Autor Wątek: Co dalej z PB?  (Przeczytany 1773 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Co dalej z PB?
« dnia: 17 Marzec 2007, 23:43:45 »
No właśnie co saga Gothic się już skończyła a niemożna cały czas wydawać dodatków bo i graczowi się znudzi i grafika po paru latach nie będzie taka super jak teraz. A waszym zdaniem co zrobią ludzie z PB czy firma rozleci się w drobny mak czy zrobią kolejną grę i jeżeli tak to jaką?

Ja myślę że firma zrobi dodatek do trójki i zabierze się za kolejną produkcję może to znów będzie cRPG, fajnie by było zrobić Gothic'a w przyszłości i nie chodzi mi tu o powtórkę Gothic'a tylko o nową fabułę i zostawić tylko to co kochamy w Gothicu i przenieś to w przyszłość.

PS:Na początku zastanawiałem się na tym żeby ten temat założyć w Dyskusji Ogólnej bo PB zrobiło tylko Gothica ale po dłuższym zastanowieniu założyłem go tu jeżeli będzie coś nie tak to proszę przenieść go bez zastanowienia.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Co dalej z PB?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2007, 08:57:52 »
Cała seria Gothic'a jest już kultowym ciągiem gier i zasługują one na szacunek i uznanie. Myślę, że ciągnięcie tej gry na siłę nie będzie dobrym pomysłem. Gra robiona sama dla pieniędzy i korzyści jakie mają z tego wyniknąć będzie jedną wielką klapą. Na obecny zespół PB Gothic się wyczerpał i powinni oni zająć się robieniem jakiejś innej gry, bo być może za kilka lat usłyszymy jak to nowatorski skład w/w "firmy" stworzył Gothic 4. Potrzeba świeżości i wielu innowacyjnych pomysłów by po raz kolejny sięgnąć po taki tytuł. Szczególnie, po ostatniej premierze gry Gothic 3.

Podobnie możemy zaobserwować co się dzieje w EA Games. Cała kultowa seria The Sims już się nudzi, nawet te dodatki niczego nie zmieniają specjalnie, a wręcz powiem, że nie działają najlepiej na produkt. Podobnie może stać się z Gothic'iem, jeżeli twórcy nie odpuszczą teraz, ponieważ jak powiedziałem:
Lepiej uderzyć później ze zdwojoną siłą, niż bić resztkami sił... - niech te słowa będą podsumowaniem mojej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2007, 08:59:20 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

Co dalej z PB?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2007, 08:57:52 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Co dalej z PB?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marzec 2007, 10:19:45 »
Cóż, mi się wydaje, że PB doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Gothica już nie powinni się tykać, natomiast powinni zająć się czymś innym. Myślę, że stworzą jeszcze jakiś dodatek do G3, jednak na tym skończą. Jak dla mnie, powinni znów zrobić jakiegoś cRPG, gdyż chyba to im najlepiej wychodzi. Ja się już nie martwię o coraz to nowsze produkty, tej, czy jakiejkolwiek innej firmy, bo przecież żadna z nowszych gier mi nie pójdzie   . Jednakże, większość graczy, ma smaczek na jakąś nową super grę, stworzoną właśnie przez PB, tym bardziej ci, którzy właśnie skończyli grać w Gothica.

Offline Sir Lonnort

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Co dalej z PB?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2007, 11:43:39 »
PB mogło by zrobić  nowego cRPG która byłaby miesznką Gothica i Guild Warsa .
Coś podobnego do tego Marantu , tylko że król byłby albo NPC'em albo kimś z Cd Project (jak by po polsku było) rózni NPC dawali by nam zadania , moglibyśmy tworzyć gildie , gra mogła by toczyc sie na kontynęcie który ma pełno sekretów , gra mogła by mieć efekt czasowy ( tak jak u nas np: Barok na Oświecenie )
Oczywiście w pewnych granicach bo przecierz nie chcielibyćmy mieć  z takiego Gothica w przyszłości Battlefield 2142 . Mogłyby z tym biegiem czasu prowadzone być  w końcu bitwy morskie      
Moim zdaniem byłby to super cRPG lecz pewnie nierealne jest że taki się na rynku pojawi .

Prosiłbym o ocene tego pomysłu , albo postami na dole albo w PW .  

Edit :
PS: Jeśli gdzie nie gdzie mam błedy to nie moja wina , Alt mi szwankuje
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2007, 11:56:17 wysłana przez Sir Lonnort »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Co dalej z PB?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2007, 12:08:11 »
Cóż...po dodatku do G3 PB pewnie zajmie się jakąś nową, inną produkcją. Bardzo możliwe jest, że nie będzie ona zbyt udana. Pewnie zrobią parę gierek, ale w końcu powrócą do starego, dobrego Gothica i zrobią czwartą część, ewentualnie jakiegoś innego cPRG'a wzorowanego na Gothicu. Po prostu PB z tym zaczynało, nie może nagle schodzić na inny tor...

Forum Tawerny Gothic

Co dalej z PB?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2007, 12:08:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top