Skin został nam udostępniony, nota bene dzięki uprzejmości Isaaca.

A tak swoją drogą, theme miał już być na początku tygodnia jednak Isaac "zaginął"  .

Forum Tawerny Gothic

Powrót Forum
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Listopad 2006, 14:53:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything