Autor Wątek: Nowe Subfora  (Przeczytany 2900 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tH.

  • Gość
Nowe Subfora
« dnia: 20 Sierpień 2006, 11:48:29 »
Pora na wieści radosne, które po części są małą rekompensatą za tak długi okres "nie działalności". Otóż zostały dodane trzy subfora w "Tawernie". Mianowicie:

Forum Romanum [zobacz]
Konkursy [zobacz]

Sugerowałbym jeszcze:
Muzyka i Film
Rozmowy o filmach i muzyce.

Ale decyzja należy do Was.
Oczywiście jak zwykle jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje odnośnie forum, a każda zostanie szczegułowo rozpatrzona.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nowe Subfora
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2006, 12:21:40 »
"Muzyka i Film" jakoś nie widzi mi się to jako dział. Jak już mówiłem trzeba utworzyć coś bardziej ogólnego do owej kategorii. Sztuka czy coś w tym stylu, mam ten wyraz na końcu języka ale nie mogę go sobie przypomnieć. Dział ten zawierałby wszelkie rzeczy związane ze sztuką filmową, muzyczną, estradową, teatrem, operą itd. Samo ograniczanie się do 2 rzeczy jest bezsensowne jeśli mamy dodać coś nowego to niech to będzie porządny dział który przyda się do wielu rzeczy.

Forum Tawerny Gothic

Nowe Subfora
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2006, 12:21:40 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe Subfora
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2006, 12:29:57 »
Myślę, że subfora/działy nieco urozumaicą forum i będzie się po nim przyjemniej i łatwiej chodziło i czytało zawarte na nim posty i tematy, jednak nie zapominajmy o Gothicu, który przecież jest tematem głównym całego portalu i serwisu. Co prawda, potrzebne są działy ogólne, które nie mają nic wspólnego z Gothickiem, jednak to właśnie na nim powinniśmy skupić się najbardziej i to jemu poświęcić jak największą uwagę.

Mimo to, uważam, że subfora z pewnością będą miłą ozdobą forum i userom będzie się przyjemniej rozmawiać i dyskutować, natomiast jeśli chodzi o kolejny dział "Muzyka i film", to popieram w całości IsentoRa, aczkolwiek stworzyłbym ten dział wówczas, gdy już forum zacznie się duży ruch i dział "Tawerna pod Martwą Harpią" będzie zasypywany masą nowych tematów i postów.

tH.

  • Gość
Nowe Subfora
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień 2006, 12:40:37 »
Cytuj
Myślę, że subfora/działy nieco urozumaicą forum i będzie się po nim przyjemniej i łatwiej chodziło i czytało zawarte na nim posty i tematy, jednak nie zapominajmy o Gothicu, który przecież jest tematem głównym całego portalu i serwisu. Co prawda, potrzebne są działy ogólne, które nie mają nic wspólnego z Gothickiem, jednak to właśnie na nim powinniśmy skupić się najbardziej i to jemu poświęcić jak największą uwagę.

Nie samą grą człowiek żyje  ;). Myślę, że fora gry są dostatecznie rozbudowane. Myślałem o podzielenie forum "Mody" na subkategorie:

- Tworzenie Modyfikacji
- Ogólnie o modyfikacjach

Lecz narazie nie ma to najmniejszego sensu, gdyż jak zaobserwowałem mało osób na tym forum interesuje się modyfikacjami na tym forum a co mówić o tworzeniu. Może z biegiem czasu takie coś powstanie.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2006, 12:41:06 wysłana przez tH. »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe Subfora
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień 2006, 12:53:36 »
Cytuj
Nie samą grą człowiek żyje ;) Myślę, że fora gry są dostatecznie rozbudowane.

Owszem, lecz głównie chodziło mi, aby skupić userów na pisaniu w działach o Gothicu i w modyfikacjach do niego, miejsza z tym.


Cytuj
Myślałem o podzielenie forum "Mody" na subkategorie:

- Tworzenie Modyfikacji
- Ogólnie o modyfikacjach

Wydaje mi się, że w tej chwili jest to niepotrzebne. Mimo to pomysł jest bardzo dobry, jednak nieco przyszłościowy i stanowczo za wcześnie na to. "Mody" na pewno w końcu zaczną być popularne na tym forum, więc cierpliwie poczekajmy, aż userzy się nimi zainteresują.


Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Nowe Subfora
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Luty 2007, 20:25:22 »
Witajcie!
Według mnie np. na Twórczość Własna jest mała motanina i powinny powstać Subfory. Ja radziłbym takie:
- Grafika ( w której zostałyby przeniesione wszystkie tematy związane z Grafiką)
- Opowiadania ( wszystkie prace pisemne userów )

A na głównej forze zostałby regulamin i inne niezwiązane z powyższymi subforami. Ewentualnie mogłaby także powstać subfora Inne.

Co wy nato?
Pozdro

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Nowe Subfora
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2007, 20:38:15 »
Cytuj
Według mnie np. na Twórczość Własna jest mała motanina i powinny powstać Subfory. Ja radziłbym takie:
- Grafika ( w której zostałyby przeniesione wszystkie tematy związane z Grafiką)
- Opowiadania ( wszystkie prace pisemne userów )

Widocznie nie przemyślałeś swojego pomysłu.
Po co robić np. subforo Grafika? ÂŻeby każdy user mógł zakładać oddzielny temat dla swojej pracy graficznej? Szczerze, mi pasuje tak, jak jest: jeden temat, w którym wszyscy mogą zaprezentować swoje prace oraz oceniać dzieła innych.

Cytuj
Ewentualnie mogłaby także powstać subfora Inne.
Inne? Tzn.? Chodzi Ci o coś podobnego jak ,,Hyde Park" na innych forach? Jeżeli tak, to to będzie kolejny nietrafiony pomysł. Dział ,,Tawerna pod "Martwą Harpią"" jest właśnie tym samym, co ,,Hyde Park", a tu dodatkowo macie trzy subfora (Kultura i Sztuka, Konkursy i Forum Romanum).

A tak od siebie... Ja szczerze powiem, że dobrze jest jak jest i nie trzeba nic dodawać.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2007, 20:39:42 wysłana przez Boba Fett »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe Subfora
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2007, 20:43:28 »
Oczywiście, trudno nie zgodzić się z poprzednikiem, ja także nie widzę sensu i potrzeby, by zakładać nowe, zupełnie niepotrzebne subfora. Pod względem grafiki forum nie jest aż tak bardzo rozwinięte i z pewnością dział "Grafika" nie jest konieczny, poza tym wystarczy, jak istnieje jeden czy dwa tematy odnośnie prac związanych właśnie z grafiką i chyba nikt nie narzeka na chaos czy zakłopotanie pod tym względem. Jak już rzekł BF, dobrze jest tak, jak jest teraz i nie wyobrażam sobie, aby na tą chwilę miały powstać jakieś nowe działy, fora/subfora itp.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Nowe Subfora
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2007, 10:03:04 »
Uważam podobnie jak moi poprzednicy. Nie ma potrzeby aby na razie rozbudowywać forum. Wszystkie tematy mają rozłożoną aktywność userów i żaden z nich nie wychyla się tak bardzo, żebyśmy byli zmuszeni do dodania kolejnego forum. Na początku (tego tematu) mówiono o stworzeniu działu o tematyce filmu, reżyserii i różnych innych spraw. Na razie naprawdę nie jest to temat, jaki potrzebowałby wychylenia się/wyróżnienia. Podzielę zdanie Arthas'a. To forum jest przeznaczone dla Gothic'a, jednak zawsze mile jest pooglądać/wypowiedzieć się na różne tematy czy sprawy.
Cytuj
Ja szczerze powiem, że dobrze jest jak jest i nie trzeba nic dodawać.

Dokładnie - popieram!
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2007, 10:05:44 wysłana przez Sir_William »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Nowe Subfora
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2007, 17:05:12 »
Forum Tawerna Gothic, w chwili obecnej prezentuje się naprawde dobrze. Nie uważam aby na forum w pewnych działach, panował chaos, z którym nasi moderatorzy niedali by sobie rady. Napewno nie zostanie w chwili obecnej nic nowego wprowadzone, jeżeli chodzi o subfora, wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Cytuj
Grafika ( w której zostałyby przeniesione wszystkie tematy związane z Grafiką)

Jesteśmy strona traktującą gre Gothic, a nie forem zajmującym się grafiką. Jestem pewny tego, że jeszcze długo forum nie bedzie obsypane tematami/postami z pracami graficznymi.

Forum Tawerny Gothic

Nowe Subfora
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2007, 17:05:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top